Я забув пароль Зареєструватись

Honda Accord Type R 1999 CH1 RSS

HONDA Автопродажа. Архив.

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1868252»07-08-2018 19:41Honda Accord Type R 1999 CH1
+1
Привіт!
У зв*язку із отриманням дружиною водійського посвідчення, виставляю свій Type R на неспішний продаж...

Автомобіль уже фігурував на нашому форумі, декому буде знайомий :)

По фактах:
Honda Accord Type R 1999р.в.
Двигун: H22A7, 212к.с.
КПП: механіка, 5ст.
пробіг: 247тис. на одометрі (реальний пробіг невідомий, двигун мінявся ще 2-3 власника назад і скручувався точно :)
ВІН: SHHCH1590XU000694
колір: Pirate Black (темно фіолетовий)
ціна: $6000

Двигун:
Капілався тисяч 20 чи 30 назад попереднів власником, чеки є, запчастини оригінальні, суми в чеках круглі... зауважень нема, розхід масла навіть в більш-менш агресивному стилі - 1л. на 3-4 тис .км.
періодично стає в чек (в круїзному режимі) через другу лямбду, якої по факту нема, а обманку зробили не коректно.

КПП:
Без зауважень, чітко, жодних зайвих звуків

Ходова частина:
2000 км. назад встановив нові задні стійки KYB, втулки і стійки стабів, наконечник, шарові, два зовнішні кулаки і ще щось по дрібницях. На разі особливих зауважень немає, варто хіба глянути спереді до сайлентів.

Кузов:
Ліва задня арка під заміну (ремкомплект додаю), на дверях подекуди є іржа, сколи і царапини, цим питанням особливо не переймався. Потрібно замінити 3 з 4 зовнішніх дверних ручок, вони функції виконують, але як це типово для 6их Аккордів, відстають від кузова. Ручки маю, дам в нагрузку.

Салон:
Реставрував сидіння, нові тканинні вставки, нові частини алькантари, заодно і замінив на відповідну тканину вставки в дверних картах. Все гарно і наближено до оригіналу. Заплатив за цю реставрацію немало :)

Багато часу і зусиль витратив на відновлення роботи ABS. Хтось із попередніх власників заглушив лампочку несправності і так і їздив. Я вирішив це питання виправити, в кінці кінців замінив 3 датчики на колесах, відремонтував сам блок керування, також замінив задній підшипник ступиці на відповідний (на тому, який був, не було навіть зубчатого вінця АБС  Rolling Eyes )

Продаж не терміновий. Можу розглянути варіанти обміну на бюджетне авто з АКПП (не хочу, щоб дружина морочилась з механікою, для буденної їзди це вже минуле.... 2018 рік все таки ))

Фото закину одну, інші залию кудись, щоб не засмічувати дорогоцінний дисковий простір хостінгу :)

Контакт:
О97 78І 68 9І - Віталік (бажано згадати, що з форуму Мафії)

Фото: https://www.yogile.com/eo560x3cugs#21t
"if you don't play you'll never win" (с)
#1868722»05-09-2018 19:54Honda Accord Type R 1999 CH1
+0
Продаж стає терміновий.... $5000 юез торгу...

Added after 9 minutes:

https://auto.ria.com/auto_honda_accord_22303842.html

Added after 292 hours 18 minutes:

продано, зачиняйте)
"if you don't play you'll never win" (с)

Форум : HONDA Автопродажа. Архив.