Я забув пароль Зареєструватись

Свіжі граблі RSS

HONDA Форум : Смітник

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1833663»31-10-2016 20:41Свіжі граблі
+0
set123:werdna, все почти вы пишете верно. За исключением одного - идеализации Порошенко. Понятно, что альтернативы ему пока нет. НО не нужно, блин, делать из него спасителя нации. Не хватило разве двух Мессий-спасателей - викторов1/2? ИДеализация любого человека ВСЕГДА ведет к жопе. Можно ведь смотреть на вещи и людей трезво и критично?

Так я, как в 2004 не идеализировал Ющенко ( хотя он сделал много хорошего, но и не мало не очень хорошего), так и сейчас не идеализирую Порошенко. Да, я вижу и кучу про..бов и у него, однако положительного гораздо больше. Как правильно отметил _dem : нельзя покращити все разом. Это как с отношением к Коломойскому - да, сделал дофига, но...... Просто его цели совпали с целями Украины на тот момент ( у Гудка, например, не совпали  Wink ). Так и здесь цели Порошенко совпадают с целями Украины, как независимого государства на данный момент, и защищает он их отлично. Так что где Вы увидели идеализацию я не знаю  Think . Я его не критикую? Да. А зачем? Критиканов тут и так хватает. Вот если бы его тут только идеализировали, то я бы его покритиковал, но не тупыми наездами, а за дело.

Альтернативи діючому топу в його каденції завжди немає.
Вона (або вони, щоб без натяків   ) з'являється, коли той відходить природнім або неприроднім способом.

set123, bibigon Ну давайте порассуждаем - вот закончилась его каденция неприродным способом ( как у Качинского, например). И пошел отсчет в 90 дней ( не месяцев и не лет  :) ) на выборы нового в воюющей стране. Кого Вы видите сейчас новым? Именно сейчас, а не потом как-нибудь. Чтобы не плодить срач - я, ИМХО, только Турчинова, хотя и к нему у меня куча претензий. Но больше никого не вижу, кто отстоял бы Украину  как перед Востоком, так и перед Западом.
Все ИМХО и можно не отвечать  :) . А вот подумать трезво - стоит.  Wink
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1833677»31-10-2016 23:18Свіжі граблі
+1
werdna:
set123, bibigon Ну давайте порассуждаем - вот закончилась его каденция неприродным способом ( как у Качинского, например). И пошел отсчет в 90 дней ( не месяцев и не лет  :) ) на выборы нового в воюющей стране. Кого Вы видите сейчас новым? Именно сейчас, а не потом как-нибудь. Чтобы не плодить срач - я, ИМХО, только Турчинова, хотя и к нему у меня куча претензий. Но больше никого не вижу, кто отстоял бы Украину  как перед Востоком, так и перед Западом.
Все ИМХО и можно не отвечать  :) . А вот подумать трезво - стоит.  Wink


Ок, а де ж міркування? )) Деталі сьогодні одні, завтра інші - чи є сенс на них чубитись?))) Прізвища не хочу називати, а - бо не знаю б - вважаю шо має працювати не прізвище (назва партії), а система, яку для того треба пристосовувати. Важаю за потрібне прибирати виборчий 5(4)-річний карт-бланш і входити в інші відносини з обраним. Договірних по найму чи ще яких - не думав. Головне, щоб вибрана людина була дійовим інструментом досягнення поставлених цілей державою, суспільством. Це фантазії, знаю...
А щодо безальтернативи - я просто хотів сказати, що це природнє звичайне відчуття і що коли наступає час, завжди знаходиться хтось новий, хто починає "обіймати (цьом-цьом) посаду" (люблю цей класний образний вислів))))
#1833680»01-11-2016 00:49Свіжі граблі
+0
bibigon:
Ок, а де ж міркування? )) Деталі сьогодні одні, завтра інші - чи є сенс на них чубитись?))) Прізвища не хочу називати, а - бо не знаю б - вважаю шо має працювати не прізвище (назва партії), а система, яку для того треба пристосовувати. Важаю за потрібне прибирати виборчий 5(4)-річний карт-бланш і входити в інші відносини з обраним. Договірних по найму чи ще яких - не думав. Головне, щоб вибрана людина була дійовим інструментом досягнення поставлених цілей державою, суспільством. Це фантазії, знаю...
А щодо безальтернативи - я просто хотів сказати, що це природнє звичайне відчуття і що коли наступає час, завжди знаходиться хтось новий, хто починає "обіймати (цьом-цьом) посаду" (люблю цей класний образний вислів))))

Ну, по-перше, а навіщо чубитись. Мені здається, ми поки доволі спокійно міркуємо над майбутнім, яке настане бажаємо ми цього чи ні.
По-друге, я і висловив свої міркування на тему "Кого я хочу бачити наступним Президентом України". Ще раз, я хочу бачити наступним Президентом України людину яка буде не гірше ніж Порошенко ( уж вибачайте) відстоювати національні інтереси України, як держави, в цілому. І це не деталі, а основа. На жаль ( а може на щастя виходячи з останнього виступу Гокінга про ШІ) це буде не робот, а людина. Конкретна людина з ім'ям і прізвищем. Тож допоки я не бачу такої людини. Можу тільки сподіватись ( в супереч марксистсько-ленінській філософії , що незамінних людей нема, і ролі особистості в історії  :) ), що така людина з'явиться.
    Стосовно системи - ну ви бачите, що навіть у США з їх достатньо добре вибудованою системою багато залежить і від прізвища Президента, і від його партійної приналежності. 5(4) річний карт-бланш? Не знаю, вважаю, що менший призведе до постійного передвиборчого популізму, який існує навіть в найрозвинутих країнах світу. То вже є недоліком демократії як такої. Можливо більш доцільним було б зробити щось на кшалт постійної ротації - наприклад кожний рік зміна парламенту на 25%. Тоді він би більше відповідав нагальним, тогочасним потребам суспільства. Десь так бачу, ІМХО
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1833698»01-11-2016 09:57Свіжі граблі
+1
werdna, Власне я не про зменшення терміну а про карт-бланш. Неприйнятно коли кандидат видає на виборах багатотомник обіцянок, а після обрання панує на свій розсуд. В загальних рисах я бачу (на свій хлопський розум) вибори так: суспільство ставить кілька життєвоважливих цілей і строк їх досягнення. Виборчі платформи пропонують теорію: як, за рахунок чого і графік досягнення і висувають практиків, які беруться це втілити. Виборці оцінюють і обирають. Укладається угода на управління державою з точками контролю і можливістю припинення або пролонгації угоди. Взагалі, у відповідності до цілей, термін обрання при такій системі може бути і, наприклад, 15 років або й рік, якщо не справляється. От якщо люди в результаті отримають те, що хотіли, то їх не будуть хвилювати декларації обраних (маю надію) а відповідні служби.
Щодо наступного Президента України - от у мене сусід по дачі Олексій батькович суперським президентом був би!
Не хоче, батяр! Very Happy  Very Happy
#1833717»01-11-2016 11:53Свіжі граблі
+0
bibigon, можно подробнее про видение механизма реализации первого пункта ?
суспільство ставить кілька життєвоважливих цілей і строк їх досягнення.
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#1833718»01-11-2016 12:10Свіжі граблі
+0
Да все елементарно просто всіх чиновників в прямому інтерактивному ефірі тестувати на поліграфі, місцевих - на районних змі, телебаченні; центральних- на  основних телеканалах, щоб кожен міг задати питання, влаштувати голосувалку, через інтернет банкінг, контрактним телефоном, на почті, в відділенні банку....... Було б бажання і політична воля.....
Пи?дець расістській педе№астії!
Вчиняй з людиною так, як хотів щоб з тобою обійшлися.
#1833719»01-11-2016 12:11Свіжі граблі
+0
krinichka, конкретно, механизм плиз. На пальцах оно действительно просто.
В деталях, пожалуйста.
Не забываем про страшное слово "популизм".
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#1833730»01-11-2016 13:23Свіжі граблі
+0
_dem:bibigon, можно подробнее про видение механизма реализации первого пункта ?
суспільство ставить кілька життєвоважливих цілей і строк їх досягнення.


Ха! я за всіх думать не буду!
Лінтяї такі!  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Кажу ж - фантазії, казкидідапанаса!

Он коли я тіпа поцікавився на форумі, чи можна фейерверки горизонтально запускати - хлопці швидко сообразілі ))))
#1833731»01-11-2016 13:43Свіжі граблі
+0
Просто, як 2+2.
Вносяться правки до антикорупційного закону про механізм перевірки чиновників депутатів, міністрів, голів адміністрацій, губернаторів, прокурорів, суддів, проліцейських, навіть начальників ОСББ і Жеків на поліграфі і тд. тп. (дозволяю навіть президента не превірять) верховна рада звертається до США, Евросоюзу про сприяння фінансами, спеціалістами, поліграфологами, питання не про секс-наркотики, а по суті: некрав? Ок; Крав? Лобіював? Відкати? Сприяння за лв? Ок, тоді занеси в казну 30% від намученого  і 100% амністія. Невлаштовує? В тюрьму! Підняти зарплату до европейського рівня + премії за здобутки. Інвестори повірять, піде лавина інвестицій. Через рік- два, знімати податкове навантаження і бізнес буде виходити з тіні, пенсії, зарплати, все налаштується на нові рейки. Ісландія пішла сшожим шляхом через повний дефолт.
Пи?дець расістській педе№астії!
Вчиняй з людиною так, як хотів щоб з тобою обійшлися.
#1833734»01-11-2016 14:18Свіжі граблі
+0
krinichka, ты отвечаешь не на мой вопрос.
Вопрос про механизм внесения населением жизненно важных целей и ориентиров, и голосование.
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#1833735»01-11-2016 14:18Свіжі граблі
+0
bibigon, Дуже цікаво, але все майже так відбувається і зараз за винятком декількох деталей. Але відповім ввечері, бо, вибачайте, робота (їсти теж потрібно).
І трохи модіфікую питання _dem,  - як ви бачите "суспільство ставить ........ строк їх досягнення". Дякую.
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1833736»01-11-2016 14:45Свіжі граблі
+0
Або радикально, без радикала мільйонера шлюшка.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1202751859763221&id=760310957340649
Пи?дець расістській педе№астії!
Вчиняй з людиною так, як хотів щоб з тобою обійшлися.
#1833746»01-11-2016 16:01Свіжі граблі
+0
krinichka, krinichka,
Вносяться правки до антикорупційного закону про механізм перевірки чиновників депутатів, міністрів, голів адміністрацій, губернаторів, прокурорів, суддів, проліцейських, навіть начальників ОСББ і Жеків на поліграфі і тд. тп. (дозволяю навіть президента не превірять) верховна рада звертається до США, Евросоюзу про сприяння фінансами, спеціалістами, поліграфологами

Навіщо? Що бз'ясувати те, що і так всім відомо? Ти знаєш в цій країні людину яка ніколи не відкупалася від даїшників? Ніколи не давала грошей вчителям, докторам? Ніколи не користувалася "обналом"? Ніколи не купувала, не продавала контрабандну/контрафактну продукцію? Ніколи не отримувала зарплату в конверті? І для цього влазити в ще більші борги, ьо ніхто нам за просто так не дасть ані фінансів, ані специалістів, ані обладнання. Може краще так, як воно вже зараз планується і починає виконуватись - подав декларацію при вступі на посаду, її перевірили, довів що чесно зараблене, не довів - в казну 30% від намученого  і 100% амністія.

Підняти зарплату до европейського рівня + премії за здобутки

За рахунок чого? Закон відповідності кількості грошової маси вартості товарів/послуг в країні відмінити не можна, як і закон всесвітнього тяжіння. Я вже отримував по 1,5 лямів, як зарплату вчителя. І що? Мільйонером був?

Інвестори повірять, піде лавина інвестицій. Через рік- два, знімати податкове навантаження і бізнес буде виходити з тіні,

Інвестори це хто? І для чого сюди прийдуть? Для отримання грошей - вони ж не благодійники. Ось і прийдуть через рік-два, якщо, звісно,  знімуть податкове навантаження. А рік-два тим чим будеш платити зарплату вчителям, медикам, військовим? Надрукованими папірцями?
"И если вы слышите «ничего не меняется» – значит перед вами стоит мудак, который не меняется. Пусть себя не обобщает".
#1833769»01-11-2016 19:47Свіжі граблі
+0
почитал э-декларации и до сих пор ржу. типа как мурзилку вспомнил
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9
#1833782»01-11-2016 21:19Свіжі граблі
+0
SIMPATIK:почитал э-декларации и до сих пор ржу. типа как мурзилку вспомнил

таких целая страна, за минусом 30 %, как подсказывают:
http://www.unian.net/politics/1599671-reuters-ukraintsyi-shokirovanyi-deklaratsiyami-chinovnikov.html

Added after 2 minutes:

chief39:Это не беда, это сама суть глистов.

лечись, дружок, вормил поможет, ответственно заявляю, как отец четверых детей и на данный момент стольких же котов.
а вообще - держись! тролям без вождя, ну никак.

Added after 3 minutes:

на будущее, клише таки просьба оставить журналюгам, снисходительность - церкви, остроумие - петросянам иже с ними. продолжение будет.
как цвела казацкая чуприна

Marshall (1) Почетный Волонтер (10) Соучастник (2)
#1833789»01-11-2016 22:32Свіжі граблі
+0
Депутат или партия которая его представляет - предлагает программу. В принципе, - мы голосуем за программу. Государство со своей стороны выделяет на неё деньги. Тем более, что сейчас партии получат деньги из бюджета. Разговаривая с моим другом, живущим в другой стране, слышу от него, что у них не проходят кандидаты, которые завалили программу. В наших реалиях - надо ограничивать нахождение в ВР. Против, так же, сужения числа депутатов и мажоритарки. Понимаю, что всё общество не должно ничего, делают всё 10-15% пассионариев. Которые в принципе могут лоббировать законы от общества. Важно выделить потребности. Всё просто  Laughing
#1833790»01-11-2016 22:32Свіжі граблі
+0
а почему все молчат об инциденте с БелАвиа?
http://www.unian.ua/society/1600622-u-bilorusi-oprilyudnili-povnu-rozshifrovku-peregovoriv-pilotiv-belavia-z-ukrajinskim-dispetcherom-dokument.html
ну и об обломе с Трампом:
http://www.unian.ua/politics/1600246-fbr-ne-viyavilo-zvyazkiv-trampa-z-rosieyu-the-new-york-times.html
и что же по поводу любых голландцев, а?
так быть безвизу и в каком масштабе? и что же думают об этом официальные лица Нидерландов, ась?
тут исчо о шоколадном, каковому нет альтернативы, то бишь, нехай:
http://nv.ua/publications/imushchestvo-1-sostojanie-prezidenta-petra-poroshenko-v-kartinkah-258660.html
как цвела казацкая чуприна
#1833794»01-11-2016 23:14Свіжі граблі
+0
uzaren,
1. Инцидент был, если бы что то вылетело а так неочём.
2. то есть он не за бабло а за идею. ещё хуже :)
3. Вообще не понял :)
#1833812»02-11-2016 10:55Свіжі граблі
+1
ZuKO, лучше жевать, чем говорить.
это я к тому, что иногда проще промолчать.

Added after 1 hours 50 minutes:

[tab]По радио снова транслируют то, что унижает человеческий ум,
[tab]Этот низкий потолок страшнее чумы и проказы.
[tab]Война удобна - она избавляет от необходимости думать,
[tab]Но с каких пор ты стал любить повиноваться приказам?
[tab][tab](Борис Борисович)

смотреть океан слизи можно без звука, достаточно 20-30 секунд.

Студент:Не витрачай вільний місяць даремно, слухай правильну музику




амор, Фимка!


что это, рекламный клип, предваряющий гей-тур вокруг глобуса Украины? с посещением гейропы? главное Славку в Сербию, Македонию, Черногорию, Албанию, Польшу не соваться, там ой как подобное не ценят. а вообще жаль конечно глупенького, обрубил сук, на котором сам же и сидел, основная масса, точнее биомасса потребителей его так сказать творчества обитает как раз на 1/6 части суши, что он похерил, теперь вот вынужден изгаляться бе-э-э-эдненький. так давайте же рассмотрим иных известных нам нарциссов.


именно тут, Плант воскликнул, что он "златокудрый Бог", но гляньте сколько застенчивости


ну или в современности


да он, мать его, шикарен в свои 68!
или этот

Борис Борисович  



почувствуйте разницу с океанами
Ревякин, тот, что на "пьедестале дегенератов" по версии Студента
умолчали

сберегла  

ну и из последних , фитилёк (через крест прицела видны)

ну и в предверии гастролей Гилана

ну а этот парень просто бесподобен, не знаю, что он сделал со своим голосом, но альбомы 2009 и 2014 годов очень сильные, рекомендую. а это лайв ранний

продолжать можно бесконечно долго.
что же мы видим у Вакарчука? страдания. может это несчастная любовь? к Родине например. ну вот он, Слава, любит эту самую Родину, а она его, как-то ну не очень, вот человек и страдает. столько невыносимой боли в том взгляде. хотя, я думаю это таки глисты. вон и вождь говорит, что глисты. а вообще это конечно стыдно должно быть, это грёбанный стыд и позор! нельзя настолько любить деньги, чтоб так унижаться. я конечно совершенно незнаком с его творчеством, как и с современной музыкой вообще не слушаю этого, но ЭТО выходит за всякие рамки.
мясо крысы может оказаться вкусным, да наверняка ещё и полезным, только мне вот этого не дано узнать.

[tab]Эти бедные бледные божьи создания
[tab]Из Эдемского сада до конца мирозданья
[tab]Выгнанные взашей.
[tab]Размножались и жили в любви и печали
[tab]И кругами кружили, и с годами мельчали,
[tab]Измельчали до серых мышей.

[tab]Они кричат о свободе, но любят палку,
[tab]Так что после кнута и пряник не жалко -
[tab]Сабантуй от поста до поста.
[tab]В головах у них пусто, на душе у них чисто,
[tab]Им стругают новых фанерных артистов
[tab]Из отделочного листа.
[tab][tab](Андрей Вадимович )

Added after 14 minutes:

Студент:Двойные стандарты. Пока боты в пределах красной зоны - несправедливо банить.

то есть править свои посты, написав глупость, не является двойным стандартом?
тебе можно, остальным нельзя?
ты можешь конечно всех недовольных забанить, останутся те, кто надо, чтобы рассуждать как прекрасен и тесен ваш круг. прошу лишь не забывать, что "когда задует наши костры, вас станет знобить" даже спиртно булькая при этом до состояния буйного самоуважения, ну кого-то может и согреет взгляд юноши бледного, со взором горящим Laughing
#1833835»02-11-2016 11:09Свіжі граблі
+0
uzaren,

нет, не двойные. Я исправил свой пост сразу, до того, как на него кто-то ответил. Смотри время и дату внесения правок.

Я умею признавать свои ошибки, так что в данном случае - мимо, играем дальше.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1833840»02-11-2016 12:35Свіжі граблі
+0
Студент, первый свой ответ, написанный кстати тогда по-русски, ты действительно исправил до чужого следующего сообщения, а вот версию с какими-то лораками и кобзонами, которые видимо не Сиды Вижесы, ты исправил через полтора часа после поста Юры, который по моей просьбе, за что ему отдельное спасибо, разместил ссылку на интервью с Ревякиным.
и где правда, где враки?

Added after 37 minutes:

брошу ещё ссылку на лысого бородатого "глиста" и его выступление в честь собственного же 60-летия на центральной площадке исходящей из гейропы Англии, а именно концерт Аквариума в Альберт Холле


как цвела казацкая чуприна
#1833845»02-11-2016 12:45Свіжі граблі
+0
Добавьте вормила в тему
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#1833858»02-11-2016 14:17Свіжі граблі
+0
uzaren:Студент, первый свой ответ, написанный кстати тогда по-русски, ты действительно исправил до чужого следующего сообщения, а вот версию с какими-то лораками и кобзонами, которые видимо не Сиды Вижесы, ты исправил через полтора часа после поста Юры, который по моей просьбе, за что ему отдельное спасибо, разместил ссылку на интервью с Ревякиным.
и где правда, где враки?


Возможно. Занят, наверное, был. Мог внести правки, но не отправить форму сразу.

Sorry, был не прав.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1833863»02-11-2016 15:02Свіжі граблі
+0
Студент:Мог внести правки

то бишь ЭТО не есть двойные стандарты?

Added after 3 minutes:

ОНИ не крали. крали, но не ОНИ. а вы докажите, что ОНИ.
К хищению средств государственных банков могут быть причастны компании, близкие к президенту Петру Порошенко.
http://news.finance.ua/ru/news/-/387804/k-hishheniyu-sredstv-gosbankov-mogut-byt-prichastny-blizkie-k-poroshenko-kompanii


регистрация офшоров шоколадным в момент илловайского котла была уже апофеозом, а тут предыстория.
как цвела казацкая чуприна
#1833864»02-11-2016 15:03Свіжі граблі
+0
uzaren:
Студент:Мог внести правки

то бишь ЭТО не есть двойные стандарты?


еще раз, теперь по-русски: написал, исправил. Аналогия: ляпнул не подумав, извинился.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

Форум : HONDA Форум : Смітник