Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Honda Accord Type R (CH1) RSS

HONDA Выбор авто, сравнение и отзывы об автомобилях

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1862943»23-02-2018 22:58Honda Accord Type R (CH1)
+0
Якраз планував завтра поїхати ще на 3Д розвал, подивлюсь, що там скажуть.

Ви яке топливо заливаєте?
І все таки, яка роль лямбд і як переконатись, що обманка не впливає на коректну роботу двигуна?
"if you don't play you'll never win" (с)
#1862959»24-02-2018 11:06Honda Accord Type R (CH1)
+0
По геометрії треба дивитися не просто розвал сходження, а обовязково- відстані між осями і зміщення між осями.
Це все має сенс якщо машина не билась сильно.
Про роботу лямбд ви легко знайдете пошуком.
В данному випадку - перша лямбда корегує паливну суміш, тобто саме від неї залежить наскільки ефективно двигун працює на залитому паливі.
Лямбда має строк служби. Перевіряється амплітудою і фронтом імпульса. Здихає від якості палива. Коштує оригінал - космос.
Друга лямбда - контроль ефективності роботи каталізатора. Теоретично сигнали з першої і другої лямбди повинні бути ідентичні, але з затримкою по другій лмбд.
Некоректна робота 2лм - машина не їде, машина не їде + горить чек. Має бути відповідний рівень + фронт сигналу. Я обманкою вирішити проблему не зміг - чек не горів, але машина не їхала. Робив електроний емулятор другої лямбди.
Поставити просто якусь лмбду не вийде. Опір ніті накала + амплітуда імпульса контрольється компом, нівідповідність - чек.
Напишіть,доречі,  сюди скільки  зараз коштують нові оригінальні лямбди. Всім буде цікаво. За одно і вартісь бв бамперів))
#1862964»24-02-2018 14:59Honda Accord Type R (CH1)
+0
Їду сьогодні на контрольну перевірку розвалу і геометрії, по результатах відпишусь.

Стосовно лямбд, то у мене час від часу чек засвічувався. Купив собі ELM327 сканер, показав помилку лямбди №2 (тої, замість якої обманка), зняв помилку, їджу далі, поки не вертається. За допомогою того ж ELM327 + Torque бачу, що синал з лямбди №1 поступає змінний (коливається) від 0,2V до 0,4V і вище. Сигнал із лямбди №2 (обманки) постійно стабільний 1,3V. Не знаю, як сказати, чи машина їде чи ні, так як не маю з чим порівняти :)

По вартості находив щось таке: Лямбда №1 (оригінал) - 6000грн. приблизно, не оригінал - від 1400грн. Лямбда №2 (оргінал) - не знайшов, не оригінал - також від 1400грн.
Ну але оскільки каталізатора нема, то і другу лямбду не буде кути поставити, навіть якщо і купити нову...

Що до бамперів, то в Британії ціни коливаються від 50 до 100 фунтів за бампер. Спойлер 40-60 фунтів. Що по доставці вийде поки не можу сказати, експерементальним шляхом вирахується :)

Також дуже хочу знайти вирішення реставрації сидінь, але шанси знайти потрібну тканину все менші і менші... Купити б.у. крісла такі ж, але в хорошому стані, вартує  не малих грошей.

UPDATED:
зробив 3D діагностику розвалу, додаю фото результатів. наче нічого критичного нема, взаді варто було б трохи вирівняти колеса, доведеться спробувати шайбами під кріплення верхнього поперечного ричага, або ж купувати camber kit, який мав би дати змогу зробити невелике регулювання розвалу взаді.


Також хочу поділитись деякими враженнями від їзди. В цілому все навіть джуже класно, але подекуди не вистачає гостроти атаки на старті. Нема відчуття втискання в сидіння... Оберти набираються шалено швидко, але при цьому не вистачає тої очікуваної динаміки... І от не знаю, що думати, чи це проблема саме мого екземпляру чи все таки це частина образу Accord Type R в цілому?
c81ae57f46575ee0426f7d11f1f2ee7b.jpeg


"if you don't play you'll never win" (с)


Редаговано: prado (24-02-2018 23:48)
#1862991»24-02-2018 22:51Honda Accord Type R (CH1)
+0
Імпульси лямбд треба дивитися осцилографом. Нормальний сканер повинен мати таку функцію.
Амплітуда  по першій лмд- до 1вольта. фронт чим порезче. Низька амплітуда, завалений фронт- некоректна робота двигуна.
Друга лмд- імпульси повторюють першу лмб з затримкою. Просто постійна напруга - некоректна робота.
Подивіться як вона у вас влаштована. Зазвичай ставлять лмд через проставку-циліндр. висотою проставки регулюють рівень сигналу.
їде чи неїде - перевіряти секундоміром, паспорт 7.2 до 100. і так щоб був зацеп.
Сидіння досить міцні. наврядчи куплені бв сидіння будуть значно кращі за ваші.  Набагато простіше перешити.
#1863007»25-02-2018 11:50Honda Accord Type R (CH1)
+0
Ось коротеньке відео по роботі моєї лямбди №1:



Зверху менша діаграма - лямда №2..) Стабільний сигнал у 1.3В... з нею доведеться щось робити.
"if you don't play you'll never win" (с)
#1863009»25-02-2018 14:30Honda Accord Type R (CH1)
+0
Першу лямбду я б поки не чіпав.
А замість другої- робити правильну обманку. Хочаб ставити зонд через проставку. Повинна поїхати набагато краще.
Ідеально, якщо знайдете фаната електротехніки який зробить емулятор лямбди. Блок, на вхід якого подається сигнал першої лямбди, а на виході сигнал з затримкою ідеальної форми.
Можливо, попередній власник вирішив проблему другої лмд перепрошивши  блок управління? Тоді показники другої лмд взагалі не важливі.
#1863012»25-02-2018 15:35Honda Accord Type R (CH1)
+0
Каже попередній власник, що нічого не прошивалось...
Але з іншої сторони, якби і перепрошили блок управління, то можна було б взагалі заглушити лямбду 2, навіщо імітувати цей 1.3В сигнал?
"if you don't play you'll never win" (с)
#1863014»25-02-2018 16:37Honda Accord Type R (CH1)
+0
Про це нехай він і розкаже.
По якому принципу зроблена його обманка і чому там просто постійні 1,3в, а не імпульси.
Можливо, він краще розбирається.
#1863015»25-02-2018 16:43Honda Accord Type R (CH1)
+0
Боюсь, що розбиратись доведеться мені самому :) Не хочеться тільки витрачати час, якщо там реально перешили блок керування і всі зусилля по махінації з лямбдами будуть просто марні.
Я чув, що перешивають блок до ЄВРО 2 і йому вже просто не потрібна лямбда №2... Тільки як перевірити, чи уже хтось туди лазив чи ні?  Rolling Eyes
"if you don't play you'll never win" (с)
#1863016»25-02-2018 17:20Honda Accord Type R (CH1)
+0
Лазити в блок геморно і дорого. Вам би про це  сказали.
Машина їде свої секунди? - Так- не лізти туди. В неї 200 нм момента і вони ніколи не будуть втискати в сидіння як 400 нм турбодизеля 2л.
Ні- Зазізти під машину - дивитися самому 2 лямбду. Якщо є сам лямбдазонд- поставити його через проставку- висота якої - читати  інтернет.
Саме головне, щоб зонд був цілий. Робоча ніть накала і хороша амплітуда сигнала + фронт незавалений.
В принципі, нічого страшного і складного. Машина тупить сильно коли стає в чек. А чек у вас  рідко, я так зрозумів.
#1863030»08-03-2018 14:43Honda Accord Type R (CH1)
+0
Чек рідко, рази 3 вискочив за час моєї експлуатації. Спробую ще завтра обговорити це питання із ще більш попереднім власником Володимиром, про якого уже згадували у цій гілці, може він пролиє більше світла на історю життя лямбд... в іншому випадку буду сам розбиратись.

п.с. стосовно кольору салону Ви були праві, першочергово він був сірий і тільки з часом ставав зеленуватим :) Хоча біла і лімітована серія білих "Формула 1" Тайп Р на білих дисках, у яких ставили Рекари з насичено зеленими вставками... всього таких авто було випущено 50шт.

Added after 110 hours 8 minutes:

Ще цікавить питання допустимого розходу масла для цього двигуна? Ну при умові, що двигун живий.
Чув, що вона бере масло на високих обертах, але також може брати і на низьких, якщо їхати в натяжку і включати вищі передачі на малій швидкості, чи правда це?

Added after 121 hours 2 minutes:

Сергей, Поділіться будь ласка інформацією по обманці другої лямбди, можливо маєте схему або підкажете де можна купити готовий варінт.
Дякую

Added after 25 hours 11 minutes:

Пробував розгін до 100км/г, в 7.2с не получається вкластись ніяк... орієнтований час 10.2с... Але не можу бути впевненим у якості топлива, повітряному фільтрі і топлевнлму фільтрі, хоча думаю, що ці фактори мають малий вплив, головне, напевне, лямбда...
"if you don't play you'll never win" (с)
#1863425»09-03-2018 14:03Honda Accord Type R (CH1)
+0
prado:головне, напевне, лямбда...
не факт что именно вторая лямбда погибла, скорее всего умер катализатор, лямбда лишь сигналит чтоб вы его заменили.
а вообще, вам будет интересно почитать эту тему about124396.html&highlight=sashka
а в личку я вам скинул телефончик  Wink созвонитесь
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1863427»09-03-2018 16:02Honda Accord Type R (CH1)
+0
Lexa1983, я підозрюю, що каталізатора у мене вже давно нема :)
дякую за контакти і інформацію, дуже цікаво, обов*язково це прозондую.
"if you don't play you'll never win" (с)
#1864000»27-03-2018 10:24Honda Accord Type R (CH1)
+1
родной мозг не чипуется, забудьте. Переводить авто только на обд1 с чипом, стоимость порядка 100-150 сам мозг +настройка, приход приличный, порядка 10-15 нм в середине, и порядка 10 сил на верхах, при условии полностью исправного авто.
Влияние лямбд проверить очень просто, снимаете фишки с обоих, обнуляете мозг посредством отключения аккума на пару минут, и меряете разгон. Лямбда там по факту работает только в круизном режиме, в остальных ее влияние достаточно посредственное.
Что бы сток тупер поехал 7 секунд, надо будет еще и поупражняться, и стартовать далеко не с 3 тыщ)
Для собственного успокоения померяйте компрессию, и осмотрите выхлопную систему на вварку всяких "тюнингованных элементов" типо стронгеров и подобной ереси, и проверить диаметр выхода со штанов, никаких заужений до 45 трубы что бы не было, если есть, то просто вварить 60 трубу.
Расход масла какой? Грамм 200-300 при активной езде вполне допустимо, по заводу если ездить в режиме бессмертного, то до литра на тыщу.
Впускную систему не трогайте, не надо ставить никаких грибков и тому подобного, вполне  справляется фильтр КН в сток короб.
И кстати, 10 секунд это очень много, должно быть до 8 на полном стоке, с не очень опытным водителем.
#1864002»27-03-2018 11:41Honda Accord Type R (CH1)
+0
Добавляю сюди переписку з PRADO - може комусь буде корисно.



От: Сергей
Кому: prado
Добавлено: 07 03 2018 12:35
Тема: Re: Type R

Доброго дня.
Електрону обманку готову я не знайшов. Мені виготовляли індивідуально. Років сім тому.
Чек по лмб більше не світився.
Потрібен грамотний електронщик.
Наскільки памятаю принцип схеми такий: Від першої лмб подається на вхід сигнал( П образний). По його фронту запускається таймер(Регулюється час затримки вихідного сигналу) - формується фронт вих сигналу (теж П образний). По наступному фронту вх сигналу - знову таймер - фронт вих сигналу.  Амплітуду вих.сигналу треба встановити меншою за першу лмб.
Все це реалізується мікроконтролером. Можливо, зараз існує простіший спосіб.
Якщо знайду координати свого виконавця і вмовлю його - дам знати.
Бажаю успіхів


От: prado
Кому: Сергей
Добавлено: 07 03 2018 13:08
Тема: Re: Type R

Зрозумів, дякую!
У мене є один електрик, який наче уже таке робив, має спробувати. Я так розумію, що суть у тому, щоб сигнал другої лямбди приходив дещо з затримкою і меншою амплітудою, але по суті повторював сигнла першої лямбди?

Також маю можливість замінити фільтр повітряний на нульовик, бачу це дуже поширена штука для АТР, що скажете з цього приводу? Варто?


От: Сергей
Кому: prado
Добавлено: 07 03 2018 13:27
Тема: Re: Type R

Вірно.
Схема - проста аналогова лінія затримки сигналу не прокатіт. 2Лмб фізично все одно треба лишати ввімкненою - комп вимагає робочої лінії накалу зонда.
Нульовик я не ставив. Великий ризик, як на мене. А результат - сумнівний...
Набагато краще - динамічний наддув- через отвір від правої ПТФ прямо в короб з фільтром. Ефект - бомба).
Ну і повітряний фільтр треба норм по якості ставити, і з норм кількістю паперу.
#1864007»27-03-2018 12:33Honda Accord Type R (CH1)
+0
Сергей:Добавляю сюди переписку з PRADO - може комусь буде корисно.



От: Сергей
Кому: prado
Добавлено: 07 03 2018 12:35
Тема: Re: Type R

Доброго дня.
Електрону обманку готову я не знайшов. Мені виготовляли індивідуально. Років сім тому.
Чек по лмб більше не світився.
Потрібен грамотний електронщик.
Наскільки памятаю принцип схеми такий: Від першої лмб подається на вхід сигнал( П образний). По його фронту запускається таймер(Регулюється час затримки вихідного сигналу) - формується фронт вих сигналу (теж П образний). По наступному фронту вх сигналу - знову таймер - фронт вих сигналу.  Амплітуду вих.сигналу треба встановити меншою за першу лмб.
Все це реалізується мікроконтролером. Можливо, зараз існує простіший спосіб.
Якщо знайду координати свого виконавця і вмовлю його - дам знати.
Бажаю успіхів


От: prado
Кому: Сергей
Добавлено: 07 03 2018 13:08
Тема: Re: Type R

Зрозумів, дякую!
У мене є один електрик, який наче уже таке робив, має спробувати. Я так розумію, що суть у тому, щоб сигнал другої лямбди приходив дещо з затримкою і меншою амплітудою, але по суті повторював сигнла першої лямбди?

Також маю можливість замінити фільтр повітряний на нульовик, бачу це дуже поширена штука для АТР, що скажете з цього приводу? Варто?


От: Сергей
Кому: prado
Добавлено: 07 03 2018 13:27
Тема: Re: Type R

Вірно.
Схема - проста аналогова лінія затримки сигналу не прокатіт. 2Лмб фізично все одно треба лишати ввімкненою - комп вимагає робочої лінії накалу зонда.
Нульовик я не ставив. Великий ризик, як на мене. А результат - сумнівний...
Набагато краще - динамічний наддув- через отвір від правої ПТФ прямо в короб з фільтром. Ефект - бомба).
Ну і повітряний фільтр треба норм по якості ставити, і з норм кількістю паперу.



так вы его электронной обманкой останавливаете в дальнейшем развитии на момент ускорить тупера! Вернее, заплатив электрикам за монтаж и изготовление этой обманки, ему всё равно надо будет покупать мозги ОБД1 (для того чтоб ускорить хонду), а при их (новых мозгов ОБД1) чиповке вторая лямбда вырезается программно! т.е. по сути: за удаление второй лямбды человек заплатит тупо дважды :)

Added after 1 minutes:

ещё один из недостатков обманок, как не крути, но срок службы - есть  Rolling Eyes
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1864010»27-03-2018 13:03Honda Accord Type R (CH1)
+0
Підсумок для ТС

Варіант обманка 2лмбд - втулка на робочу лмд. Ціна - 10 дол.
Варіант електроний емулятор 2лмд. Машина поїде сток.  Ціна - 50 дол??
Варіант мозги ОВД1 + Прошивка. за 2лмд можна забути.  ТупеР полетить. Ціна ???

Рішення за ТС.
#1864022»27-03-2018 16:16Honda Accord Type R (CH1)
+0
Сергей:..........
Варіант мозги ОВД1 + Прошивка. за 2лмд можна забути.  ТупеР полетить. Ціна ???
............
и бесконечные возможности что-то улучшать  VTEC  VTEC  VTEC  VTEC
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1864027»27-03-2018 16:53Honda Accord Type R (CH1)
+0
Lexa1983:
Сергей:..........
Варіант мозги ОВД1 + Прошивка. за 2лмд можна забути.  ТупеР полетить. Ціна ???
............
и бесконечные возможности что-то улучшать  VTEC  VTEC  VTEC  VTEC


Напишіть, будь ласка, сюда для всіх про нескінчені можливості - що конкретно і для чого можна змінювати.
Для повноти вражень - заливати бензин100.
Ну і ціна всіх цих можливостей??
#1864031»27-03-2018 18:32Honda Accord Type R (CH1)
+0
Сергей:
Lexa1983:
Сергей:..........
Варіант мозги ОВД1 + Прошивка. за 2лмд можна забути.  ТупеР полетить. Ціна ???
............
и бесконечные возможности что-то улучшать  VTEC  VTEC  VTEC  VTEC


Напишіть, будь ласка, сюда для всіх про нескінчені можливості - що конкретно і для чого можна змінювати.
Для повноти вражень - заливати бензин100.
Ну і ціна всіх цих можливостей??
Зачем покупать TypeR?
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1864032»27-03-2018 19:12Honda Accord Type R (CH1)
+0
я задаю ці запитання лише для того, щоб ТС зрозумів, що в цьому авто головне точно не бампера.
Але для цього потрібні і ваші відповіді. Бажано з конкретними цифрами.
Рішення точно не за мною і не за вами.
ТС напевно вже сам забув за свою тему. Але все це може бути цікавим тому, хто наважиться бути щасливим власником ТуреR.
#1864039»27-03-2018 21:26Honda Accord Type R (CH1)
+0
Сергей:я задаю ці запитання лише для того, щоб ТС зрозумів, що в цьому авто головне точно не бампера.
Але для цього потрібні і ваші відповіді. Бажано з конкретними цифрами.
Рішення точно не за мною і не за вами.
ТС напевно вже сам забув за свою тему. Але все це може бути цікавим тому, хто наважиться бути щасливим власником ТуреR.
какие цифры интересны? Затраты времени или денег?
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21
#1864041»27-03-2018 21:53Honda Accord Type R (CH1)
+0
Стосовно нескінчених можливостей покращення роботи:
які конкретно параметри дозволить змінювати нова прошивка і результат цих змін.?
Ціна прошивки?
#1864046»27-03-2018 22:52Honda Accord Type R (CH1)
+2
Поставьте мозги от японского Евро-р и забудьте вы про эту вторую лямбду.и поедет машина, если мотор живой еще )))
Человек - все может... Лишь бы захотел... М.Горький.
#1864052»28-03-2018 09:07Honda Accord Type R (CH1)
+0
Сергей:Стосовно нескінчених можливостей покращення роботи:
які конкретно параметри дозволить змінювати нова прошивка і результат цих змін.?
Ціна прошивки?
НЕ новой, а корректированной вашей прошивкой вам оптимизируют топливновоздушную смесь под ваш повседневный вид топлива и момент её воспламенения без показаний второй лямбды, это дает полное сгорание топлива и кислорода во время работы ДВС что прибавит и Л.С. и Н.м. Прибавка кАней на прямую зависит от тех состояния конкретного мотора, прошить можно на стенде и сразу видеть свою прибавку, стенд оплачивается отдельно. Дальше, если мало будет, ускориться уже можно только железом или турбиной и опять надо откатывать программу по новой.
По цене у всех по разному.
И вроде все достаточно п..дато, но всё равно какая-то х..ня!
(095)424-05-21

Форум : HONDA Выбор авто, сравнение и отзывы об автомобилях