Я забув пароль Зареєструватись

Господа юристы подскажите RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#769809»17-03-2009 10:00Господа юристы подскажите
+0
Как не попасть под сокращение если на руках ребенок инвалид?
#769822»17-03-2009 10:10Господа юристы подскажите
+0
Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і заборона                  звільнення вагітних жінок і жінок, які мають                  дітей
    Забороняється відмовляти  жінкам  у  прийнятті  на  роботу  і знижувати їм заробітну плату з мотивів,  пов'язаних  з  вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років,  а одиноким матерям - за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або  дитини-інваліда.
    При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник  або  уповноважений  ним  орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі.  Відмову у прийнятті на  роботу може бути оскаржено у судовому порядку.
    Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей  віком  до трьох  років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності  дитини  віком  до  чотирнадцяти  років  або дитини-інваліда  з  ініціативи  власника  або  уповноваженого  ним органу  не   допускається,   крім   випадків   повної   ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається  звільнення з  обов'язковим  працевлаштуванням.  Обов'язкове  працевлаштування зазначених жінок  здійснюється  також  у  випадках  їх  звільнення після  закінчення  строкового  трудового   договору.   На   період працевлаштування за ними  зберігається  середня  заробітна  плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового  трудового договору.

Added after 2 minutes:

http://apelyacia.org.ua/node/1253
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"
#769837»17-03-2009 10:16Господа юристы подскажите
+0
Костас, я говорил с Юрием Витальевичем. Он сказал, что к сожалению, отец в этой ситуации никак не защищен от сокращения. Вот такие вот у нас законы, мля Evil or Very Mad
Jedem das Seine
#769863»17-03-2009 10:26Господа юристы подскажите
+0
не балуйтесь, господа
гарантии (в том числе и касательно увольнения) распространяются и на отцов, воспитывающих ребенка-инвалида без матери или если мать находится на стационарном лечении

а если отец - единственный источник дохода в семье, я ваще не вижу проблем в судебном порядке восстановиться на работе
Ой, всё
#770132»17-03-2009 12:51Господа юристы подскажите
+0
спасибо за отклик!!! посоветуйте как вести себя с нач. чтобы пока не нашел работу не сократили! или помогите найти работу водителем!! в страховании сейчас вакансий просто нет!!
#770259»17-03-2009 14:53Господа юристы подскажите
+0
Kotyara2000, дайте Ваш мэйл, я скину Вам нормативку, почитайте
Ой, всё

Форум : HONDA Право