Я забув пароль Зареєструватись

Відміна талону попередження водія RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1157895»22-12-2010 16:12Відміна талону попередження водія
+0
Все на перездачу?)) Laughing
#1158465»23-12-2010 13:55Відміна талону попередження водія
+0
5pirit, врятли, но эти могут что-то придумать, не просто же талон выкинуть...
У нас еще и парпорта двух видов и вообще что бы много всяких бумажек...
"Нет бумажки - ты какашка, есть бумажка - ты человек"
#1158470»23-12-2010 14:06Відміна талону попередження водія
+0
Vaho, Просто раньше действовал и талон и база. Процесс перездачи "включался" по кол-ву записей в талоне. По факту туда почти никогда никто ничего не писал. Сечас же нарушения будут смотреть по базе и на основании их кол-ва/тяжести...имхо Rolling Eyes
#1158500»23-12-2010 14:40Відміна талону попередження водія
+0
Законопроектом пропонується внести зміну до частини 9 статті 15 закону Про дорожній рух, згідно з яким право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1158502»23-12-2010 14:42Відміна талону попередження водія
+0
Просто, что делать если посвідчення старого образца (ламинат) БЕЗ терміна дії?
перездача? замена?
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#1158521»23-12-2010 15:11Відміна талону попередження водія
+0
Androll:Просто, что делать если посвідчення старого образца (ламинат) БЕЗ терміна дії?
перездача? замена?


На сегодня не предусмотрена обязательная замена вод удостоверения. Если введут ограничения по сроку действия, то это будет касаться вновь выданых или в случае замены вод удостоверения старого образца на новые (утеря и тд). Думаю, что "подлянка" по замене всех ВУ нивазможна.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1158594»23-12-2010 16:55Відміна талону попередження водія
+0
Просто:Законопроектом пропонується внести зміну до частини 9 статті 15 закону Про дорожній рух, згідно з яким право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії.


Норма щодо устаноленого терміну дії посвідчення водія вже діє більше року. Колега місяць тому отримав права. Термін дії у них відсутній. Скоріш за все цю норму реалізують одночасно з внесенням змін до ПДР.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38424 - першоджерело законопроекту.

Added after 2 minutes:

 Просто, подлянка по замене всех ВУ, к сожалению, возможна (( Помнишь... Партия сказала НАДО - комсомол ответил ЕСТЬ.

Форум : HONDA Право