Я забув пароль Зареєструватись

Об'єднання співвласників підземних гаражів RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1531865»31-03-2013 20:28Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Кто сталкивался с подобным явлением, интересует практика создания, особенности...?
Задача в создании некой организации для обслуживания подземного паркинга (оплата за электричество, уборка, поддержание технического состояния систем...) за счет владельцев паркомест.
Лише одне робить виконання мрії неможливим - це страх невдачі. (Паоло Коельо)
#1532046»01-04-2013 10:20Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
У нас за такое ЖЭК бабло собирает.
Мой ежепятничный тост - за сухопутную  границу между Грузией и Украиной!
#1532067»01-04-2013 10:47Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Виталий, не виключаю, що практики може й не бути. Нормативної бази, яка б прямо (а не за аналогією) дозволяла вважати паркінг в цілому спільною сумісною власністю володільців паркомісць немає. А без прямого припису буде не просто вирвати фінансові потоки з цупких лап ЖЕКу. Суди в нас теж неохоче думалку вмикають, принаймні до вищих.
Спробуйте спитати Тетяну Монтян. В неї багато зайвого фону в ефірі, але може підкаже щось корисне.
Якщо знайдете щось - викладайте. Самому цікаво.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1532159»01-04-2013 14:06Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
обслуживала дом и паркинг компания застройщика, для дома сделали ОСББ, паркинг ОСББ брать к себе не хочет, в итоге свет в паркинге выключен, вотора открыты и тд.
Лише одне робить виконання мрії неможливим - це страх невдачі. (Паоло Коельо)


Востаннє редаговано: Crazy_Guy (01-04-2013 14:11), редаговано 2 раз
#1532162»01-04-2013 14:09Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Виталий,

каак оформлен паркинг (документы у владельцев паркомест)?
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1532165»01-04-2013 14:12Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Студент:Виталий,

каак оформлен паркинг (документы у владельцев паркомест)?

право собственности/договора покупки-продажи на подземные гаражи
Лише одне робить виконання мрії неможливим - це страх невдачі. (Паоло Коельо)
#1532167»01-04-2013 14:14Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Виталий,

создайте ООО "Паркинг Сервис" и заключите договора на обслуживание с владельцами. ООО будет заключать договора на услуги с уборкой, платить за свет и т.д.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1532171»01-04-2013 14:37Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Студент, а який сенс у створенні ТОВ? І хто його буде створювати? Всі власники? Confused І яка взагалі його мета? Просто делегувати йому переговори з підрядниками, чи все ж передати управління спільним майном (паркінгом)?

Якщо щось і створювати, то я б подивився в бік кооперативів, наприклад обслуговуючого. Він не такий зарегульований в плані корпоративного управління, як господарські товариства. Це означає, що можна в статуті написати саме те, що треба.
Є ще нюанс з різними тарифами для фіз.осбіб/осбб та всіх інших.

Виталий, а чому осбб не хоче брати паркінг? Очеидно, що було б значно простіше, щоб всім рулив один оператор.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1532172»01-04-2013 14:37Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
Студент:Виталий,

создайте ООО "Паркинг Сервис" и заключите договора на обслуживание с владельцами. ООО будет заключать договора на услуги с уборкой, платить за свет и т.д.


я тоже так думал, тот же СПДшник может заключить договора с владельцами?
Лише одне робить виконання мрії неможливим - це страх невдачі. (Паоло Коельо)
#1532175»01-04-2013 14:39Об'єднання співвласників підземних гаражів
+0
ОСББ мотивитует тем, что не у всех владельцев квартир есть гаражи, а у некоторых владельцев гаражей есть задолженость по платежам... ОСББ не хочет с ними разбираться
Лише одне робить виконання мрії неможливим - це страх невдачі. (Паоло Коельо)

Форум : HONDA Право