Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

accord cg 1.8 верхні ричаги RSS

HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1331232»15-12-2011 21:29accord cg 1.8 верхні ричаги
+0
всім привіт.
Виникла проблема - розбиті шарові верхніх ричагів, після огляду згозумів що реставровані. ( шарові на закрутку ). Хотів би купити іншу пару ричагів щоб мати на заміну поки інші наприклад реставрують.
отже питання :
які замінники вартувало би купляти? ( бажано не дуже дорогі, гривень до 600...)
найшов на екзісті виробників yamato, blue print ( з дешевих ).
що можете сказати про них?
наперед дякую!!!
VTEC power...
#1332550»19-12-2011 09:11accord cg 1.8 верхні ричаги
+0
а зачем рестарировать?
запресуй CTR и не будет проблем. по 150 грн шаровая + работа. езжу на них уже 35 тысяч и все в порядке
Плохая примета - ехать ночью.... в багажнике... в лес
#1332554»19-12-2011 09:17accord cg 1.8 верхні ричаги
+0
Так купив машину і оказалося що вже реставровані шарові верхнього ричага. ( Шарова з закруткою зверху, вварена в ричаг так що його тільки реставрувати. ) А я б хотів купити ще одну пару щоб можна було собі без спішки міняти сайленти/шарові, чи навіть давати на реставрацію поки машина залишається на ходу. От тому і цікавить чи ці дешеві ричаги варті уваги - чи краще купити трохи дорощі і мати щастя :)
Найшов через екзіст - що для ричагів TRW є сайленблоки в продажі додатково, і не дорогі. Тому цікавить - може хтось стикався - чи весь не оригінал має одинакові сайленти і шарові ( діаметри внутрішні/зовнішні, розміри ітд .. ). Щоб потім можна було міняти тільки вбиті частини ???
VTEC power...
#1344735»16-01-2012 13:56accord cg 1.8 верхні ричаги
+0
У меня тоже CG. Я менял все сайленты верхних рычагов, купил TRW, отлично пресуются, качество супер. Шаровые я купил SIDEM-цена в районе 150-200грн штука. SIDEM я доверяю, проверено опытом, изготавливаются на заводе в румынии, но фирма бельгийская и штрих код бельгийский, контроль качества на высоком уровне.

Насчет пресовки шаровых есть ньюанс: если шаровые стояли родные, то SIDEM встает идеально, но если уже что то мутили, то могут болтаться. В таком случае надо искать б/у рычаг с родными шаровыми, и либо доездить на них если ещё хорошие, либо сразу перепресовать.

Покупать целый рычаг не оригинал нет смысла. Лучше сайлентов чем TRW всё равно не найти.

Added after 1 minutes:

yamato это китай.

Форум : HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление