Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Mitsubushi Pajero Sport 2003-2006 RSS

HONDA Выбор авто, сравнение и отзывы об автомобилях : HONDA Выбор и сравнение автомобилей. Архив.

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1357417»07-02-2012 12:25Mitsubushi Pajero Sport 2003-2006
+0
Я хотів у Ярослава відписатися, але забив на це.

Вони перевіряють що може субік на межі можливостей з пересічним водієм.

Це добре коли там 20 машин і 50 пар рук. І всі вони поїхали покататися. Навряд хто б туди поїхав на форі сам, тим більше з сімейством.
Я на сівіку теж проскакував там де сантафе потроху прокарабкувалася. 5 хвилин вираховував траекторію, прикинув де газу дати, а де пригальмувати і пару хвилин повзав на пузі щоб прикинути рельеф до сівіка. Три перешкоди проходив одним махом, десь скинув би газ - сів би назавжди, ліс, а в салоні сім'я. Можна? - Можна! Треба? - Ні :)
Если есть гриб «груздь», то должен быть и гриб «радоздь».
#1357429»07-02-2012 12:33Mitsubushi Pajero Sport 2003-2006
+0
Dru, посмотрел....аут со шноркелем - это конечно комично Very Happy
Отличная универсальная машина - трасса + пикник + пляж...но ни как, не для даже мало-мальского бездорожья.

Marshall (1)
#1357440»07-02-2012 12:43Mitsubushi Pajero Sport 2003-2006
+0
chief39, згоден. Але перевіряти межі можливостей паджеро без компанії я б теж не став  Laughing
Такі покатушки як раз і потрібні, щоб зрозуміти межі розумного для свого автомобіля і в майбутньому орієнтуватися, де можна спокійно проїхати, а де ризикувати не варто. Я б і сам із задоволенням поїхав з такою компанією.

slav, повторюсь, я не порівнюю аут з серйозними джипами. Просто поняття "бездору" відносне, питання в тому, що таке бездор (наскільки бездор) для ТС
Демократия — это договор о правилах между хорошо вооруженными джентльменами.
Бенджамин Франклин
#1357444»07-02-2012 12:46Mitsubushi Pajero Sport 2003-2006
+0
Dru, Тот который на видео, явно не для аута и форестера....если конечно не ехать тремя машинами одновременно...с троссами и лопатами....
А бездорожье на видео достаточно простое, тот же паджеро с разгона там на заднем приводе проедет.

Форум : HONDA Выбор авто, сравнение и отзывы об автомобилях : HONDA Выбор и сравнение автомобилей. Архив.