Я забув пароль Зареєструватись

Красный Хутор, интернат: лето'08 RSS

HONDA Допомога

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
Едем в Красный Хутор?
да, помогу материально
 53%  [ 14 ]
да, пп. 1+2
 26%  [ 7 ]
да, готов поехать
 15%  [ 4 ]
нет, как-нибудь в другой раз
 3%  [ 1 ]
Всього голосів : 26
#566252»20-06-2008 17:20Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Друзья, я и мое машинко уже с постельками и полотенечками)
На вверенную мне сумму 2500грн было куплено 35 красивых постелек и 35 веселых разноцветных полотенечек.
Остаток - 200 грн с копейками

Накладные отсканю и выложу попозже)
life is beautiful :)
#566272»20-06-2008 17:40Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Я вже вільний.
Пропоную о 20-тій зібратися та заїхати в мегамаркет.
За хруктами, солодким та усілякою гігієною.

Ваші пропозиції, дівчата?
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#566281»20-06-2008 17:54Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Оська:Aleksa, смотри сам, никакой особой работы там никогда не было, все ж "для души" Wink


Ладно тогда я в следующий раз попробую, передавайте там всем привет  :)
#566308»20-06-2008 18:19Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
chief39, на Большевике?
life is beautiful :)
#566717»21-06-2008 23:00Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Досить вдало з'їздили.
Випускників запакували трохи, зібрали трохи контактів, роздали половину взуття та щіток особисто, забрали одного хлопця в Київ для подальшого лікування.
Поки їхали - розповів трохи цікавого.

Пітер, до речі, поїхав від них. Живе в Києві, всиновив сім дітей.

PS Дуже хотілось дати ломакою проміж великі роги лисому "вихователю". Мабуть це від втоми.

PPS Дуже радий знайомству з одним чернігівським подружжям  Cool Гадаю що тема дослідження Чернігова і околиць має бути прискіпливо обміркована і втілена  Cool

Завтра напишемо докладніше з малюнками, блок-схемами та юмл-діаграмами  Cool
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#566841»22-06-2008 12:11Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
chief39, по рогам хотілось дати 100% не від втоми :)
А ще - по пузу деяким товаришам  Evil or Very Mad , що змінювали покази кожні півгодини. У вівторок відвезуть... Упс, не відвезуть... Упс, не у вівторок... Упс, я мабуть відвезу...

Added after 1 minutes:

[offtopic]
chief39, pps : Шуточки-шуточками, а на Снов мы с вами съездим :):):)
[/offtopic]
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#567080»23-06-2008 09:15Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Это самая малочисленная и самая спокойная из всех поездок)

Из Киева колонна собралась небольшая, скажем прямо:  chief39 и Алеся, в Чернигове мы встретились с _dem и его женой Викторией. До детдома добрались без приключений в 11 АМ.
Первым делом собрали одиннадцатиклассников (4 мальчика, 4 девочки + одна девочка "приходящая", т.е. из семьи) и раздали из подарки: спортивно-дорожная сумка, комплект белья, посуда, гигиенические принадлежности. Записали их имена и размеры, а у двух с телефонами - и номера телефонов.

Собрали девятиклассников, 24 ребенка, раздали им в руки постель и зубные пасты+щетки.

Потом раздали в руки или из расчета на комнату еще зубных паст и щеток, мыло, чай. Оставили в столовой несколько коробок с печенькой. Передали начальству медикаменты; рассортировали кроссовки (спасибо, Ivan!), часть примерили-раздали, часть передали на баланс.

Выпускницы написали нам, что им нужно для взрослой жизни. 11-й класс просит (электро)чайкники, утюг, сумки, спорт. костюмы, кроссовки, сковородки, кастрюли, футболки, шлепки, одеяла.

Девятый:посуду, сменную постель и "пенкові тапочки".
Размеры обуви для девчат прилагаются, мальчики своих желаний нам не сообщили.

Ну и в целом... Дирекция юлила и выкручивалась, но не мешала ходить по территории, раздавать подарки и почти не вмешивалась. Я думаю, Виталик расскажет, что ему нашептал Саша по дороге =)

Еще по поездке:
- мы буквально чудом удержались от того, чтобы не свернуть где-нибудь с дороги и не устроить небольшой пикничок на обочине, такая неимоверная, неописуемая там везде красота!
- на обратном пути попали в жуткий грозовой ливень минут на десять, но это было страшно.
- _дэм с супругой молодцы =) Очень зовут Семью на Снов, думаю, не стоит огорчать их отказом =)
- Алесе необходимо присвоить почетное звание ХондоКосмолетчицы =)

И, наконец, самое важное:
Поездка стала возможной благодаря участию ole, HAWK, pachuco, Val, Риэлтор, Jora_kiev, Светлана, Smog, GASHIK, RomaCha, sweety, reins, Stil, Aleksa, а также, разумеется, Алеся, chief39 и _dem!

Остаток от поездки 1209 грн., чеки будут пожже.

Спасибо всем!
Тему в архив =)
+380 666 329 888


Редаговано: Ося (23-06-2008 09:43)
#567087»23-06-2008 09:32Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Спасибо всем! Молодцы!
ЗЫ. Чиф, не томи, рассказывай...
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9
#567093»23-06-2008 09:40Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Ребята, я позорно забыла фотик дома, поэтому фотоотчет и диаграммы будут вечером сегодня или завтра утром)
К Оськиному исчерпывающему описанию добавить практически нечего) Всем огромное спасибо!
Спасибо Чифу за то, достойно вел колонну и за то, что всегда "держал встречку" пока я разгонялась на обгон  Embarassed
Спасибо Оське за контроль ПДД и отменные организаторские способности)
Спасибо Сереже и Вике за участие и замечательную пиццерию в Чернигове))
Поездка, действительно, оказалась намного позитивнее, чем моя предыдущая, поэтому есть надежда, что все можно изменить к лучшему)
life is beautiful :)
#567227»23-06-2008 11:52Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
По трассі йшли 130-170, в местах обмеження швидкості йшли "норма+19км/ч".
Завдяки цьому успішно проскочили біля 7 гайських засідок. Чого не скажеш про минулі рази, навіть при меншій кількості засідок. Корисна практика. До речі, часу пішло не набагато більше.

Друге: В дві машини влізло цілком достатньо речей. І колонна була досить компактна. Це тех корисна практика.

Кожному випускнику 11-го класса подарували сумку, наповнену корисностями для самостійного життя.
9-класники, за виключенням 6-7 чоловік також поступають в учбові заклади. Їм теж треба таке спорядження.
(Якщо вже після 9-го классу всі змиваються і 9-й - 35 чоловік, а 11-й - 9... це про щось каже Confused)
Фото вмісту такої сумки є у Олесі.

Зимові кроссівки розходились непогано. Але не всі. Багато нерішучих дітей і досі.
Розмовляв з Наталею - каже що треба було ішне забрати. В неї є більш жахливіший дітбудинок, але керівництво там більш адекватне і шкода "втрачати" нероздані речі. Хоча, Сашко сказав що решта взуття має теж знайти собі хазяїв.


Забрали Супруна Сашу до Київа. Його не так давно врятували від смерті операцією на хребті. Збирали гроші через журнал "Единственная". Тепер в нього замість декулькох дисків - металеві спиці.
Відвіз його до Олександра Ковтуна. Він та ще багато людей з якоїсь релігійної установи допомагають сиротам. В нього Сашко і жив коли лікувався. Поки шукали телефон цього Олександра - зідзвонився майже з усіма цими людьми.
Директор просто забив. Зам начебто погодився щоб ми його забрали, потім саме він його і відпустив. А от лисому пню дуже кортіло проміж рогів. З його "розпискою". "Правильний", цуко. Twisted Evil Хоча ця бл..ь(не можу підібрати слово) за 11 років так і не зробила Сашку документи про сирітство. Зараз цим Олексіїч займається.
Але, все пройшло успішно, Наталі передав телефон лікаря, буде домовляится щодо подальшого лікування.

Випускники влітку ще будуть в Красному Хуторі. Треба ще їхати.

Added after 18 minutes:

Стисло "дорожні розмови":
Директор "не поганий і не хороший". Він просто зайнятий своєю дачею і гроші йому потрібні. Займається своїми справами і діти йому "майже не заважають" Very Happy (Twisted Evil)
Речі він періодично продає. Факт підтверджений.
Тому - тільки в руки.

Олексіїч - чи не найбільш адекватний, дітьми займається і взагалі - не такий вже й поганий. Аде він "в системі".
Лисе чортеня - без комментів, дослівно: "до нього по-людськи, а він - по свинячому".

Сашко склав цілу легенду для керівництва чому йому терміново потрібно саме зараз до лікаря їхати.
Коли сіли в машину одразу розповів.
Хоче змитися звідси і більше не повертатися. Хоче за допомогою Наталі та Ковтуна Саші домовитися так, щоб більше не повертатися. Пару місяців у Саші - і одназу до свого ВУЗу.
Назбирав земляники нам, Олеся, в мене ще баночка є Wink

До речі мовчазний і "завжди-біля-нас" високий хлопець Ярослав - 100%-на шістка директора. Тому дуже обережно. Звісно, при ньому нам ніхто нічого не розповість. А ось він про нас і дітей - розповість. :)

До речі, дівчата, про вирішування "з ким Сашко їде" він йому поривався розповісти. Довелося швидко розводити.
Обережніше там з такими жартами Twisted Evil Ти більш при цьому "вассалі".

Сергій, Віка, добре "вели" до Чернігова, дуже спокійно було їхати. Піцерія на 5+, сижу, вигадую як би організуватись та біля тих скирт с пляшкою .... :)
Дівчата, вас можемо за компанію підкинути до менівських мачо в романтичну подорож  Laughing Бо вони не переживуть Laughing.
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#567265»23-06-2008 12:05Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Додам своїх вражень.
Вражень дуже багато, вони тільки-но більш-менш переварилися.

Діти дуже зашугані - на мої спроби порозмовляти с хлопчиками після роздачі шузів мав фактично лише глуху стіну. "Все нормально, нормально... Нічого не треба..."

Наступного разу треба буде взяти більше прокладок - після отримання вони були самостійно оперативно розподілені між багатьма дівчатами - все-таки жіноча природа вже давно потребує уваги, а ми не привезли замало Sad

Великий респект chief, Алесі та Осьці особисто та всім, хто так чи інакше брав участь - наступного разу познайомимось :)

До речі, +1 за ідею "ХондоКосмолетчицы" :) Якшо не зароблю на Accord Coupe 2008, моя наступна машина - червоний 5D :)

Директор, с*ка, на на тлі дитячої убогості ходив кругами і цікавився, скіки коштують такі машини, як у нас. Особливо прискіпався до Алесі... можливо, це тому, що коли він підійшов, вона саме нахилилася в машину за фотоапаратом :)

Але суми в 10-30 K$ його не злякали. Алеся покаже фото будинків керівництва, якщо хто ще не бачив.

Chief, зроби коротке резюме з інформаціі Саші, IMHO там багато цікавого.
Зараз кортить, що не розпитав його сам, коли були в піцерії... Sad

Added after 3 minutes:

 chief39, погано, що ти не бачив виразів наших обличь, особливо Олесі, коли Сашко прийшов в костюмі з речами :) Чесно кажучи, нас відлякнуло те, що він навіть сам-на-сам не розкрив причини, чому він хоче поїхати саме з нами. Ми здогадувались, але це вихляння було зайве.

pps. Готуйте палатки :)
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#567273»23-06-2008 12:07Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Это не этот домик?
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9
#567303»23-06-2008 12:28Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Он самый, только теперь там их два, если мне склероз не изменяет.
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#567364»23-06-2008 13:30Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
_dem:
Але суми в 10-30 K$ його не злякали.

Chief, зроби коротке резюме з інформаціі Саші, IMHO там багато цікавого.
Зараз кортить, що не розпитав його сам, коли були в піцерії... Sad

1) Він такий, ага. Безстрашний Cool
2) Саша в Киеві зараз. Можу сказати де саме він живе і телефон.
Наталя буде з ним ще зустрічатися. Гадаю, можна буде якось заїхати та розпитати його спокійно.
Може він ще щось порекомендує. Які там є підводні камені ще і як їх краще обходити.

Added after 2 minutes:

Siman, а що, там є ще? Laughing
Там же тільки один такий. "Гвардійський будинок тричі героя всіх дітей, який нетремтячою рукою веде щасливе дитинство у світле майбутнє".  Twisted Evil
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#567459»23-06-2008 14:54Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Следующий раз предлагаю ехать в июле-августе.
Взять старшим то, что заказывали, и для остальных - гигиены-белья-одежды.
Друзья-мафиози! Там такие ободранные грязные детки! предлагаю следующие деньги потратить на нижнее белье для них и на какие-то юбочки-маечки-брючки.
Потому что жалко и больно смотреть.
chief39, предлагаю собраться мальчуковыми вещами конкретно для Саши и передать ему, так как он в этом действительно нуждается. Я потрясу своих близких на предмет штанов-тапок-футболок. Давай соберем все на хондовке и передадим.
life is beautiful :)
#567474»23-06-2008 15:15Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Алеся:Следующий раз предлагаю ехать в июле-августе.
Взять старшим то, что заказывали, и для остальных - гигиены-белья-одежды.
Друзья-мафиози! Там такие ободранные грязные детки! предлагаю следующие деньги потратить на нижнее белье для них и на какие-то юбочки-маечки-брючки.
Потому что жалко и больно смотреть.
chief39, предлагаю собраться мальчуковыми вещами конкретно для Саши и передать ему, так как он в этом действительно нуждается. Я потрясу своих близких на предмет штанов-тапок-футболок. Давай соберем все на хондовке и передадим.

1) Давай почекаємо трохи, зберемо ще грошенят, спокійно замислимось і вирішимо.
В нас є три десятки 9-класників, які їдуть поступати. Їм аналогічно потібні такі ж набори, як і 11-класникам. Та й тим 6-7 малим, які лишаються, теж буде заздрісно.
По-друге, ми ще обіцяли 11-класникам дечого.
Втретє - для всіх інших реально потрібні капці і білизна.
Птання тепер за грошима.

2) Заспокійся, Саша в надйних руках. В крайньому випадку, можна зідзвонитися і купити йому якийсь подарунок або вивезти одягнутися. Це зовсім недорого буде. :) Давай іншими займатися.

До речі, тільки що передзвонили з Красного Хутора питали що з Сашком. Я гадав що вони вже давно с Ковтуном зідзвонилися Shock Вже два дня пройшло, а вони зараз вирішили занервувати Shock Оце так турбота!!!  Shock

Здається, телефонував той лисий "аміго". Треба йому якось привезти розписку, "печатку, вуса і хвіст". І штамп на дупу.
#567779»23-06-2008 21:41Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Надо же как там все оказалось... Когда готовились было впечатление, что там все нас ждут, выглядывают, а руководят там благородные люди, которые решили свою жизнь посвятить тем кому нужна помощь... а судя по постам там несправедливости не меньше, чем в жизни. Почему-то сразу вспомнилось книга "12 стульев" про "голубого воришку" в доме престарелых. Всегда относился к этому как к шутке, а тут оказывается правда. Я понимаю, что если персоналу жить на одну зарплату, будут выглядеть как те дети. Но продавать вещи  Evil or Very Mad и сутя по дому бизнес идет хорошо. Хотя скорее всего в основном зарабатывает на каких-то схемах незвестных нам, но... неужели так будет в нашей стране всегда? Грустно. Sad
#567829»23-06-2008 23:26Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Aleksa, це ще взимку було відомо :)
Схеми відомі :)
Там речі продав, там "усушка/утруска" бюджету, що виділили на дітбудинок, то спонсори дали гроші на якийсь ремонт, він підігнав свою бригаду і виставив рахунок(звісно, його ніхто не перевіряє :) )
Наталя робила їм так ремонтики. Тепер тільки зі своїми бригадами, з їх рахунками і ніяких грошей в руки(Та і речей теж.. Wink)
А що робити? :) Треба щось робити всупереч "допомозі" їх керівництва :)
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#567891»24-06-2008 08:06Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
chief39, я ж їм у суботу ввечері подзвонила, лічно директору сказала, шо Саша в надьожних руках!!

З приводу дачі: і на цій фотці видно справа ще один будиночок.. він тепер виглядає значно краше, ніж тоді, фото у Алесі.

Ще про Сашка... а він що, в оті два рюкзачка запакував усі свї речі? Shock
+380 666 329 888
#567909»24-06-2008 09:12Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Оська:chief39, я ж їм у суботу ввечері подзвонила, лічно директору сказала, шо Саша в надьожних руках!!

З приводу дачі: і на цій фотці видно справа ще один будиночок.. він тепер виглядає значно краше, ніж тоді, фото у Алесі.

Ще про Сашка... а він що, в оті два рюкзачка запакував усі свї речі? Shock

1) $#(a)%%#$%! Цей чудило сказав що ні з ким ні зідзвонювалися. Або анархія, або %$#(a)!$#$.
2) Не знаю скільки в нього речей і чи влізли вони всі. Можеш у нього спитати :)
#568806»25-06-2008 10:53Красный Хутор, интернат: лето'08
+0
Фотоотчет)

Added after 8 minutes:

продолжу

Added after 9 minutes:

и еще:

Added after 1 minutes:

Ссылку в нете на все фото выложу позже
life is beautiful :)

Форум : HONDA Допомога