Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Новые штрафы. Опрос. RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
Поддерживаете ли Вы новые наказания за нарушения ПДД
Да, целиком и полностью, давно пора.
 27%  [ 50 ]
Считаю, что увеличиться кол-во взяток, или деньги будут просто оседать в карманах чиновников.
 25%  [ 46 ]
Нет, т.к. не созданы условия безопасной езды даже по ПДД и штрафами ничего не решиться.
 21%  [ 39 ]
Нет, т.к. 540 грн за 61км/ч под знаком 40 на трассе - перебор.
 10%  [ 19 ]
Нет, т.к. принемать решение будет сотрудник ГАИ.
 10%  [ 19 ]
Властьимущие просто расчещают себе встречки для быстрого передвижения в пробках.
 2%  [ 4 ]
Мне все равно, у меня водитель/велосипед/езжу в метро/ летаю на вертолете.
 1%  [ 3 ]
Всього голосів : 180
#646590»17-10-2008 11:46Новые штрафы. Опрос.
+0
Шо значит хде- на сайте ВР. Открыть закон и открыть карточку закона и увидем  Голос України вiд 17.10.2008 - № 198
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#646606»17-10-2008 11:54Новые штрафы. Опрос.
+0
Просто, так а сцылку тогда дай...
а то мне ГУ в почту приходит и в сегодняшнем номере ниче такого не было  Rolling Eyes
#646612»17-10-2008 11:58Новые штрафы. Опрос.
+0
Angel,  
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=586-17&c=1#Card
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#646619»17-10-2008 12:04Новые штрафы. Опрос.
+0
Просто, карточку я видела :)
но в сегодняшнем номере про это ничего не написано. нет такой статьи ... странно Rolling Eyes
#646626»17-10-2008 12:06Новые штрафы. Опрос.
+0
Angel, а мы журналофф не читаем, нам достаточно ссылки Very Happy  Very Happy
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#646629»17-10-2008 12:08Новые штрафы. Опрос.
+0
вооот, на Лиге нашла:

За 30 днів набирають чинності нові дорожні штрафи

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", прийнятий Верховною Радою наприкінці вересня і підписаний Президентом Віктором Ющенком, сьогодні опубліковано в офіційних виданнях "Голос України" і "Урядовий кур'єр". Документ набирає чинності за 30 днів з дня його офіційного опублікування, за винятком підпункта 19 пункту 6 розділу I цього Закону України про державну реєстрацію мопедів, який набирає чинності з 1 січня 2010 року.

Працівники ДАІ України зараз ретельно готуються до роботи у нових умовах. "Для остаточного створення правової основи реалізації нового законодавства необхідно прийняти 11 постанов Кабміну і видати близько 10 наказів МВС. Адже нове законодавство не лише посилює відповідальність, а й містить чимало новинок. Наприклад, чітко не визначено, як застосовувати таке покарання як "громадські роботи", хоч воно передбачене за велику кількість водійський провин", - заявив на днях керівник ДАІ Сергій Коломієць.

Законом вводяться як вид адміністративного покарання "громадські роботи". Так, наприклад, за перевищення водіями більш ніж на 50 км за годину швидкості руху транспортних засобів, порушення вимог дорожніх знаків і дорожньої розмітки, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, відмову надати перевагу в русі пішоходам на нерегульованому пішоходному переході - штраф 510-680 грн. (від 30 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або 30-40 годин громадських робіт.

Законом також передбачено позбавлення права керування транспортним засобом на термін 10 років, відповідальність власників (співвласників) транспортних засобів, тимчасове вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду, ліцензійної картки на транспортний засіб і тимчасове затримання транспортних засобів. Передбачається також механізм оскарження постанов адміністративного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення (зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення).

ЛІГА Новини 2008.10.17 11:04
http://news.liga.net/ukr/news/NU084790.html

Форум : HONDA Теревені