Я забув пароль Зареєструватись

Административный иск. Помогите, плиз! RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1109994»28-09-2010 09:57Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Хто має бути відповідачем?
Як вже зазначалось вище, ми оскаржуємо рішення суб’єкта владних повноважень. Згідно п.7 ст.3 КАСУ суб’єкт владних повноважень – орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. Тобто, суб’єктом владних повноважень в нашому випадку є як Державна автомобільна інспекція (орган державної влади), так і працівник Державтоінспекції (їхня посадова чи службова особа). При цьому слід враховувати, що не кожен орган Державтоінспекції може бути стороною в адміністративній справі, зокрема відповідачем. В адміністративному судочинстві існує поняття адміністративної правосуб’єктності – це здатність мати процесуальні права та обов'язки (ч.1 ст.48 КАСУ). Згідно ч.3 ст.48 КАСУ здатність особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить органам державної влади, іншим державним органам, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, підприємствам, установам, організаціям (юридичним особам). Тобто, виключно юридичні особи можуть бути стороною у справі (відповідачем).
Відповідно до абзацу 2 пункту 1 Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 за №341, до складу Державтоінспекції входять:

департамент Державтоінспекції МВС,
управління (відділи) Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі,
Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем,
спеціальний підрозділ дорожньо-патрульної служби особливого призначення при департаменті Державтоінспекції МВС,
відділи (відділення) Державтоінспекції з обслуговування адміністративних територій міст, районів, районів у містах,
автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи,
підрозділи дорожньо-патрульної служби.
Однак, у відповідності до п.9 зазначеного Положення статус юридичної особи мають лише:
Департамент Державтоінспекції МВС,
управління (відділи) Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі,
Центр безпеки дорожнього руху при департаменті Державтоінспекції МВС.
Враховуючи викладене, відповідачем за адміністративним позовом, окрім службової особи - працівника Державтоінспекції, можуть бути лише управління (відділи) ДАІ областей і міст Києва та Севастополя, але в жодному випадку не міські чи районні відділення (відділи) ДАІ. Адреси управлінь ДАІ можна отримати на сайті Департаменту ДАІ МВС.


цитата взята из этого источника, откуда я и черпал инфо:
http://pravovik.blogspot.com/2009/01/blog-post_15.html[/url]
#1110043»28-09-2010 10:43Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Trapper, дуже потужний висновок у наведеного Вами джерела. Я, наприклад, схильний робити висновки виключно з КАС України, чинної судової практики, Єдиного державного реєстру судових рішень.
Мені взагалі суддя написала, що я повинен вказати інспектора не відповідачем, а третьою особою без самостійних вимог на предмет спору. Довелося їй розяснити хто, як, чому і на якій підставі може вказати у позові відповідача, і як високий суд може мені щось радити, зобовязуючи мене змінити у позові статус стрін ))
#1110368»28-09-2010 16:56Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Yeti:Romich, просто возьми и исправь недостатки, которые указаны в ухвале ))

Мне логически кажеться нужно указать, что это исправленная копия. А то подумают, что это новый иск - а сроки то прошли.
В итоге посоветовался с юристом и решили так:
В полученной ухвале есть номер дела и ФИО судьи. В шапке указал, что иск направляется в днепровский суд, конкретному судье, по конкретному делу.
На всякий случай вложил копию "ухвалы".
Ждем ответа.
А 5го числа суд по второму делу, но там превышение выше 50 км/ч и я на обжалование ничего не подавал - будем в суде разбираться.
А у меня все хорошо.
#1110389»28-09-2010 17:18Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Romich, повинно пройти. Хоча точно сказати не можу, треба бачити текст.
Як варіант можна було написати невеликий супровідний з  текстом "на виконання ухвали _________ про залишення без руху та надання часу для усунення недоліків позовної заяви надаю належно складену позовну заяву до _______ про ________".
Або ж під словами "адміністративний позов" зробити примітку - подається на виконання ухвали _________ про залишення без руху та надання часу для усунення недоліків позовної заяви"
#1110454»06-10-2010 11:14Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Yeti:Romich, повинно пройти. Хоча точно сказати не можу, треба бачити текст.
Як варіант можна було написати невеликий супровідний з  текстом "на виконання ухвали _________ про залишення без руху та надання часу для усунення недоліків позовної заяви надаю належно складену позовну заяву до _______ про ________".
Або ж під словами "адміністративний позов" зробити примітку - подається на виконання ухвали _________ про залишення без руху та надання часу для усунення недоліків позовної заяви"


Тоже вариант.
В общем по результатам своих дел буду отписывать.

Added after 184 hours 37 minutes:

Был у меня суд по протоколу за привешение более 50км/час.
Сослался на 251статью и на то, что доказательств что скорость именно моя нет.
Вынесли устное предупреждение.
Я не совсем понял как это. Мне чего-то казалось, что должны или признать не виновным за отсутствием доказательств вины (ну или как-то так, я не юрист, сори) или впаять штраф. Устного предупреждения за данное нарушение не предусмотрено.
Кто-то может прокомментировать такое решение судьи?
А у меня все хорошо.
#1127279»01-11-2010 09:33Административный иск. Помогите, плиз!
+0
а сейчас поменялось что то с рассмотрением дел с админ штрафами? в какой суд заяву писать - по месту жительства?
"Мнение, сынок, оно как жопа: есть у каждого и у каждого воняет!"
#1136218»17-11-2010 13:30Административный иск. Помогите, плиз!
+0
Romich:
Был у меня суд по протоколу за привешение более 50км/час.
Сослался на 251статью и на то, что доказательств что скорость именно моя нет.
Вынесли устное предупреждение.
Я не совсем понял как это. Мне чего-то казалось, что должны или признать не виновным за отсутствием доказательств вины (ну или как-то так, я не юрист, сори) или впаять штраф. Устного предупреждения за данное нарушение не предусмотрено.
Кто-то может прокомментировать такое решение судьи?

Роби людям добро а вони ще не вдячні за це  Laughing
Я скажу лише одне. Радуйтесь, що Вам таке рішення винесли.... таке не усім виносять))))
А по темі, то застосували ст. 22 КУпАП.
п.с. Настрій мабуть у судді був хороший)))
#1136526»17-11-2010 19:21Административный иск. Помогите, плиз!
+0
СВАРОГ, пожалуйста, поменьше флуда, побольше дела.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1138380»20-11-2010 23:58Административный иск. Помогите, плиз!
+0
netvalerka:а сейчас поменялось что то с рассмотрением дел с админ штрафами? в какой суд заяву писать - по месту жительства?

Тоже интересует данный вопрос. По своему делу по превышению зафиксированному на Беркут подавал по месту регистрации (прописки), кстати всем откликнувшимся - спасибо, дело выиграно (затраты 7 грн и 3 поездки в суд на 15 мин). У знакомого похожая ситуация, но прописан в Полтаве, можно ли подавать заявление по фактическому месту жительства? И как это обосновать судье, чтобы не отклонил заявление?
И второе, так как дело мое выиграно, стоит ли с копией постановы жалобу на нехорошего милиционера писать? Если да, то куда и в каком русле?
Life is Life laaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa laaaaaaaaaaaaa la alaaaa

Форум : HONDA Право