Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Вже ганяю.... RSS

HONDA Лог - дневники и тюнинг-проекты

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#330130»06-06-2007 14:32Вже ганяю....
+0
Доброго дня!
Нарешті! Нарешті я зробив своє авто! Найближчим часом хочу завітати на хондовку!
Я колись писав на форумі, що збираюся займатися поваркою та ремонтом своєї машини.
Роботи які я виконав:
1. Знімання двигуна з коробкою
2. Знімання салону
3. Знімання дверей, капоту, крил
4. Заміна порогів
5. Заміна усіх мастил та рідин що є в авто
6. Заміна ремкомплектів до супортів
7. Змастив шарові
8. Прокачка гальм
9. Поварка (на здивування проблеми були лише з порогами!) На дні були лише дві дирочки.
10. Нанесення на дно та крила нового слою антикорозійного покриття
11. Легка поклейка антишумки
12. Заміна резинок в ходовій (в проекті, оскільки ще не дійшли резинки до України)
13. Заміна ременя ГРМ та ролика (в проекті, ще не доставлено)
14. Фарбування бамперів
15. Шпаклювання та фарбування елементів кузова (на даний час є лише шпаклювання, оскільки не встиг зробити комп"ютерний підбір фарби. Через тиждень їду на підбір фарби)
Коротко по кожному пункту:
1. Знімання двигуна: проблем не виникло. Піднімається передок авто витягаються нижні шарові витягаються шруси з коробки, відкручуються кріплення двигуна, Відкручується вихлопна труба, від'єднується уся проводка, усі шланги і за допомогою лібьодки легенько піднімається. Обов"язково слідкувати чи нічого зайвого не тягнеться за мотором. Установка в зворотному порядку.
2. Знімання салону. Швидко та легко. Сідушки, коври, пластик.
3. Знімання дверей, капоту, крил. Спочатку капот, потім крила після цього двері. Трохи намудохався з проводкою в дверях.
4. Заміна порогів. Самий найдовший кусок роботи. Перевертається авто на бік. Вимивається, вичищається. (щоб пісок в очі не летів) Приблизно, не багато вирізається поріг. Потім прикладається новий поріг, малюється місце де потрібно вирізати усі залишки не дорізаного старого порогу. Я усилив низ порогу стальним уголком. Тобто вірізав стрий гнилий поріг, усилив раму (під порогом) уголком, добряче його вварив, на верх приварив новий поріг. Тепер проблем з провалюванням домкрату не буде.
5. Заміна усіх мастил та рідин. Радіатор промив та залив новий антифриз, Замінив рідину у ГРУ (Хонда), замінив масло в коробку (лив моторне масло), замінив та повністю прокачав новою рідиною гальма, замінив масло та фільтр в моторі (ОМV 10w40).
6. Заміна ремкомплектів до супортів. НІКОЛИ не змащуйте поршень ніякою змазкою!!! Як я мудохався!!!! Перед впиханням його в супорт змастіть його лише гальмівною рідиною.
7. Змастив шарові. Купив змазку Кастрол. Коли знімав ричагі (знімав усі підвіски щоб нанести слой нового антикорозійного покриття) я легенько зняв пильники на шарових, витирав їх від бруду і запамповував новою змазкою, і одягав знову.
8. Прокачка гальм. Без проблем!
9. Поварка. Про пороги писав вище. Кузов лише дві дирочки на дні і трохи на крилах.
10. Нанесення слою антикору. Купив антикор. Знімається з авто усе що заважає  нормально наносити щіткою. Протирається все дно (попередньо вимитого до блиску) бензином та наноситься щіткою антикор. На крила наносив 2-3 слоя.
11. Легка поклейка антишумки. Приклеїв на дно та двері.
12. та 13 пункт в проекті.
14. Фарбування бамперів. Купується спеціальна ґрунтовка, фарба. Вимивається, обезжирюється, краскопультом наноситься ґрунтовка на другий день фарба. (блін! Як тільки поставив на авто то як новий бампер! Зараз вже трохи в пилюці…)
15. Шпаклювання та фарбування. Не важко. Болгаркою зчистив, наждачкою зачистив, обезжирив, шпателем наніс, висохло, наждачкою зачастив, рукою помацав!. ГОТОВО!

Використав:
1. пороги
2. Капот від Форд Гренада (для латок)
3. електроди
4. електрозварка
5. сварка полу автомат
6. 2 болгарки (одна згоріла)
7. дрель
8. ключі: 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19
9. Лібьодка
10. Викрутка з різними наконечниками
11. масло в двигун OMV, антифриз (Німеччина, жовтий), масло в коробку (якесь не дороге), рідина для ГУР (Хонда), гальмівна рідина ДОТ4
12. ремкомплекти в супорта
13. антикор, грунт після поварки, шпакльовка.
14. 4 мужика (для перевертання авто)

Запортив:
1. болгарка (згоріла)
2. Спалив сваркою трубку для гальм на заднє ліве колесо.
3. Двічі ходив до окуліста (вишкрябували окалини з очей. Бляха і в окулярах працював же)
4. Двічі розбивав губи ключем, коли відкручував гайки!

Отримав:
1. Поварений кузов
2. опит
3. Теща почула багато нових слів, коли я лежав бід машиною і відкручував гайки, які не відкручувалися.

На все у мене пішло 16 днів та близько 1500 грн. Всі роботи виконував самостійно. Допомагали лише перевертати авто із одного боку на інший.
Ось ще пару фото. Правда телефоном робив... Не було із собою фото.
2.jpg



10.jpg



11.jpg



9.jpg



7.jpg


#330160»06-06-2007 14:54Вже ганяю....
+0
Уважуха! Я на такое не пошёл бы.Хотя вообще считаю себя "рукастым". Very Happy
Не уставая удивляться,
Безмерной глупости людей,
Я буду плакать и смеяться,
Над каждой глупостью своей.
#330166»06-06-2007 14:58Вже ганяю....
+0
народ, снесите это в бортжурналы...памятник при жизни автору.  
No tengo fronteras
Скромность-кратчайший пусть в неизвестность и бедность ;)
#330168»06-06-2007 14:59Вже ганяю....
+0
Giveme5:народ, снесите это в бортжурналы...памятник при жизни автору.  

Laughing
#330171»06-06-2007 15:00Вже ганяю....
+0
Японцы не пользуются гайками и ключами на 13. Откуда они там взялись?
#330175»06-06-2007 15:01Вже ганяю....
+0
mike.s:Японцы не пользуются гайками и ключами на 13. Откуда они там взялись?

До мене там були ще власники. Кулібіни
#330202»06-06-2007 15:19Вже ганяю....
+0
Solberg:
mike.s:Японцы не пользуются гайками и ключами на 13. Откуда они там взялись?

До мене там були ще власники. Кулібіни

Ааа...
Но работы за 16 дней - немеярный край. Я бы и близко не взялся. Молодец!
#330242»06-06-2007 15:45Вже ганяю....
+0
Ого! очень серьёзный подход! )) молодец!
#330243»06-06-2007 16:03Вже ганяю....
+0
mike.s:
Ааа...
Но работы за 16 дней - немеярный край. Я бы и близко не взялся. Молодец!

Та я з ранку до ночі бляха від неї не відходив. Схуд на пару кг Shock

Added after 17 minutes:

У мене є запитання.
Яка різьба щоб відкрутити шків на колінвалу. Хотів добратися до ременя ГРМ... а тут закручений болт на "синий свет". У мого батька свого часу був Форд Гренада. Ми робили двигун, так там болт тей відкручувався в іншу сторону. Мож і тут також? Бо боявся різьбу зірвати. Хто знає, дайте мені відповідь...
Дякую.
#330270»06-06-2007 16:15Вже ганяю....
+0
Solberg, канешна що різьба в іншу сторону!!!

хороша робота зроблена да? заодно і відпустка пролетіла!
#330279»06-06-2007 16:20Вже ганяю....
+0
Solberg, молодчина!!!!!!!!!!!
050 771 771 7
067 488 79 79
063 997 64 40
  Андрей
093 208 2444
067 917 5851
  Сергей
#330293»06-06-2007 16:32Вже ганяю....
+0
romario:
хороша робота зроблена да? заодно і відпустка пролетіла!

Це точно. Відпустка блін.....
#330550»06-06-2007 22:22Вже ганяю....
+0
супер респект
#330601»07-06-2007 00:36Вже ганяю....
+0
romario:Solberg, канешна що різьба в іншу сторону!!!


ты хорошо подумал ?
ты уверен ?
#330665»07-06-2007 09:39Вже ганяю....
+0
victor17:
romario:Solberg, канешна що різьба в іншу сторону!!!


ты хорошо подумал ?
ты уверен ?

Бляха!  Very Happy
#332717»09-06-2007 17:30Вже ганяю....
+0
Якщо стояти та дивитися на колесо, то, закручувати за годинником та видкручувати проти годинника. Я цу фігню деклька разів з майстром робив. Тильки там зусилля треба шось 150 ньютонів коли закручуєш. Подивись по мануалу, там написано. Спєціальним ключем крутили це. Крутиш ним доки не клацне.

Added after 3 minutes:

а...ще, доречі шків фіксується викруткою потужною у спеціальний отвір в який потім стробоскопом світять щоб кут виставити, знизу біля трамблеру у двигун її запхаєш. Одна людина тримає викрутку, а інша крутить.
#333282»11-06-2007 11:56Вже ганяю....
+0
yuri:Якщо стояти та дивитися на колесо, то, закручувати за годинником та видкручувати проти годинника. Я цу фігню деклька разів з майстром робив. Тильки там зусилля треба шось 150 ньютонів коли закручуєш. Подивись по мануалу, там написано. Спєціальним ключем крутили це. Крутиш ним доки не клацне.

Added after 3 minutes:

а...ще, доречі шків фіксується викруткою потужною у спеціальний отвір в який потім стробоскопом світять щоб кут виставити, знизу біля трамблеру у двигун її запхаєш. Одна людина тримає викрутку, а інша крутить.

Дякую.
#974803»23-12-2009 12:29Вже ганяю....
+0
Дещо обновлю.
Моя машинка і надалі працює Wink
За період глобльного оновлення нічого страшного не трапилося...
Замінив новий вихлоп. труба 50 мм нержавіюча сталь.
Замінив нові ричагі. верхні передні.
Поставив ГАЗ! Залишився задоволений!
Машинка не підводить! Вже наїздив майже 100 тис!

Форум : HONDA Лог - дневники и тюнинг-проекты