Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

ДТП blacktigra RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1571904»31-07-2013 12:21ДТП blacktigra
+0
программы под мобильные телефоны не умеют вшивать в видео время и дату съемки
Если жена ушла от вас к соседу, не огорчайтесь: теперь вы — сосед
#1571907»31-07-2013 12:40ДТП blacktigra
+0
must(a)ng:Студент, сказав - як відрізав!
Будь мужиком, блеать! Не займайся дурницями - купи реєстратор! Laughing


Будь мужиком, блеать! Не займайся дурницями - купи реєстратор!
36bb993dc1b50da3f7fdc4dd52957b20.jpg


Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1571919»31-07-2013 13:21ДТП blacktigra
+0
Caballero, при перегляді з самої проги показує і дату, і час, і швидкість, і навіть синхронно показує траекторію руху на гуглмепс. При перегляді стороннім програвачаем, на жаль, ці дані не відображаються. Теоретично, для суду це може мати значення. Confused Хоча все рівно десь вони ж глибоко зашиті і їх, за потреби, все рівно можна звідти витягти.

Але, імхо, запис реєстратора здебільшого потрібен не для суду: ДАІшнику показати, приземлити іншого учасника дтп, як от в цій темі.
З рештою, апологети реєстраторів можуть продовжувати користуватися спеціалізованими рішеннями. Я виходжу з холівару. :)

Студент,  Laughing
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1571924»31-07-2013 13:35ДТП blacktigra
+0
must(a)ng,

Швидше за все, програма створює до кожного відеофайлу ще 1 технічний файл з технічною інформацією. Не обов"язково, що ці файли зберігаються з відео в одному місці, можливо така папка лежить десь в іншому місці. Треба "покурить мануал".
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1571934»31-07-2013 14:01ДТП blacktigra
+0
В меню "Наложение" отметить пункт "Создание файлов с субтитрами", сохраняться будет 2 файла (видео и субтитров) в папке Dailyroads/Tempvideos. В субтитрах может быть дата/время, скорость, координаты GPS.
Honda Stream RN-3
#1571954»31-07-2013 15:00ДТП blacktigra
+0
Avou:В меню "Наложение" отметить пункт "Создание файлов с субтитрами", сохраняться будет 2 файла (видео и субтитров) в папке Dailyroads/Tempvideos. В субтитрах может быть дата/время, скорость, координаты GPS.


Ага, так и сделала

Added after 1 minutes:

must(a)ng:Caballero, при перегляді з самої проги показує і дату, і час, і швидкість, і навіть синхронно показує траекторію руху на гуглмепс. При перегляді стороннім програвачаем, на жаль, ці дані не відображаються. Теоретично, для суду це може мати значення. Confused Хоча все рівно десь вони ж глибоко зашиті і їх, за потреби, все рівно можна звідти витягти.

Але, імхо, запис реєстратора здебільшого потрібен не для суду: ДАІшнику показати, приземлити іншого учасника дтп, як от в цій темі.
З рештою, апологети реєстраторів можуть продовжувати користуватися спеціалізованими рішеннями. Я виходжу з холівару. :)

Студент,  Laughing


Подтверждаю-нашла все эти функции, все работает.
Гуглмапсом он меня вообще сразил ))

А разработчик софта получил в карму 10 долларов в виде пожертвования.
No tengo fronteras
Скромность-кратчайший пусть в неизвестность и бедность ;)
#1571964»31-07-2013 15:49ДТП blacktigra
+0
must(a)ng:[/b], При перегляді стороннім програвачаем, на жаль, ці дані не відображаються.

В некоторых плеерах отображаются, например DICE Player.
Honda Stream RN-3

Форум : HONDA Теревені