Я забув пароль Зареєструватись

2
minus plus

Зона отселения, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip) RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1814389»21-04-2016 16:48Зона отселения, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip)
+0
Цього разу історія із серії #discoverukraine, #motobiketrip мала бути про подорож до наймістичнішого місця України - Кам’яного Села на Поліссі. Або, як його охрестили, Полісського Стоунхеджу.

Кам’яне Село – місце, де ходив сам Господь. Місце, де був страчений Княз Ігор. Місце, де був переможений Сатана, і на камінні залишилися глибокі подряпини від його пазурів. Місце, де панує абсолютна тиша.

Але, не так сталося, як гадалося.

Подорож до Кам’яного Села розрахована на три дні (з двома ночівлями). Весняна ж погода внесла свої корективи. Ми – на валізах, а на вулиці – дощ.





І так всю п’ятницю. На суботу та неділю прогноз більш втішний...



...тому було вирішено змінити маршрут та вирушити до  зони безумовного (обов'язкового) відселення (не плутати із зоною відчуження).

Нарешті дощ припинився, і можемо вирушати.



На мапі маршрут виглядає приблизно так: Київ – Коцюбинське – Горенка – Мощун – Червоне – Гаврилівка – Савенки – Шибене – Кухарі – Осовець – Олива – Першотравневе -Нова Гута – Морозівка - С виридівка - Вороб’ївщіна – Межиліска – Народичі – Сарновичі - Гута Ксаверівська – Батьківщина – Журалинка – Любарка – Калинівка – Рудня-Калинівка – Савлуки – Ксаверів - Нова Діброва - Нові Вороб’ї – Заруддя – Кухарі – Раска – Пісківка – Вишняки - Новий Корогод - Нова Гребля -Діброво-Ленінське – Михайлівка - Рубежівка – Коцюбинське – Київ.

На природі, як завжди, гарно.



І, як завжди, гарний апетит ).



При заїзді в зону відселення, настрій кардинально змінюється. Покинуте житло та чагарники навкруги створюють пригнічуючу атмосферу нереальності та відчуття того, як одна подія змінили долі мільйонів людей.













На ночівлю довелось ставати в прискореному темпі, оскільки спрогнозований на дев’яту годину вечора дощ почав свою мандрівку не дочекавшись навіть шостої години по обіді )







Невеличке відео (16 сек.)


Відразу похолодало. На грунті термометр показує всього близько 12 градусів за Цельсієм.



Тому швиденько розбрелись по наметах, де все ж таки трошки тепліше...



Взагалі, вечірній дощовий ліс – зачаровуюче видовище.





Й кардинально відрізняється відчуттями від ранішнього післядощового.



Невеличке відео (20 сек.)


Спроба розпалити багаття під дощем увечері закінчилася повним фіаско )



Час вирушати далі.















Невеличке відео (19 сек.)


Чергові свідчення того, як одна помилка змінює життя людей... Деякі будівлі ще залишаються ззовні цілими...







... навіть з фігурним кахелем всередині...



а від деяких – самі спогади.



Чагарники, чагарники, чагарники...





І серед всього цього розмаїття емоцій – покинута пам’ять про минуле.



Нас кличе у мандри дорога...











Післядощовий ліс...



... змушує згадати казку «Мойдодир».



І, як завжди, фото на пам'ять )))



Дякую, Україно!

P.S.Videostory (09:35, 1.5gb) поки-що тут (ТИЦЬ СЮДИ), бо youtube б'є якість.

(c) oleksandrtereshchenko.com
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1847747»19-05-2017 10:02Зона отселения, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip)
+0
Чернобыль что ли? Там же вроде не опасный уровень радиации сейчас?
#1847776»19-05-2017 15:55Зона отселения, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip)
+0
Julka12,

нет. Зона отселения и Зона отчуждения - разные зоны. См. Википедию, там есть с деталями.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1847782»19-05-2017 16:51Зона отселения, 2016 (#discoverukraine, #motobiketrip)
+0
Хлопцы - вы молодцы ! А мотыки 150 кубовые ? Где мои года, я бы с вами.......
Человек - все может... Лишь бы захотел... М.Горький.

Форум : HONDA Путешествия и отдых