Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Парковка на тратуаре vs Кабмин RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1605965»07-11-2013 18:41Парковка на тратуаре vs Кабмин
+0
slav, зараз донецька еліта (назвемо це так) сконцентрувала практично абсолютну владу над країною. Достатньо подивитися на походження головних посадовців в усіх гілках влади. Природно, що влада нерозривна з відповідальністю. Мали б таку ж владу, умовно, житомирські – питали б з них. Ніякої дискримінації я в цьому не бачу. "Дані" про п’ятикратне відставання в продуктивності праці до того, як почути від тебе, я чув від одного видатного розбудовника інфраструктури, уродженця Донеччини. Не знаю, що там тобі підтвердилося, але в моїх словах я б чорну кішку не шукав.

Про продуктивність. У запропонованому вигляді цей показник відображає не стільки продуктивність населення, скільки ефективність (галузі) економіки країни, на яку в свою чергу впливає низка різних чинників – від задіяних технологій і організації труда до ринків збуту. По простому: п’ять  продуктивних корейців без трактора створять менше ВВП, ніж один малопродуктивний молдованин з трактором. :)
І головне – в контексті паркінгів це абсолютно не релевантна  дискусія. Wink
We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (O.W.)
#1605966»07-11-2013 19:05Парковка на тратуаре vs Кабмин
+0
must(a)ng, В отношении паркингов ты прав))
А власть - это зеркальное отражение народа. Че на зеркало пенять, коли рожа кривая Very Happy

Форум : HONDA Теревені