Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Загальні запитання по Аккорду 95 року. RSS

HONDA СТО - ТО и общие вопросы

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1317584»21-11-2011 18:19Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Відносно недавно придбав свого аккорда VIN SHHCC75600U126734, (кузов СС7, двигун F20Z2 2.0, ABS, седан), і вже назбиралось ціла купа питань, на які хотілось-би почути відповідь від знаючих людей. Так як це моє перше авто думаю питання будуть з"являтись ще неоднократно, тому і почну з того що цікавить:

1) Мені попередній власник сказав що на даній моделі фільтр салону не встановлюється, менеджери з різних магазинів однозначно відповісти не можуть.. Знімав бардачок - за ним пластмасова коробка яка з"єднана з повітроходом пічки, на коробці написано Valeo Climat Control.. кондиціонера немає. Шарудіня листя в торпеді інколи просто вбиває. Звідси і запитаня - чи є фільтр салону?; якщо немає, як боротись з пилом\сміттям\листям в трубах і салоні?; чи дійсно в наявності присутній клімат контроль без кондиціонера? окремих кнопок управління темературою немає.

2) Розлетілись вщент пластмасові бігунки на трапеції підйомника переднього пасажирського скла, задні підозрюю чекає та сама участь, водійське скло ще якось працює. Заміна на запчастинах - робиться тільки вузлом, який коштує немало. Чи хтось зтикався з цією проблемою, і як її вирішити?

3) При ввімкненні протитуманних фар (спереді немає) загорається тільки додаткова лампочка ззаді зліва. В знайомого був сивік, в нього теж горіла тільки задня зліва. Це так задумано, чи є десь несправність\перегоріла лампочка? Чи Можливо встановити протитуманки спереді в отвори повітрозабірника бампера, так як спец-отворів для них я не знайшов....?

4) При проїзді нерівностей, "гармошки" асфальту як повздовжньої так і поперечної в салоні чути скрип, ніби він з 2 половинок зварений і його ніби скручує (такий звук). Це від неякісної збірки салону? Порекомендуйте до кого звернутись у Львові з такими запитаннями?

5) При швидкості руху більше 90-100 км чути якийсь високий свист зпереду, який залежить від того наскільки інтенсивно тиснути на педаль газу. Встановлено ГБО 4 покоління "Дієго", на сервісі по ГБО сказали шо то не їхнє... Що б це могло бути? Свист не сильний і жити не заважає його чути якщо вимкнути обдув салону і музику, але і не радує..

6) Навіяно сусідніми темами. Чи вартує заливати 95 євро замість 92? Великої різниці я не побачив, навіть з 95 Пульсом, інколи здається що на газі різкіше працює ніж на бензині? Заливати виходячи тільки з власних суб"єктивних оцінок чи опиратись на якісь технічні дані?

Поки-що все, наперед вдячний за змістовні поради.
#1328159»09-12-2011 16:22Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=,
1) -за бардачком у нас расположена печка, там 2 створки поролоновых..я когда менял ее-высыпал со старой кучу иголок от елок, жучков и паучков..по поводу кондиционера-он в наших моделях предоставлялся как опция, тоесть из того, что удалось вычитать-тачка подготовлена к установке кондишн, но фильтра салона как такового я не нашел..да и по форумам пишут, что нету..
2.Попробуй поискать по форуму, где распродают остатки от машин-может кто-то найдет тебе такую штуковину =)
3.У меня они вообще не работают-бывшие хозяева запороли очень много с проводкой..проверь предохранители, может в них дело(со стороны водителя, внизу)..хотя это так, предположение.Я видел СС7е с установленными передними противотуманками как раз туда, куда ты и говорил.
4.Ну, машина не новая, поэтому скрипы-полюбасу будет..их или игнорировать, или делать шумку. Я те, что мог поубирал, а вот кузов тоже скрипит и пока езжу так.
5.Свист похож на звук ветра?Я недавно заметил такой же у себя при быстрой езде..при чем может пропадать и появляться-возможно где-то задувает и как следствие такой звук.
6.Пробовал пару раз залить 92 на Шелле-машина едет хуже. У нее в паспорте 95, так что лучше, наверно, лить его..главное выбрать одну марку и стараться заправляться только у них.
з.ы. поздравляю с приобретением-чОткая машинка! Cool
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)
#1328180»09-12-2011 16:37Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
1.   Фильтра нет,кондишен можно установить
2.   есть подьемник пасажира(дай фото что поламалось)
3.   про противотуманки правильно міслишь,а доп лампа только одна(мне тоже часто говорят:перегорела лампа Very Happy )
4.   тут х/з
5.   свист пропадет когда прогорит віхлопная(просто потом не слішно Very Happy )
6.   на 92м расход замеряй(будет больше чем на 95м) по деньгам получается тоже самое,сейчас заливаю VOG мустанг 95-машина летит сама(без шуток)
Жалаю шоб усем!!!
мой 067-732-11-05
#1328183»09-12-2011 16:40Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Vako68, а те не стремно бенз с присадками лить?(мне как-то заправщица так и сказала: 95 нема, берить оцей, з присадками)..Я как понял-присадки в одном добавляют плюсов, а другое калечат..или не?
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)
#1328205»09-12-2011 16:59Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
ееее.. Каг-бе post-1318234.html#1318234  от відповідь про присадки... Про свист зрозумів, що це особливість моделі така.. :))) Кондей сказали якщо встановлювати, то треба міняти майже пів машини, так як необхідо брати під заміну торпеду, проводку, повітро-ходи, і самі мозГи двигуна.. Ну це таке. Поки-що можна і без кондишена їздити... Машинкою задоволений, все супер. Єдиний нюанс виник, коли діставав до неї втулки стабілізатора заднього. Брав на екзісті замінники Жапан Партс, дурний вирішив зекономити. Короче прийшли на 2 розміри більші, прийшлось брати оригінальні а ті віддавати. Дивно що по каталозі джапан катс вони по опису підходять.. Ще одне, стикнувся з проблемою заміни шарової верхнього ричага. Виявляється якщо ричаг неоригінальний, то і шарова має бути також інша. В мене стояв саме такий ричаг, шарова повинна на нього бути з розміром тіла - 33,5 мм, оригінал має 35,5 м. Може це комусь допоможе, я про це не знав, на жаль.. Sad Дякуючи Артему з маркету тепер моя лялька знов на ходу :) Cool
Нажаль фоток з трапеції підйомника немаю, мож на вихідних вдасться сфоткати - обов"язково викладу.
П.С. якщо не секрет, скільки обійшлася шумо-ізоляція і яку ставив?
#1328408»10-12-2011 00:59Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=, я шумку не ставил..просто локализировал, где мог скрипы и стуки, а потом подложил типа поролона между деталялми, что шумят..шумку буду летом делать :)
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)
#1328449»10-12-2011 12:03Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Ще таке запитання: як дістатися до тих слоїв поролону, які стоять в повітроході пічки? Підозрюю, що в мене там буде листя і комах не менше, а судячи по тому як вони шарудять в дефлекторах обдуву то поролоном там і не пахне.. Який номер на цій схемі? Чи хоча-б я там шукаю? Wink
f15f00cd41ff3f1620cef8fbe45e716c.png


#1328479»10-12-2011 14:44Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Поролон находится на створках, которые возле 16 номера, с права (2 штучки).У тебя работает кнопка вкл\выкл забора воздуха с улицы?Вот эти створки как раз и выполняют эту функцию и как я понимаю, через одну из них, если она не работает попадает всякая ерунда (у меня именно в печке была куча всего)
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)
#1328485»10-12-2011 15:25Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
По этой ссылке http://www.hondamotor.ru/board/index.php?showtopic=3632
найдешь "Опыт эксплуатации и ремонта Honda Accord CС7 Записки о ремонте"
как купил СС7 мне очень помогло
а про фильтр салона - так на СС7 его нет, но читал, что ставили его в блок вентилятора, который за бардачком, подходит салонный фильтр от Калины
#1328558»10-12-2011 20:44Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=,

5. А свист не зависит от состояния покрытия ? Намекаю на резину :) И как раз зависит от того, насколько нажмешь на педаль (под полный сброс газа должен почти пропадать).
В хороших фотоаппаратах, автомобилях, телефонах и форумах - всего пять букв.

Воинствующий скептик.
#1328577»10-12-2011 21:22Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Чесн окажучи свист відчутно тоді коли виїжджаю за місто. Пропадає якщо переключитись на нейтралку і їхати накатом з тою-ж швидкістю. Тому зробив висновок - справа десь в системі подачі палива, напевно... Хоча на даний момент вже як лесь 2 тижні за місто не виїжджав, то з впевненістю сказати від яких ще факторів залежить свист не берусь. Може на вихідних виберусь - відпишусь.
Ту Irland: просто респектіще за лінк, читаю як откровення, дуже все гарно описано, зі смаком і особливо з пивом Wink
#1329463»13-12-2011 03:46Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=, Да наздоровье!) Обращайся если что :)
только доза делает вещество ядом или лекарством
#1360484»13-02-2012 10:59Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Проїздив я на своїй хонді 5000 км і прийшов час братись за ремонт ходовки. Звідси виникає і ряд питань до знаючих людей. Завдання стоїть наступне:
Тріснула передня моторна подушка - яку ставити: брати оригінал за дикі гроші чи ставити замінник, і якщо замінник то якої фірми? Yamoto - гідний варіант?
Майстер сказав що гальмівні диски під заміну - відповідно думаю поміняти і колодки комплектом. Що вельмишановна громада порекомендує? Кашияма чи ДжапанКарс, чи може щось краще?
Порвав пильник гранати зовнішньої, ставив Малкорп ЦВ Боот~ 45 грн, за три місяці порвався; якої фірми не рвуться так швидко?
Хто що скаже про аморти Профіт та токіко? Чи не парити голову і збирати суму на Каябу?
Наперед вдячний з пораду та розуміння громади :)
#1360861»13-02-2012 20:38Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=, about44379.html&highlight=traxim
я у них все делаю и очень доволен!Ходовую перед новым годом тоже всю поменяли. Цены и качество- супер! :)
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)
#1360888»13-02-2012 21:14Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=:Проїздив я на своїй хонді 5000 км і прийшов час братись за ремонт ходовки. Звідси виникає і ряд питань до знаючих людей. Завдання стоїть наступне:
Тріснула передня моторна подушка - яку ставити: брати оригінал за дикі гроші чи ставити замінник, і якщо замінник то якої фірми? Yamoto - гідний варіант?
Майстер сказав що гальмівні диски під заміну - відповідно думаю поміняти і колодки комплектом. Що вельмишановна громада порекомендує? Кашияма чи ДжапанКарс, чи може щось краще?
Порвав пильник гранати зовнішньої, ставив Малкорп ЦВ Боот~ 45 грн, за три місяці порвався; якої фірми не рвуться так швидко?
Хто що скаже про аморти Профіт та токіко? Чи не парити голову і збирати суму на Каябу?
Наперед вдячний з пораду та розуміння громади :)

Аммики токико. Хотя что токико что Каяба стоят одинаково.
По подушкам- вроде оригинал лучше ставить. как и большинство резинок. Раз заплатил и забыл, а не каждый месяц меняешь.
Про колодки и диски поищи в технички там тома уже по тормозам расписаны.
лучше день потерять,потом за пять минут долететь.. (с)
#1360920»13-02-2012 22:15Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
Ну кагбе їхати в Київ на обслуговування при всьому бажанні немає можливості, тому треба обходитись регіонально..
По ходу виникло таке питання: дехто рекомендує ставити диски Брембо а колодки Феродо. Хіба не краще ставити деталі що труться одного виробника?
#1360925»13-02-2012 22:30Загальні запитання по Аккорду 95 року.
+0
=Lex=, мой бок, не углядел откуда ты!Мне ребята поставили на перед колодки и диски Токо. Они не мега крутые, но хорошие..сейчас как раз притираются  :)
Не убегай от снайпера, умрешь уставшим...=)

Форум : HONDA СТО - ТО и общие вопросы