Я забув пароль Зареєструватись

Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что. RSS

HONDA Бытовуха

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1800103»12-01-2016 18:55Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ:
Надюся:СВАРОГ, запросто! )))

Цього року вже не вийде. Не вселяюсь я. Із теперішнім курсом і цінами на матеріали внутрянки не витягую. Вікладаю до наступного року вселення. А жаль. І дров заготовив.

Значить так.
Котел Калвіс 25.
Бак 750 л.
опалювана площа близько 230 м.кв.
Температура на вулиці до -10
гараж (перший поверх) +16
другий поверх + 22 +24
третій - дохєрабагато, градусника немає (у дитячих на ніч вимикаю радіатори)
Термоголовки ще не всі стоять, Точніше лише зараз дві центральні - на теплі підлоги 40 градусів та радіатори 50 градусів)
Завжди роблю дві загрузки:
1-ша - для обігріву усього будинку та накопичення баку. Загружаю десь о 17 або 18 годині вечора. Так як бак холодний то прогарає загрузка швидко, до 22 - 23 години вечора. Результат - будинок нагрітий, бак нагріти до 80 градусів.
2-га - для горіння вночі. Коли жар ще не зійшов (22 - 23 година вечора) докидую повну загрузку на ніч. Горить до 7 - 8 години ранку.
Після 8 ранку повне затухання. Далі насоси 5-6 годин качають воду з баку. Коли температура падає нижче 40 в баку - качає насос лише на теплі підлоги.
Кількість дров на одну загрузку див. фото.
Початок опалення 3 жовтня. З жовтня до грудня робив взагалі одну загрузку. Не холодно було на вулиці.
Думаю на зиму (з жовтня по квітень) 12-15 кубів дров вистачить.
При мінус 17-20 затухання котла не допускав. Можна було але не хотів. Люблю коли жарко))) Просто постійно докидував пару дров. Помалу тліють там та й нормально.
Якось так.
пи.си. Бак потрібно було брати на мінімум 1000 л.
8e8958e0cae7ddb0a0427ea66f277dea.JPG одна загрузка

одна загрузка


#1800104»12-01-2016 19:05Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Завжди роблю дві загрузки:
1-ша - для обігріву усього будинку та накопичення баку. Загружаю десь о 17 або 18 годині вечора. Так як бак холодний то прогарає загрузка швидко, до 22 - 23 години вечора. Результат - будинок нагрітий, бак нагріти до 80 градусів.
2-га - для горіння вночі. Коли жар ще не зійшов (22 - 23 година вечора) докидую повну загрузку на ніч. Горить до 7 - 8 години ранку.
Після 8 ранку повне затухання. Далі насоси 5-6 годин качають воду з баку. Коли температура падає нижче 40 в баку - качає насос лише на теплі підлоги.


До 8 утра работает котел, потом 6 часов (до 14 часов дня) маслают насосы и гоняют по системе горячую воду, потом, по мере остывания воды, насосы ганяют только пол, а батареи не работают? Те бака на 750 литров хватает на отопление с 8 до 17 часов? Если с 14 до 17 часов нужна горячая вода- душ и прочее, откуда она идет, бойлеры?
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1800105»12-01-2016 19:09Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Просто, да. Електробойлер.
Лоханувся я. 200 у.є. і був би бойлер від котла. Купив вже цей. Дізнався про "котельного" після купівлі електро. Але він грів би коли горить котел.
Коли +40 ганяє тільки по підлогах (санвузли, підвіконня у кухні та коридор при вході)
Коли бак +30 десь то насос вирубає. Будинок теплий і чекає нової загрузки)
Добавлю ще не маловажне. Будинок всередині стіни утеплений пінопластом 25 плотності 10 см. товщина. Дах утеплений цим же пінопластом + мінвата також 10 см. товщина.
Вікна 3 скла енергозерігаючі. Правда їх десь 28 штук і багато з них по 2,10 висотою.
#1800107»12-01-2016 19:19Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ, ну вот с 17 до 18 первую загрузку не запустил, пришел в дом в 21 час- что тебя там встречает, уже холодно или так себе или дом еще нормально держит после отключение насосов? Если не -10, а таки -20, то чаще закидывать надо или понижается температура до 21 градуса?
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1800108»12-01-2016 19:27Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Просто:СВАРОГ, ну вот с 17 до 18 первую загрузку не запустил, пришел в дом в 21 час- что тебя там встречает, уже холодно или так себе или дом еще нормально держит после отключение насосов? Если не -10, а таки -20, то чаще закидывать надо или понижается температура до 21 градуса?

при - 20 температура не падає. Просто частіше кидаю дрова. Лише у гаражі холодніше.
Щодо тримання тепла, то на Різдво їздив до батків. Був мороз нормальний, якщо пам"ятаєте)). Зранку лишив бак 80 градусів і поїхав. Значить до обіду він грів будинок. Приїхав додому я на наступний день увечері. Десь о 18 вечора. У гаражі не дивився скільки було. На другому поверсі десь майже +17. На третьому тепліше чуть, але не так як хотілося б)
пи.си. ось сиджу і не загружав ще, показує +21
пи.пи.си. Але! Я думаю, що тривалість горіння зменшиться коли я дославлю усі радіатори. Ще 3 в гараж і 6 маленьких (300 висота * 500 ширина) в еркери (по 3 на другий та третій поверхи).

Велика тепловіддача у мене йде на сушилку для дров. У гаражі я зробив приміщення із теплою підлогою з гранітними плитами для підсушування дров. Ця сушилка й гріє зараз гараж без радіаторів). Підключена подача з гілки для радіаторів.
#1800136»12-01-2016 22:18Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
у меня первая закладка прогорает за 40 минут, вторая где то час. Потом медленнее. После второй температура в системе где то 45-55 градусов. в 23-24 если напихал дрова в топку - к 6 утра уже вода 30-35 градусов. Кубов 6-7 я уже спалил. Котел обычный, Виадрус5

За 3 часа прогорает любая закладка в любом состоянии.
#1800164»13-01-2016 09:00Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
BlackAlex:у меня первая закладка прогорает за 40 минут, вторая где то час. Потом медленнее. После второй температура в системе где то 45-55 градусов. в 23-24 если напихал дрова в топку - к 6 утра уже вода 30-35 градусов. Кубов 6-7 я уже спалил. Котел обычный, Виадрус5

За 3 часа прогорает любая закладка в любом состоянии.

щось у Вас там реально не правильно...
котел по паспорту скільки повинен горіти?
Я думаю, що у Вас просто все витягує у димохід. Мож тягу чим перекрити?
#1800224»13-01-2016 12:10Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
В мене піролізний на 150 кв.м. За зиму 8-10 кубів дубу сухостою. Трохи вологий.
З недостатків - тре знати ньюанси котла, бо як хто інший топить, може куб дров спалити і навіть в піролізний режим не вийде.
З цієї зими спробував брикетами топити. Хоч і кажуть шо піролізний не буде іх їсти, після невеликих танців з бубном всьо запрацювало на ура.
НА сьогодні спалив близько куба. Але й зима була тепла.
Маю думку переробити на пеллетно-піролізний))) бо трохи задовбало бігати туда-сюда ))
НА СТО зробили пеллетний. 400 квадратів в три поверхи зі стінкою в одну цеглину за минулу зиму спалили 6 тонн пелет. За цю зиму - допалюємо другу тонну.
#1800229»13-01-2016 12:40Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
ну так і шнек для пелетів коштує скільки?? вроді біля 1000 євро?? Це ж бабліще яке)) вже побігати краще) 2 рази на день)
для тривалості горіння краще рубати дрова грубо. Я першу партію дрібно порубав, нажаль.
#1800231»13-01-2016 12:45Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Шнек для котла зробив самопально) Другий рік польот стабільний. Купити довелося тільки електроніку керування насосами і подачею. Все по кругу десь тисяч п'ять гривень вийшло. ДО цього топив на СТО відпрацьованим мастилом. В мене моднява німецька голова, яка сама підігріває, розпилює мастило. Такі ставлять в німеччині в котельнях багатоповерхівок (4200 євро коштувала на 60 кіловатт потужності). Але навозився я з мастилом по саме не балуйся. більш не хочу))
Для піролізника подачу придеться робити поршньову, це трохи складніше).
#1800232»13-01-2016 12:49Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
John Ripper:Шнек для котла зробив самопально) Другий рік польот стабільний. Купити довелося тільки електроніку керування насосами і подачею. Все по кругу десь тисяч п'ять гривень вийшло. ДО цього топив на СТО відпрацьованим мастилом. В мене моднява німецька голова, яка сама підігріває, розпилює мастило. Такі ставлять в німеччині в котельнях багатоповерхівок (4200 євро коштувала на 60 кіловатт потужності). Але навозився я з мастилом по саме не балуйся. більш не хочу))
Для піролізника подачу придеться робити поршньову, це трохи складніше).

а розпал пелетів чим робиш??? він же автоматично вроді робиться у заводському.
#1800242»13-01-2016 13:41Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
В заводському є дві деталі що собі не ставив - оптичний контроллер контролю горіння і тен для розпалу. Електроніка має кінці для керування. сумарно ці дві детальки десь 2000 грн.
#1800263»13-01-2016 14:53Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
John Ripper:В заводському є дві деталі що собі не ставив - оптичний контроллер контролю горіння і тен для розпалу. Електроніка має кінці для керування. сумарно ці дві детальки десь 2000 грн.

то усі ці няшки можна купити? То може дійсно взяти коеслення та самому зварганити?
там ще мозгі також підключаються? Мені розповідали, що через інет можна керувати усім процесом.
#1800290»13-01-2016 17:29Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Так, все продається по Україні. Шнек то є труба з навареними лопастями, помість редуктора зірочки з лісапета і цепний привод. Двигун використовую з того шо під ногами валялось - двигун двірників з червячним приводом від Волги))) Але на ринку є нормальні двигуни під 220В. Ті ж само бетономішалки - двигун 200ватт. В продажу є бункерні шнеки різної довжини з мотором по 2-3 тисячі. Бункер на пару мішків зварити - фігня питання. Я взагалі бочку від мастила 200 літрів під це приспособив. НА тиждень-два хватає ))
#1800292»13-01-2016 17:34Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ, яка приблизно вага однієї закладки дров?
Все будет офигенно: кому-то сразу, кому-то постепенно.
#1800293»13-01-2016 17:47Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Ivan:СВАРОГ, яка приблизно вага однієї закладки дров?

та хрен його знає. Десь два оберемки нормальних. може до трьох. там на фото видно.

Added after 2 minutes:

John Ripper, значить знайду креслення в інеті. Гляну як там і що..

Added after 7 minutes:

ще один нюанс по котлах. Міняйте цеп який на регуляторі на тросик. У мене декілька днів назад він зачепався і заслонка не перекрилася. котел нагрівся до 120 бак до 100)). як він не закіпів не знаю! мабуть завдяки тиску в 4 атм.
#1800299»13-01-2016 17:57Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ:Мені розповідали, що через інет можна керувати усім процесом.


Можно управлять практически всем.
Автоматически не получается только пеллету в бункер засыпать, и зольник чистить :)
Хотя сейчас уже есть котлы, с автоочисткой зольника.

Вот тут http://stokercloud.dk/ реально работающие котлы (вернее горелки с блоком управления) производства одной датской фирмы, которые подключены к инету.

Без пароля, можно только следить за состоянием. Если залогиниться, то появится возможность управлять котлом.
Если вы кого–то ненавидите не зная этих людей лично, значит это кому–то нужно.
#1800300»13-01-2016 17:59Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+1
На котлі має бути група безпеки, яка при тиску 3 атмосфери стравлює контури. І має бути аварійний контур, який при 110 градусах відкривається і проточною водою охолоджує котел)
#1800301»13-01-2016 18:03Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
John Ripper:На котлі має бути група безпеки, яка при тиску 3 атмосфери стравлює контури. І має бути аварійний контур, який при 110 градусах відкривається і проточною водою охолоджує котел)

не поставив я ще таких прибамбасів) все в кошти впирається(

Added after 1 minutes:

я так зрозумів, що тюнингу на котли є безліч)))
#1800305»13-01-2016 18:31Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ, группа безопасности это не роскошь, а необходимость. Без неё эксплуатировать котел просто опасно.
Т.е. если без контура безопасности еще можно обойтись, то группа безопасности - маст хэв.

Тем более, что это не какие-то огромные деньги, где-то от 500 до 1000грн.

Выглядит приемно так

Если вы кого–то ненавидите не зная этих людей лично, значит это кому–то нужно.
#1800307»13-01-2016 19:05Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Дядькі, не сваріться на мене)) я зрозуміі, що не правильно зробив. найближчим часом добавлю таку няшку значить. У мене бак розширишення на 150 літрів. Я думаю він зглажує такі мої помилки..
#1800394»14-01-2016 14:23Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Якщо котел вскипить - не згладить) Буде вибух.  Якщо труби металеві - дуже потужний. Якщо пластик - то не дуже, але прорвати може де завгодно і трошки хату підтопити кип'яточком.
в епіцентрі в києві группу брав 2 дні потому за 600 гривень. Як будеш ставити - не полінуйся зробити відвід у відерце з отієї штучки червоної. ХОча д шлангом якимось. БО коли воно спрацює - буде бризькатись страшним кип'ятком)
#1800437»14-01-2016 21:00Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
вже завтра ставлю. Я так зрозумів, що великої різніці немає куди ставити. Планую поставити на ту різьбу, що для подачи води в котел із водопроводу.

Обв'язка "котел - аккумуляційний бак" у мене стальна труба 50. все інше пластик та металопластик.
#1800438»14-01-2016 21:02Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
СВАРОГ, а в доме газ вообще есть или отсутствует вообще?
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1800439»14-01-2016 21:27Варианты альтернативного\дублирующего отопления дома, у кого что.
+0
Просто:СВАРОГ, а в доме газ вообще есть или отсутствует вообще?

немає.
я зараз вночі не палю. Вночі бак ганяю. До сну котел вигарає і контролюватии немає що.

Added after 6 minutes:

на ніч третій поверх взагалі вирубаю від опалення. Крім підлоги у санвузлі. Жарко дуже. Тому бак охолоджується дуже повільно.

Форум : HONDA Бытовуха