Я забув пароль Зареєструватись

Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде? RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#747236»17-02-2009 18:04Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
ЛС
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#748964»19-02-2009 12:40Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
Итак, сегодня был суд, судья ограничился минимальным штрафом благодаря грамотно составленному товарищем  must(a)ng ходатайству.

Всем спасибо за помощь и консультации,  must(a)ng, отдельный огромный респект!
#748972»19-02-2009 12:48Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
tiamax, рад был помочь порядочному человеку. Мужчина! Было бы ну очень не правильно лишать после такого поведения прав.

И не надо было ничего "решать".  Cool
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#748980»19-02-2009 12:54Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
господа  tiamax и  must(a)ng!
м.б. в созидательных целях выложим ходатайство (с затертой инфой есесьно) на общее обозрение?
дабы широкая общественность могла в подобных ситуациях беспрепятственно пользоваться плодами вашей интеллектуёвой деятельности Wink
Ой, всё
#749017»19-02-2009 13:23Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
Печерському районному суду м. Києва
         судді Чесному А.А.
         Винятково Порядного Хонда-Мафіозі,
         який/яка проживає за адресою: ________________

    ПОЯСНЕННЯ

Ці пояснення подаються в порядку ст. 268 Кодексу про адміністративні правопорушення України (далі – "КпАП") особою, що притягається до адміністративної відповідальності, громадянином/ою України ____________, по адміністративній справі №_________.
Щодо дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за моєї участі __ _______ 2009 року о __ год. __ хв. (далі – "ДТП"), надаю наступні пояснення. Як зазначено в протоколі від __ ______ 2009 року серія __№_________, перебуваючи за кермом мого автомобіля Хонда ______ (державний реєстраційний номер _________), я виїжджав із двору будинку по вул. _________ у м. Києві. У зв’язку з великим скупченням транспортних засобів у дворі мені довелося рухатися заднім ходом. Хочу наголосити, що на виконання вимог п. 10.9 Правил дорожнього руху (далі – "ПДР"), я звернувся по допомогу до декількох перехожих з проханням допомогти мені безпечно виїхати з двору заднім ходом, але мені було відмовлено. Відтак рухаючись заднім ходом зі швидкістю не більше 5 км/год., я спричинив незначні пошкодження переднього бамперу припаркованого у дворі автомобіля _________ (державний реєстраційний номер _________), чим заподіяв матеріальну шкоду власниці автомобілю _________ (далі – "Потерпіла").

Оскільки Потерпілої на момент ДТП поруч з автомобілем не було, то я, як законослухняний, сумлінний та чесний громадянин, залишився на місці ДТП у суворій відповідності з п. 2.10 ПДР, зокрема щоб компенсувати Потерпілій спричинені збитки. Через годину, коли на місці пригоди з’явилася Потерпіла, я повідомив їй обставини ДТП та викликав ДАЇ.
Обидва автомобіля, і мій і Потерпілої, застраховані, пошкодження незначні навіть у порівнянні із розміром штрафу, передбаченого ст. 124 КпАП, та повністю покриваються страховим відшкодуванням. Потерпіла до мене жодних претензій не має, що вона може підтвердити особисто. Оскільки Потерпіла прибула на розгляд справи, вона може бути опитана судом у порядку частини третьої ст. 269 КпАП.

Свою провину у скоєному ДТП повністю визнаю та щиро розкаююся.

Беручи до уваги викладене вище, враховуючи:
(1) обставини, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, передбачені пп. 1) і 2) частини першої ст. 34 КпАП, а саме: моє щире розкаяння у скоєному правопорушенні та згода добровільно відшкодувати збитки Потерпілій;
(2) відсутність у мене протягом останніх ___ років порушень ПДР;
(3) проявлену мною повагу до закону, а саме те, що я, незважаючи на темну пору доби та відсутність свідків, не залишив місце ДТП, особисто викликав ДАЇ та дочекався Потерпілу, що охоплюється одним із завдань провадження в справах про адміністративні правопорушення, передбачених ст. 245 КпАП, а саме "виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності";

    ПРОШУ:

обираючи вид адміністративного стягнення, застосувати штраф як достатню міру відповідальності за скоєне мною правопорушення, передбачене ст. 124 КпАП.


__ _________ 2009 року

__________________
Винятково Порядний Хонда-Мафіозі


Востаннє редаговано: must@ng (19-02-2009 19:10), редаговано 4 раз
#749063»19-02-2009 13:46Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
а как скачать?
#749321»19-02-2009 16:55Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
oleggl, в Avant Browser'e при наведении на красный крестик в белом квадрате, появляется опция "скачать".
Могу на мыло скинуть.
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#749350»19-02-2009 17:10Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
must(a)ng, спасибо, уже вижу.
#749476»19-02-2009 19:01Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
must(a)ng, уважаю. Красиво, четко и безотказно- как винтовка Мосина  Very Happy
Сорри за флуд, е удержался.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#749625»20-02-2009 02:44Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
Просто, благодарю. Из Ваших правоохранительных уст это особенно лестно слышать. :)

Satirka, Коллега, на том и закончим?

Будете смеяться: по иронии судьбы моя лучшая половина только что сделала свой вклад в статистику ДТП и подбила фару вражескому мицыку.  Laughing Терь буду ей пояснения писать. :)
#749760»20-02-2009 10:10Суд за пустяковое ДТП, угроза лишиться прав, как вести себя в суде?
+0
must(a)ng, яя. благодарю за "правоохранительные уста" - утро стало добрым :)

Просто, впендюрить бы вам, мсье, в вашу правоохранительную жо...оранжевый подарок к 23му февраля, ох впендюрить бы  Cool

-close-
Ой, всё

Форум : HONDA Право