Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

На чужом авто на запад) RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1353185»31-01-2012 14:00На чужом авто на запад)
+0
Друзья) Вопрос такой, кто знает какие документы нужны на машину для выезда в страны Шенгенского договора. И такой вопрос) Хочу взять машину друга, так как у него есть газ, какие документы нужны, где х брать, сколько стоит, кто - нибудь сталкивался?
Спасибо1)З
Huelva Pelva

#1353290»31-01-2012 15:58На чужом авто на запад)
+0
Нотариальная доверенность в помощь...
С фразой типа "с возможностью выезда за границу".
Я думаю нотариус должен знать.
o67 56З 2! 45
#1353348»31-01-2012 17:12На чужом авто на запад)
+0
Гугль и я - едины.
about86576.html
CRZ, прекращайте болтать ерундой.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

#1353653»01-02-2012 10:10На чужом авто на запад)
+0
Neputin, прошу прощения, т.е. с нотариальной доверенностью нет, а с временным техпаспортом да?
o67 56З 2! 45
#1353695»01-02-2012 11:18На чужом авто на запад)
+0
Можно вообще без каких либо документов, брали буса у знакомого для поездки Польша - Литва, он нам дал техпасрот на иашину и мы сделали страховку на авто для выезда за границу, на таможенном контроле(ещё есть паспортный) "сказали спасибо" (50грн)  девушке которая принимала документы и на этом всё закончилось, на польской таможне вообще никаких вопросов не задавали...
#1353901»01-02-2012 15:09На чужом авто на запад)
+0
Читаем внимательно.

Порядок допуску транспортних засобів до поїздки за кордон

50. До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби,  на які  видані  реєстраційні  документи  відповідно  до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки,  серіям яких  присвоєні літери латинського алфавіту.
51. У  разі відсутності права власності на транспортні засоби оформлення  документів  для  поїздок  за  кордон  здійснюється  на підставі  документів,  що підтверджують право користування і (або) розпорядження  транспортними  засобами.  Особам,   що   здійснюють поїздку  за  кордон,  на  період  поїздки  видаються свідоцтва про
реєстрацію на їх ім'я.  Свідоцтво про реєстрацію,  видане на  ім'я власника  транспортного  засобу,  і  документи,  які підтверджують право користування і (або) розпорядження  транспортними  засобами, зберігаються у відповідних підрозділах Державтоінспекції.
Видане на  період  поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному підрозділу  Державтоінспекції  не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.
52. Транспортні   засоби,  на  яких  власники  виїжджають  за кордон,  повинні мати розпізнавальний знак України. Власники таких транспортних  засобів  перед  виїздом  зобов'язані укласти договір обов'язкового  страхування  цивільної  відповідальності  власників
транспортних засобів.
53. Транспортні засоби,  на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних  засобів, придбаних  у  розстрочку та зареєстрованих відповідно до пункту 25 цього Порядку), до поїздок за кордон не допускаються.
54. На транспортні засоби, власники яких виїжджають за кордон на  постійне місце проживання,  видаються свідоцтва про реєстрацію та номерні знаки встановленого  зразка.  Такі  транспортні  засоби знімаються з обліку.
55. Щорічна перевірка відповідності конструкції та технічного стану транспортних засобів,  що виконують  міжнародні  перевезення вантажів  і пасажирів,  вимогам резолюцій Європейської конференції міністрів транспорту, а також видача сертифікатів відповідності та Міжнародних  сертифікатів  технічного  огляду транспортних засобів
проводиться відповідно до законодавства.

 Anton_kh, соблюдение НПА - вопрос специфический. Каждый волен поступать как хочет. Только не следует тогда удивляться возможным последствиям.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

Форум : HONDA Путешествия и отдых