Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Шок від ДМІ. Приємний. RSS

HONDA СТО - ТО и общие вопросы

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1378260»14-03-2012 20:01Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Не можу не поділитись здивуванням.
Написав я їм вонючку емейлом, навіть не сподівався на реакцію, але за пару днів передзвонив начальник СТО, проговорили всі недоразумєнія які мали місце. Потім ще й відписався мені з копією на cr(a)honda.ua, а це вже не ДМІ, а відділ начеб-то Хонда Україна.
Приємно, чорт забирай, що реагують.

Респект, однако. Хоча краще щоб не було поводу писати вонючки :-)
#1378312»14-03-2012 22:08Re: Шок від ДМІ. Приємний.
+0
civicовод:Не можу не поділитись здивуванням.
Написав я їм вонючку емейлом, навіть не сподівався на реакцію, але за пару днів передзвонив начальник СТО, проговорили всі недоразумєнія які мали місце. Потім ще й відписався мені з копією на cr(a)honda.ua, а це вже не ДМІ, а відділ начеб-то Хонда Україна.
Приємно, чорт забирай, що реагують.

Респект, однако. Хоча краще щоб не було поводу писати вонючки :-)

Цікаво, яка ж була тема вонючки?
Все будет офигенно!:)
#1378335»14-03-2012 22:47Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Мабуть не ту вонючку у салон повішали  Laughing
Don't Worry, Be Happy!
#1379496»16-03-2012 15:52Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Та була не дуже приємна ситуація, з к им їх не буває. Інша справа, що не кожна компанія реагує на звернення клієнтів, та ще й емейлом. Сам перший раз таке бачу :)
#1379519»16-03-2012 16:27Шок від ДМІ. Приємний.
+0
civicовод, Так, а яка ситуація була, шо ДМІ відповіло по мейлу?
Не говори мне что делать и я не скажу куда тебе идти)
#1379525»16-03-2012 16:44Шок від ДМІ. Приємний.
+0
А нафига в ДМИ писать, сразу в Хонада Украина писать! И тогда ещё быстрее реагировать будут! Twisted Evil
#1379534»16-03-2012 17:01Шок від ДМІ. Приємний.
+0
клали на всех и в ДМИ и в хонда Украина, ответить то ответили а толку. мер то ни какх не приняли это факт!!!
Кто не был студентом тому не понять как хочется кушать, е####я и спать :)

ноль9семь*954*тридцатьвосемь*ноль7
#1382027»21-03-2012 12:03Шок від ДМІ. Приємний.
+0
semen:civicовод, Так, а яка ситуація була, шо ДМІ відповіло по мейлу?


Один раз промурижили 6 годин на звичайному ТО, іншим разом замінили деталь, а документ давати відмовились.

Відповіли звісно, що "воспитательная беседа" проведена. "Больше такое не повторится". Відповідь стандартна. Але ж відповіли. Не забили.

Added after 58 seconds:

Big Ben:клали на всех и в ДМИ и в хонда Украина, ответить то ответили а толку. мер то ни какх не приняли это факт!!!


Ну я саме про те  пишу, що люди реагують. Якби "клали", то ніхто б не парився витрачати свій час на відповіді клієнтам.

Added after 4 minutes:

Yuriy_86:А нафига в ДМИ писать, сразу в Хонада Украина писать! И тогда ещё быстрее реагировать будут! Twisted Evil


Писати відразу наверх не зовсім коректно. Потрібно соблюдать субординацію у всьому, у тому числі й у скаргах. Якби ДМІ не відповів, написав би в ХУ. Не така й велика проблема, щоб відразу галасувати до ХУ. Тим більше, що хорошого обслуговування в мене на ДМІ було багато, а виняткові ситуації бувають кругом.
Я багато років обслуговувався на іншому сервісі іншої марки, так само було серед багатьох нормальних ТО все одно якийсь менеджер стане не з тієї ноги і або нахамить, або фігню намутить. Всі ми живі люди, всі можемо помилятись. Головне, щоб можна було ситуацію розрулить, виправить.

P.S. До того ж бліни з шинкою на ДМІ абалдєнні :) Як же можна від такого відмовлятись :) Я за те, щоб людей на ДМІ змінили, а не міняти сервіс з-зі одного мудака :)
#1382708»22-03-2012 11:03Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Big Ben:клали на всех и в ДМИ и в хонда Украина, ответить то ответили а толку. мер то ни какх не приняли это факт!!!


Да не клали они на всех. Они относительно страны мелкие, кушать хочется всем. Сервис на ДМИ лучший в Украине по хондам. Может не такой, как всем хочется и тд, но лучше нету.
#1382936»22-03-2012 14:43Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Bobbsta, +1. Наслышан от моего хорошего друга, работающего в ДМИ, что таки нагибают нормальненько виновных. Так же, как и на ЛЕВ (кто не в курсе, что те же яйца). Меня как-то тоже вывели из равновесия (ЛЕВ), после жалобы -  звонили, извинялись, бла-бла.
TCS - Trush Car Service / обслуговування Honda і не тільки / запчастини / аксесуари / О67 4О1 ОО89
#1383584»23-03-2012 12:27Шок від ДМІ. Приємний.
+0
добавлю приятного .
Я делал предпродажную проверку авто на ДМИ.
по результатам меня все устроило и я таки машину взял.
по факту оказалось, что ДМИ при проверке почему-то "не заметили" течь обратки ГУРа.
После доп. осмотра авто, признали, что течь была на момент осмотра и они ее не выявили.
- а как быть ?
- мы Вам устраним данный дефект бесплатно!
- очень приятно! устраняйте

сделали, все гут .
и с предпродажной проверки (стоит 500 грн ), дали свой  сертификат на 400 грн
#1383694»23-03-2012 14:26Шок від ДМІ. Приємний.
+0
ссори, что чуток не в тему,
скиньте плииз в личку номер кого-то из наших на ДМИ

йе эксклюзывне  Rolling Eyes пытання
Любитель прелюдий и прелюдов
#1383711»23-03-2012 14:38Шок від ДМІ. Приємний.
+0
Джони, а "наши" там остались? Хз... Кинь вопрос в ЛС, спрошу, смогут ли помочь.
TCS - Trush Car Service / обслуговування Honda і не тільки / запчастини / аксесуари / О67 4О1 ОО89
#1385559»27-03-2012 13:45Шок від ДМІ. Приємний.
+0
GASHIK:Bobbsta, +1. Наслышан от моего хорошего друга, работающего в ДМИ, что таки нагибают нормальненько виновных. Так же, как и на ЛЕВ (кто не в курсе, что те же яйца). Меня как-то тоже вывели из равновесия (ЛЕВ), после жалобы -  звонили, извинялись, бла-бла.


ЛЕВ не може бути тим же самим. Я якось попробував під'їхати, коли на ДМІ було все занято, так вони навіть не записали мене і дуже здивувались хто я і чого приперся.
#1385746»27-03-2012 17:39Шок від ДМІ. Приємний.
+0
civicовод, я не сказал, что они тождественно равны, но "папы" одни Wink
TCS - Trush Car Service / обслуговування Honda і не тільки / запчастини / аксесуари / О67 4О1 ОО89
#1391023»05-04-2012 21:42Шок від ДМІ. Приємний.
+0
civicовод:
GASHIK:Bobbsta, +1. Наслышан от моего хорошего друга, работающего в ДМИ, что таки нагибают нормальненько виновных. Так же, как и на ЛЕВ (кто не в курсе, что те же яйца). Меня как-то тоже вывели из равновесия (ЛЕВ), после жалобы -  звонили, извинялись, бла-бла.


ЛЕВ не може бути тим же самим. Я якось попробував під'їхати, коли на ДМІ було все занято, так вони навіть не записали мене і дуже здивувались хто я і чого приперся.


В марте записывался на диагностику "ЛЕВ" за 2 дня.
Приехал, зарегистрировался, запись была.

Был случай с жалобой в Прайд Авто Центр.
Написал кляузу в книгу жалоб.
Прошел месяц = тишина.
Написал кляузу в Хонда Украина.
Через пару часов позвонил начальник нарушителя (Прайд Авто Центр), предложил устранить ошибку.
после решения вопроса, позвонили с ХУ с вопросом: "Вашу проблему решили".

Форум : HONDA СТО - ТО и общие вопросы