must(a)ng:Співчуваю рідним.
Порівняв дві статті Кримінального кодексу, які встановлюють відповідальність за ненадання допомоги для цивільних та медпрацівників.
Стаття 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані
1. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан особи належним установам чи особам, якщо це спричинило тяжкі тілесні ушкодження, -
караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців.
2. Ненадання допомоги малолітньому, який завідомо перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан дитини належним установам чи особам -
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили смерть потерпілого, -
караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником
1. Ненадання без поважних причин допомоги хворому медичним працівником, який зобов'язаний, згідно з установленими правилами, надати таку допомогу, якщо йому завідомо відомо, що це може мати тяжкі наслідки для хворого, -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило смерть хворого або інші тяжкі наслідки, -
карається обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Виходить, що у разі смерті, відповідальність для цивільних суворіша (позбавлення волі від 3 до 5) ніж медпрацівників (позбавлення волі до 3 р.). І то для притягнення до відповідальності медпрацівника обов’язково дотримання трьох кваліфікуючих ознак: 1) відсутність поважних причин; 2) установлені правила повинні зобов’язувати медпрацівника надавати допомогу ; та 3) тяжкі наслідки повинні бути завідомо відомі. Слідству та обвинуваченню доведеться відповідно встановити та довести наявність всіх цих трьох ознак в діях представників лікарні.
1. Я готов оплатить твои услуги как юриста, если ты поможешь Лизе (фигурант статьи) и семье Толи засудить клинику и ее руководство.
2. Убийцы будут читать этот форум. Я уверен.
3. Я не могу поверить в произошедшее...
(((
Jedem das Seine