Я забув пароль Зареєструватись

Нотариус - кто? Есть вопрос по формулировке в документе... RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1119563»15-10-2010 21:00Нотариус - кто? Есть вопрос по формулировке в документе...
+0
Коллеги-нотариусы. Давеча попал мне в руки документ - доверенность со следующим текстом:

...які мають право разом або кожен окремо, представляти мої інтереси з питань, що стосуються керування, експлуатації, належного мені на підставі... транспортного засобу

... для чого надаю їм право: представляти мої інтереси з питань, що стосуються керування, експлуатації транспортним засобом в усіх державних..., а також виконувати всі інші дії, необхідні для виконання даної довіреності.
  Довіреність видана без права передовіри повноважень третім особам, з правом виїзду за кордон, а також з правом отримання тимчасового талону.


(остальной текст касатеся только спецификации авто и фигурантов)

В доверенности нигде не фигурирует "мають право керувати...".

Вопрос: данный документ не дает право управления ТЗ, или были какие-то письма от минюста, касательно триады "володіння/користування/розпорядження" и в этом свете не используется "керувати"? Потому как для меня "представлять интересы по вопросам" - это представлять интересы по вопросам, а не управлять.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1119640»16-10-2010 09:08Нотариус - кто? Есть вопрос по формулировке в документе...
+0
Студент, если даже и были такие письма, то сотрудник на дороге их точно не читал. Как для меня не нотариуса, эти эти два человека или каждый отдельно могут решать все вопросы с получение, ну к примеру, лицензий, разрешений, еще каких документов, которые относятся к управлению транспортным средством доверителем. Но управлять не могут.
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"
#1119642»16-10-2010 09:32Нотариус - кто? Есть вопрос по формулировке в документе...
+0
Студент, затронул ты канеша ))))...., тут без 0,7 никаг ))). Наверное надо вернуться к ГК, гл 17, ст 237 и иже, а там по прежнему темный лес.
Нарыл прям сейчас с десяток доверок разных нотариусов и за разные периоды- везде отдельной строкой "а також керувати", "з правом керування", "експлуатувати(водити)", "керувати згаданим авто"и тд и тп- вопчим везде керування присутствует в чистом виде. Наверное у тебя нотариус супер осторожный.
Драка будет все получат
И тут я понял, что взяли мало водки.
#1120250»18-10-2010 13:41Нотариус - кто? Есть вопрос по формулировке в документе...
+0
Правильний у тебе нотаріус.
Згадай довіреність і представництво )
Довіреність це повноваження вчиняти від їмені довірителя певні дії щодо третіх осіб, які утворюють, змінюють, припиняють права і обовязки довірителя. Точніше вчиняти правочини. Які ж правочини ти вчиняєш "керуючи" автомобілем, які змінюють права або обовязки власника автомобіля?
Якщо бажаєш "керувати", потрібен договір оренди, безоплатного користування, тимчасовий рестраційний талон тощо.
Одного часу мінюст вказав на це всім нотаріусам.

Форум : HONDA Право