Я забув пароль Зареєструватись

3
minus plus

Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1792655»09-11-2015 15:53Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+2
Androll:а в ПДД есть запрет на вождение в "балаклаве"?
ато у меня чота рожа лица мерзнет  Embarassed


Если я напишу, что наличие\отсутствие на фото\видео литца водителя или прэдмэта, его заменяющего, никак не сказывается приходе "письма счастия", то рожа лица у тебя перестанет мьерзнуть ? )))
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792656»09-11-2015 15:54Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Androll:а в ПДД есть запрет на вождение в "балаклаве"?
ато у меня чота рожа лица мерзнет  Embarassed


да хоть в мото-шлёме)))
всё равно "письма счастья" на владельца ТС шлются.
#1792668»09-11-2015 16:50Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
slava1983:
Androll:а в ПДД есть запрет на вождение в "балаклаве"?
ато у меня чота рожа лица мерзнет  Embarassed


да хоть в мото-шлёме)))
всё равно "письма счастья" на владельца ТС шлются.


Думаю с этим успешно будут бороться, как делали с прошлыми письмами счастья )
Надежда на то, что все таки конституция говорит, что вину надо доказать.
#1792727»10-11-2015 11:26Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Androll:

У меня когда еще в 2007 году было ДТП - ГАИ спрашивало - имею ли я претензии к виновнику ДТП на предмет осведетельствования?

Сорри за некропост, но обратил внимание сейчас только)
У меня ДТП было в марте этого месяца, именно тот случай - чиркнулись бамперами. Мой визави абсолютно неадекватный, на мое предложение разойтись сразу (у него пара царапин на лаке бампера длинной до 5 см и одна вмятинка.. ну глубиной 0,5 см и длиной 2-3. Он в меня въехал на скорости 10-15 км\ч) отказался. Вызвали ГАИ, те посмотрели на нас как на идиотов) Я сразу сказал что готов был решить без них но.... Они подошли к нему "молодой человек согласен с вами решить по человечески, мы не видим препятсвий" в ответ услышали "оформляйте!".
К чему я это все веду?
Я смотрел на того чувака, как он пеной исходит и из вредности предложил провести нам освидетельствование на нарко\алко содержание в крови. Мужик угомонился моментально, кстати. А менты вздохнули, сказали что с собой у них ничего нет, они не видят ни у одного из нас признаков опьянения и если Я ОЧЕНЬ ХОЧУ, то должен сейчас письменно это потребовать и ехать ... куда то там, адрес мне скажут.
#1792734»10-11-2015 11:58Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Aleksa:
Думаю с этим успешно будут бороться, как делали с прошлыми письмами счастья )
Надежда на то, что все таки конституция говорит, что вину надо доказать.

Разве? Вроде как конституция говорит, что вину надо доказывать в криминальном праве, а это административное. Rolling Eyes
#1792746»10-11-2015 12:51Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Radiance:
Aleksa:
Думаю с этим успешно будут бороться, как делали с прошлыми письмами счастья )
Надежда на то, что все таки конституция говорит, что вину надо доказать.

Разве? Вроде как конституция говорит, что вину надо доказывать в криминальном праве, а это административное. Rolling Eyes


Там есть вот такое )

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Это по смыслу возможно относится к уголовному праву, судя из текста выше,  но фактически об этом не написано. Хотя я не юрист, и на самом деле все не так ).
#1792747»10-11-2015 12:57Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Aleksa:
Radiance:
Aleksa:
Думаю с этим успешно будут бороться, как делали с прошлыми письмами счастья )
Надежда на то, что все таки конституция говорит, что вину надо доказать.

Разве? Вроде как конституция говорит, что вину надо доказывать в криминальном праве, а это административное. Rolling Eyes


Там есть вот такое )

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

Это по смыслу возможно относится к уголовному праву, судя из текста выше,  но фактически об этом не написано. Хотя я не юрист, и на самом деле все не так ).


А зачем же цитату вырывать? Статью надо читать и цицировать полностью. Злочин(преступление), не есть правопорушення(правонарушение).
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792859»11-11-2015 11:36Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Просто, По смыслу согласен, но по тексту не факт, названия статьи нету, а все "цитаты" :) отделены абзацами, что косвенно говорит о том, что они могут иметь разные темы.

Вот например следующая статья, каждый абзац на разные темы. Почему тогда всю статью 62 надо толковать только как уголовное право )? Это я с позиции логики говорю, хотя с точки зрения юриста возможно говорю глупость )

Стаття 63. Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.

Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.

Засуджений користується всіма правами людини і громадянина, за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені вироком суду.
#1792860»11-11-2015 11:47Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Aleksa, зачем нам след статья? вопрос презумпции отражен в ст 62, в абзаце 1 и 2 и в обоих абзацах прямо указан злочин(преступление) и кримінальне покарання(уголовное наказание). В данной теме идет речь исключительно про административные правонарушения
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792862»11-11-2015 12:07Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Просто, я понимаю, выделять не надо. Статью я привел как пример где каждый абзац на новую тему, исходя из этого можно, можно сделать вывод, что абзацы в 62 также не взаимосвязаны. В третьем абзаце упоминания уголовного наказания нет. У нас же большинство законов так написаны )
#1792863»11-11-2015 12:20Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Aleksa:Просто, я понимаю, выделять не надо. Статью я привел как пример где каждый абзац на новую тему, исходя из этого можно, можно сделать вывод, что абзацы в 62 также не взаимосвязаны. В третьем абзаце упоминания уголовного наказания нет. У нас же большинство законов так написаны )


А что тебя смущает в 3 абзаце ст 62?

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

В фото\видео фиксации я не вижу доказів, одержаних незаконним шляхом, припущенннь тоже. Какое твое видение?
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792872»11-11-2015 13:13Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+2
Aleksa:Просто, По смыслу согласен, но по тексту не факт, названия статьи нету, а все "цитаты" :) отделены абзацами, что косвенно говорит о том, что они могут иметь разные темы.

І подвійна суцільна смуга між абзацами. :)
КСУ в 2010 р. пристав на таку позицію і, серед іншого, посилався на 62 в своєму рішенні - http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/v023p710-10. Рішення було щодо старої редакції 14-1 Кодексу. Зараз текст змінився. Не виключаю, що знайдеться ентузіаст і звернеться до КСУ щодо нової редакції.

Як громадянин я за фіксацію. Апеляції до того, що Україна правова держава, тому треба кожного порушника через три інстанції з судом присяжних проводити мене якось не захоплюють. Ну жахнуть одного помилково на 255 грн. Зате, є надія, що більшість все ж буде стриманіше себе поводити. Я тільки за цей шанс готовий без вини 10 євро заплатити.

І взагалі мене як платника податків бісить, що для виконання абсолютно технічної функції застосовуються тисячі інспекторівпетренків, яким треба платити зарплату, оплачувати лікарняний, пенсію і т.д. Я вже мовчу про хабарі. Тут відповідальність солідарна з водіями.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1792914»11-11-2015 20:09Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
must(a)ng,Просто, Там больше про ст.61 Конституции, и это не поменялось :
Згідно  з  частиною другою статті 61 Конституції України
( 254к/96-ВР ) юридична відповідальність особи має  індивідуальний
характер.     Необхідність    індивідуалізації    адміністративної
відповідальності передбачена частиною  другою  статті  33  Кодексу
( 80731-10   ),
  якою  визначено,  що  при  накладенні  стягнення
враховується характер вчиненого правопорушення,  особа  порушника,
ступінь  його  вини,  майновий стан,  обставини,  що пом'якшують і
обтяжують відповідальність. У  Кодексі  (  80731-10,  80732-10  )
конкретизовано  й  інші  конституційні  принципи,  зокрема принцип
рівності громадян перед законом (стаття 248).

Кодексом ( 80731-10,  80732-10 )  закріплено  низку  гарантій
забезпечення прав суб'єктів,  які притягаються до адміністративної
відповідальності. В  сукупності  з   наведеними   конституційними
нормами  ці  гарантії  створюють  систему процесуальних механізмів
захисту вказаних осіб.  У  контексті  питання,  що  розглядається,
Конституційний Суд України враховує положення статей 9,  33,  248,
268 Кодексу ( 80731-10,  80732-10 ).  За змістом статті 9  Кодексу
( 80731-10   )   саме   винна   (умисна  або  необережна)  дія  чи
бездіяльність суб'єкта адміністративної відповідальності є  однією
з ознак  адміністративного правопорушення(проступку).
Положення

статті  14-1  Кодексу  (  80731-10 ) можуть застосовуватися лише в
системному зв'язку з низкою інших статей,  передбачених  Особливою
частиною Кодексу ( 80731-10 ), диспозиції яких у безальтернативній
формі визначають суб'єктом,  який притягається до відповідальності
за вчинення правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього
руху,  особу,  яка винна у вчиненні цього правопорушення,  зокрема
водія  транспортного  засобу.
 За  відсутності в статтях Особливої
частини   Кодексу   (   80731-10   ),   які    визначають    склад
адміністративних правопорушень,  вказівки на те, що суб'єктами цих
правопорушень є власники (співвласники) транспортних  засобів,  ці
суб'єкти  можуть  притягатися до адміністративної відповідальності
виключно   за   наявності   в   їхніх    діях    складу    певного
адміністративного порушення, інше створює правову невизначеність у
встановленні суб'єкта,  що притягається до відповідальності в  цій
сфері.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v023p710-10
Ну и сам Кодекс
Фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб або яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, якщо транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа.

Кстати в Кодексе нигде нет, что нужно указать "цю особу", которая управляет транспортным средством в момент нарушения. И вообще, ОРД для простых граждан запрещены.
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1792922»11-11-2015 20:56Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+1
werdna:
Ну и сам Кодекс
Фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб або яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, якщо транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа.

Кстати в Кодексе нигде нет, что нужно указать "цю особу", которая управляет транспортным средством в момент нарушения. И вообще, ОРД для простых граждан запрещены.


Ну давай развивать :
в продолжении абзаца 3, ст 14-2

предлагаю добавать абзац 5 той же статьи

У разі якщо право володіння та користування транспортним засобом було передано іншій особі за договором найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору, адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе особа, яка володіє та користується таким транспортним засобом.

те. если не хозяин авто нарушал, то он освобождается от ответственности и виновным назначается тот, кто сидел за рулем в момент нарушения.

НО, ОРД для простых граждан запрещены
и в дело вступает статья 279-3
Власник   транспортного   засобу   або   особа,   яка  ввезла
транспортний   засіб   на   територію  України,  звільняється  від
адміністративної   відповідальності   за  правопорушення  у  сфері
забезпечення  безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному
режимі, у разі якщо:
....
протягом 14 днів з моменту отримання постанови про накладення
адміністративного  стягнення  за  правопорушення  у  сфері безпеки
дорожнього  руху,  зафіксоване  в автоматичному режимі, особа, яка
фактично   керувала   транспортним   засобом  на  момент  вчинення
вказаного  правопорушення,  звернеться  особисто  або за допомогою
засобів   телекомунікаційного   зв’язку   у  порядку,  визначеному
Кабінетом   Міністрів   України,   до   уповноваженого  підрозділу
Національної   поліції   із   відповідною   заявою   про  визнання
зазначеного  факту  адміністративного  правопорушення  та згоди на
притягнення до адміністративної відповідальності.

У  випадках  звільнення  власника  транспортного  засобу  від
адміністративної відповідальності на підставі:
...
абзацу третього частини першої цієї статті, винесена відносно
нього  постанова  скасовується  та  в  порядку,  встановленому цим
Кодексом,  виноситься  нова постанова відносно особи, яка фактично
керувала  транспортним  засобом  в момент вчинення правопорушення,
зафіксованого в автоматичному режимі.
{  Кодекс  доповнено  статтею  279-3  згідно із Законом N 596-VIII
( 596-19 ) від 14.07.2015 }

На выходе получается- либо сам виновник пришел, либо хозяин его притянул )))
Кто нибудь скажет, что он оставляет машину с доками, ключами в замке, полным баком и запиской "поставьте на место, как накатаетесь" ? Наверное нет
Машиной пользуется семья, мб друзья- те, люди знакомые и в пределах досягаемости. Вот хозяин дал порулить супруге(перед этим зарегил мыло и моб тлф в полиции), супруга уехала, налетела на камеру, хозяину смс- скоено правопорушення, на мыло развернутая инфа. Хозяин набирает супругу и нежно говорит- твои новые сапоги отменяются. На старте у всех 150 баллов- если хозяин захочет своими баллами закрыть нарушение супруги или др водителя- пожалуйста, если баллы уже скушаны, то хозяин тоже может своими оплатить или родственнику сказать- гани бабло, скацина.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792924»11-11-2015 21:00Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
А где регистрировать номер и мобильный?
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1792925»11-11-2015 21:03Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Студент:А где регистрировать номер и мобильный?


ты юрист, оно тебе не надо )))


Стаття 279-4. Інформування власників транспортних засобів про
                  правопорушення у сфері забезпечення безпеки
                  дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному
                  режимі, вчинені на належних їм транспортних
                  засобах

    За  бажанням  власника  транспортного  засобу  інформація про
фіксацію в автоматичному режимі адміністративного правопорушення у
сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, вчиненого на належному
йому  транспортному  засобі,  може  передаватися  з  використанням
повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку або електронної пошти.

    Для  отримання  такої інформації власник транспортного засобу
звертається   з  відповідною  заявою  до  підрозділу  Міністерства
внутрішніх  справ  України, що забезпечує безпеку дорожнього руху,
зазначивши  у  ній бажаний спосіб отримання інформації та вказавши
абонентський   номер  рухомого  (мобільного)  зв’язку  або  адресу
електронної пошти.

    На  підставі  заяви власника транспортного засобу підрозділом
Міністерства  внутрішніх  справ  України,  що  забезпечує  безпеку
дорожнього  руху, безоплатно вноситься інформація про абонентський
номер  рухомого  (мобільного) зв’язку або адресу електронної пошти
власника  до  відповідної  інформаційно-телекомунікаційної системи
органів внутрішніх справ.
{  Кодекс  доповнено  статтею  279-4  згідно із Законом N 596-VIII
( 596-19 ) від 14.07.2015 }

Для Киева это Народного ополчения, 9, приехать, написать заяву, попросить входящий номер.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1792954»11-11-2015 23:55Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Просто:
Ну давай развивать :
в продолжении абзаца 3, ст 14-2

предлагаю добавать абзац 5 той же статьи

У разі якщо право володіння та користування транспортним засобом було передано іншій особі за договором найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору, адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе особа, яка володіє та користується таким транспортним засобом.

те. если не хозяин авто нарушал, то он освобождается от ответственности и виновным назначается тот, кто сидел за рулем в момент нарушения.

Ну давай развивать. Абзац 5-й говорит о совершенно другой ситуации чем абзац 3-й. Или " володіє та користується " эквивалентно "керує на момент вчинення правопорушення"? Юридически это разные вещи.
особа, яка
фактично   керувала   транспортним   засобом  на  момент  вчинення
вказаного  правопорушення,  звернеться  особисто  або за допомогою
засобів   телекомунікаційного   зв’язку   у  порядку,  визначеному
Кабінетом   Міністрів   України,   до   уповноваженого  підрозділу
Національної   поліції   із   відповідною   заявою   про  визнання
зазначеного  факту  адміністративного  правопорушення  та згоди на
притягнення до адміністративної відповідальності.

Т.е. только "явка с повинной"? Вернулись к Вышинскому - Признание царица доказательств? А не прийдет? Ну вот "редиска он, этот Василий Алибабаевич". И что, я без вины виноватый? Или в чем моя вина?

Машиной пользуется семья, мб друзья- те, люди знакомые и в пределах досягаемости. Вот хозяин дал порулить супруге(перед этим зарегил мыло и моб тлф в полиции), супруга уехала, налетела на камеру, хозяину смс- скоено правопорушення, на мыло развернутая инфа. Хозяин набирает супругу и нежно говорит- твои новые сапоги отменяются.

Отлично, именно та ситуация  Very Happy . Проблема только в том, что права есть у супруги, дочки и сына. Встал с утра (болею) дома никого, машины нет. Пришла СМС. Отлично. Кого лишать сапог? Жену, дочку или сына?Не признаются, гады, кто нарушил.
Вторая ситуация - оставил машину на ремонте, ремонтники решили проехаться и проверить свою работу, нарушили, пришла СМС, на станцию, а они "никто не ездил". Кого взувать? Кстати статью за "принуждение к исполнению обязательств" из УК никто не убирал. Very Happy

P.S. Так что насчет ст.61 Конституции, которая, как известно, превалирует над Законами, Кодексами и ПДД
Стаття 61. ...
Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер.

Я нарушил - я отвечаю. Я не нарушал ( а передача права управления, это не нарушение) - я не виновен, а виновен тот, кто нарушил. Персонально (индивидуально) виновен.
P.P.S Вот это, скажем так, не совсем так
На старте у всех 150 баллов

Только у владельцев, т.к. по автофиксации привлекают владельцев ( а не водителей) и списывают баллы, только за автофиксацию.При остановке за нарушение не баллы списывают, а Постанову выносят  Very Happy . Так что у меня остануться все мои 150 баллов, т.к. на мне машин нет  :)
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1792968»12-11-2015 09:41Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Второй день пытаюсь ехать по столичке 80 Cool это не для слабонервных Cool
Воспитан в приличной семье (с)
#1792975»12-11-2015 10:18Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Gena-na, это Дзен, Гена!
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#1792980»12-11-2015 11:24Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
werdna, ну свои отношения в семье решай сам- кто тебе редиски, а кто близкие люди )))
По поводу явки с повинной, те же яйца, тазик то даешь "своим"- вот и решай свои они или нет, стоит им давать в пользование свое имущество.

По поводу баллов ошибаешься- 150 баллов начисляются всем, имеющим права.
Стаття 27-1. Штрафні бали

Штрафні бали є стягненням, що накладається на громадян за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, установлені цим Кодексом.

Кожному громадянину, який має право керування транспортним засобом, щороку з початку року (з дня отримання права керування транспортним засобом) і до кінця року нараховується 150 балів.

У разі фіксації правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі від загальної кількості балів громадянина, який вчинив правопорушення, вираховується кількість штрафних балів, передбачених відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу.

У разі якщо розмір стягнення у вигляді штрафних балів перевищує залишок балів громадянина, штрафні бали накладаються відповідно до залишку незалежно від розміру штрафних балів, зазначених у відповідній статті Особливої частини цього Кодексу.

{Кодекс доповнено статтею 27-1 згідно із Законом № 596-VIII від 14.07.2015}

Сделано это именно потому, что не всегда нарушает хозяин ав-ля.

Что касается всего остального, то всем этим придется заниматься хозяину авто, орган ВД делает


    Стаття 279-1. Розгляд справи про адміністративне
                  правопорушення у сфері забезпечення безпеки
                  дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному
                  режимі

    У   разі   коли   адміністративне   правопорушення   у  сфері
забезпечення  безпеки  дорожнього руху зафіксовано в автоматичному
режимі,  посадова  особа  підрозділу Міністерства внутрішніх справ
України,  що забезпечує безпеку дорожнього руху, встановлює особу,
за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.

    Постанова   про  накладення  адміністративного  стягнення  за
правопорушення  у  сфері  безпеки  дорожнього  руху, зафіксовані в
автоматичному  режимі,  може  виноситися  без  участі  особи,  яка
притягається до адміністративної відповідальності.

    Постанова надсилається фізичній або юридичній особі, за якими
зареєстровано  транспортний  засіб,  протягом  трьох  днів  з  дня
винесення  (складення)  рекомендованим  листом із повідомленням на
адресу    місця    реєстрації    (проживання)    фізичної    особи
(місцезнаходження юридичної особи).

    Днем  отримання  постанови  є  дата,  зазначена  в  поштовому
повідомленні   про   вручення  її  особі,  за  якою  зареєстровано
транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.

    У  разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб,
відмовляється  від отримання постанови, днем отримання постанови є
день  проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в
її отриманні.
{  Кодекс  доповнено  статтею  279-1  згідно із Законом N 596-VIII
( 596-19 ) від 14.07.2015 }

Далее, либо согласен и оплата, либо ст статья 279-3 (приходит настоящий нарушитель)
, либо в суд- мы живем в свободной стране. Но тупо забить стремно- на 61 день материалы идут в ДВС

Added after 38 minutes:

Gena-na:Второй день пытаюсь ехать по столичке 80 Cool это не для слабонервных Cool


Держись, скоро попустит )))
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.

#1793000»12-11-2015 13:17Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
Просто, Я правильно понимаю что если у меня все баллы сгорели и мне пришла постанова, что мой тазик нарушил, я могу сказать что это моя жена нарушила, снимайте с неё баллы. Ну чтобы денег не платить?

Просто: »»
    Днем  отримання  постанови  є  дата,  зазначена  в  поштовому
повідомленні   про   вручення  її  особі,  за  якою  зареєстровано
транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.
   У  разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб,
відмовляється  від отримання постанови, днем отримання постанови є
день  проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в
її отриманні.

И да, вернемся к вопросу доставки постанови. Тема все же не раскрыта. Если особа не найдена по указанному адресу, или невозможно отправить её по адресу регистрации авто(регистрация на неподконтрольной территории), как будет определяться дата отримання?
#1793006»12-11-2015 14:13Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+1
AD:Просто, Я правильно понимаю что если у меня все баллы сгорели и мне пришла постанова, что мой тазик нарушил, я могу сказать что это моя жена нарушила, снимайте с неё баллы. Ну чтобы денег не платить?



И что получается по этому способу я могу со всей семьи (у кого есть права) снимать на протяжении года по 150 баллов? (при условии что  на фото не будет видно лица)..
а если подумать то и вообще, с каждого моего знакомого у кого есть права?
#1793007»12-11-2015 14:16Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
lust, Это нужно в суд ходить, и только если автоматическая фиксация, если я правильно понимаю )

А хотя нет с них наверное штраф возьмут деньгами )
#1793008»12-11-2015 14:23Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+1
Aleksa:lust, Это нужно в суд ходить, и только если автоматическая фиксация, если я правильно понимаю )

А хотя нет с них наверное штраф возьмут деньгами )

тоже думаю что деньгами.. потому что по идее можно взять брата, сестру, жену , друга, "друга друга у которого нет машины, но есть права" и списать 150 баллов  :)
#1793017»12-11-2015 14:54Вводится автоматическая фиксация нарушений ПДД
+0
lust:по идее можно взять брата, сестру, жену , друга, "друга друга у которого нет машины, но есть права" и списать 150 баллов  :)

Поляки так и делают :)
Все будет офигенно!:)

Форум : HONDA Теревені