Я забув пароль Зареєструватись

[Семейное право] Раздел имущества RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter

#1113441»04-10-2010 14:09[Семейное право] Раздел имущества
+0
Дамы и господа правоведы, подскажите пожалуйста вот что.........
Имеет ли супруг или супруга (уже бывшие) после бракоразводного процесса, что либо требовать друг от друга?
Суд пройден, и на тот момент ни у кого, ни каких претензий не было.
За ранее спасибо
#1113479»04-10-2010 14:44[Семейное право] Раздел имущества
+0
Можуть щодо майна, участі у вихованні дітей, утриманні (аліментів) на себе та/або дітей. Навскидку все.
#1113480»04-10-2010 14:49[Семейное право] Раздел имущества
+0
Изложив суть вопроса и желаемый результат, Вы получите более исчерпывающи ответ.

Например, если доказать, что один из супругов во время брака за общие средства приобрел имущество, скрыв этот факт от другого супруга, то вполне можно требовать раздела этого имущества даже после суда (ссылаясь на вновьоткрывшыеся обстоятельства). Навскиду :)
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»

#1113488»04-10-2010 14:59[Семейное право] Раздел имущества
+0
После развода, бывшая жена хочет получить какую то компенсацию за некогда внесенный первоначальный взнос, который был внесен при покупке кредитного автомобиля, я так понимаю половину этого взноза. На момент развода она не имела никаких претензий, теперь вот ей нужны деньги и она решила дать обратный ход.........имеет ли право так делать, если да, то как я могу защищаться?
Кредит оформлен на меня, она главный поручитель так и осталась.....все выплаты вел и веду я, квитанции все есть
Дело не в том что жалко, а в том что не знаешь чего ожидать......пройдет время, выплачу я авто, а она захочет пол его стоимости........
За ранее спасибо
#1113631»04-10-2010 18:39[Семейное право] Раздел имущества
+0
SIR, зустрічав судову практику, за якою кредитне майно не ділять навпіл. Суд виходить з того, що майно, як таке ще не набуте. Набутим воно буде після повної виплати за кредитом.
По Вашій ситуації також є практика, за якою суди визнають право власності на частину майна (не 50/50), отриманого у шлюбі, якщо буде доведено, що на його придбання витрачені кошти "зібрані" до шлюбу.
Якщо ж по совісті, то треба брати ринкову вартість машини, залишок по кредиту, суму першого внеску і внесків у шлюбі, додавати-ділити, виходити на частки, віддавати бувшій дружині якусь суму. Вона буде менше половини вартості авто. Єдине що не можу одразу відповісти як переоформити на себе 100 % власності на машину, яка перебуває у заставі банку. На думку приходить дарування половини або продаж половини машини.
Так чи інакше для всіх ця машина зараз належить 50/50 бувшому подружжю.

P.S. не рідною мовою писати не буду ))

#1113858»05-10-2010 10:07[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti:SIR, зустрічав судову практику, за якою кредитне майно не ділять навпіл. Суд виходить з того, що майно, як таке ще не набуте. Набутим воно буде після повної виплати за кредитом.
По Вашій ситуації також є практика, за якою суди визнають право власності на частину майна (не 50/50), отриманого у шлюбі, якщо буде доведено, що на його придбання витрачені кошти "зібрані" до шлюбу.
Якщо ж по совісті, то треба брати ринкову вартість машини, залишок по кредиту, суму першого внеску і внесків у шлюбі, додавати-ділити, виходити на частки, віддавати бувшій дружині якусь суму. Вона буде менше половини вартості авто. Єдине що не можу одразу відповісти як переоформити на себе 100 % власності на машину, яка перебуває у заставі банку. На думку приходить дарування половини або продаж половини машини.
Так чи інакше для всіх ця машина зараз належить 50/50 бувшому подружжю.

P.S. не рідною мовою писати не буду ))


Наразі щиро дякую за відповідь.
Але якщо можливо, то дайте будьласка відповіть ось на що. Вище було сказано, що відкрити справу можливо на підставі виникнення нових обставин, які були не відомі під час розгляду справи про розірвання шлюбу. Тобто, за моєю буденною логікою, нових обставин не виникнуло, бо про машину було відомо, і в тексті самої позовної заяви було сказано, що дружина не має ні яких заперечень у тому, що кредитне авто стає моєю власністтю, за умови що всі зобовязання за кретитом лягають на мене.
  А тут виникла ситуація коли їй припекло, то вона вірішила змінити своє рішення. То в мене виникає питання, вона на протязі усього мого життя має право нагадувати мені про своє існування? Чи все таки є якісь термін, після якого вона не має жодного права натякати на будь які майнові переподіли?
За здолегідь дякую за відповідь, і вибачаюсь якщо не вірно висловлювася рідною мовою, але щиро кажучи було дуже приємно її пригадати.  Embarassed
#1114613»06-10-2010 11:44[Семейное право] Раздел имущества
+0
SIR, згадка на автомобіль у позовній заяві це добре. Але чи вирішував суд у рішенні питання власника або поділу автомобіля?

#1114667»06-10-2010 13:10[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti:SIR, згадка на автомобіль у позовній заяві це добре. Але чи вирішував суд у рішенні питання власника або поділу автомобіля?


справа в тому, що засідання як такого взагалі не було, ми прийшли до помічника судді, та спитала чи ми обидва не проти розірвання, ми сказали що ні, і все.......через 10 днів я забрав копію рішення і все, більше нічого.....це пагано?
яж кажу, що в тексті самої заяви було написано, що у нас нема ніяких претензій один до одного, ні майнових ні яких інших......
а тепер я так розумію, як що хтось з нас передумав, то має право на апеляцію, чи як воно там назівається?
Ще раз дякую за відповіді
#1114835»06-10-2010 16:24[Семейное право] Раздел имущества
+0
SIR,
1. Хто подавав позов?
2. У позові вказувалося, що спільним майном, нажитим у шлюбі є автомобіль, який після розірвання шлюбу стане Вашою особистою власністю?
3. У позові вказувалося що між подружжям відсутній спір про право власності на спільно нажите майно?
4. Була адресована суду заява відповідача про повне визнання позову?
5. Щось із п. 2-4 потрапило у рішення? У "початок" тексту чи після слів "вирішив"?
6. Коли рішення набуло чинності?


Редаговано: Yeti (06-10-2010 16:26)
#1114837»06-10-2010 16:25[Семейное право] Раздел имущества
+0
Текст искового и решения суда выложи, нужно видеть.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#1114931»06-10-2010 19:03[Семейное право] Раздел имущества
+0
Не забывайте, что по таким решениям суды полный текст на руки не выдают, а выдают только выписку из решения для ЗАГСа.
SIR, идите в суд, подавайте заявление на ознакомление с материалами дела, делайте копию полного текста решения суда, выкладывайте сюда.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1114992»07-10-2010 09:29[Семейное право] Раздел имущества
+0
Фамилии, адреса, номера замажьте.

Added after 11 hours 25 minutes:

 Neputin, чому витяг? Я знаю лише випадки коли рішення на руки видавали. Виконавчий лист там не вимагається.

#1115167»07-10-2010 11:15[Семейное право] Раздел имущества
+0
Так и было, дали в концелярии только бумажку для загса и все, самого решения не видел, и к сожалению у меня не сохранился текст самого заявления в суд (подавал я).......
Ну и наверное все это слишком для меня грязно что ли, вся эта возня-борьба.......переспав несколько ночей с этими мыслями, я решил что наверное чесно будет дать то что она требует. Главное что бы на этом ее претязания закончились. Я так понимаю что мне по выплате того что она просит, нужно будет взять с нее какую то расписку, о том что она больше не имеет и не будет иметь ко мне ни каких имущественных претензий, так?
Еще раз всем спасибо!
#1115233»07-10-2010 12:46[Семейное право] Раздел имущества
+0
SIR, її розписка не зробить Вас 100-% власником усього автомобіля. Дорога вам обом до нотаріуса за укладенням договору про продаж частки у спільному майні подружжя. Вона продавець, Ви покупець. Дарування не раджу, його можна потім оспорити.
Надаль не можу сказати чи потрібно буде потім перереєструвати машину у МРЕВ. Навскидку - ні... але ж змінюється підстава набуття права власності.
Гадаю тут Діма краще пояснить.

#1115290»07-10-2010 14:14[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti:SIR, її розписка не зробить Вас 100-% власником усього автомобіля. Дорога вам обом до нотаріуса за укладенням договору про продаж частки у спільному майні подружжя. Вона продавець, Ви покупець. Дарування не раджу, його можна потім оспорити.
Надаль не можу сказати чи потрібно буде потім перереєструвати машину у МРЕВ. Навскидку - ні... але ж змінюється підстава набуття права власності.
Гадаю тут Діма краще пояснить.


А навіщо її перереєстровувати? у тех.паспорті власник я
#1115469»07-10-2010 18:27[Семейное право] Раздел имущества
+0
SIR, читай уважніше.
У тебе зміниться підстава набуття права власності на авто. У техпаспорті вказано на вантажну митну декларацію якщо машина нова. Після оформлення паперів зявиться ще договір купівлі-продажу.
Я неволодію питаннями реєстрації машин у МРЕВ (
#1115517»07-10-2010 20:56[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti, Витя, по разводу райсуды всегда выдавали только выписку из решения.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1115581»11-10-2010 15:05[Семейное право] Раздел имущества
+0
Neputin, типа для збереження таємниці підстав розлучення?
Віриш, завтра спеціально реєстрацію актів цивільного стану перечитаю ))

Вже не перечитаю  Beer  2 man down  Баян!  букет  Поздравляю!

Added after 87 hours 20 minutes:

 Neputin, знайшов що
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію актів цивільного стану

Стаття 15. Державна реєстрація розірвання шлюбу
7. ...
У разі розірвання шлюбу в судовому порядку рішення суду, яке набрало законної сили, надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення.

Сімейний кодекс
Стаття 115. Державна реєстрація розірвання шлюбу
...
2. Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.


Стаття 222 ЦПК України взагалі ні слова не говорить про витяги з рішення. Єдине що може даватися це вступна і резолютивна при проголошенні не повного тексту рішення.

Сєва, будь-ласка, покажи мені на витяги з рішення суду про розлучення.
#1117144»11-10-2010 22:01[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti, Витя, в данной ситуации я говорю то, с чем сталкивался практически. Примерно полтора десятка разводов, которые я вел (плюс свой собственный Rolling Eyes ) - везде были выписки (точнее, "витяги").
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#1117221»12-10-2010 00:34[Семейное право] Раздел имущества
+0
Neputin, я вел 2. Полные решения.
))
#1118713»14-10-2010 11:48[Семейное право] Раздел имущества
+0
Yeti в органи РАЦСу надсилається ВИПИСКА. Там зазначеється хто до кого звернувся, коли, ким було зареєстровано шлюб, і що вирішив суд, кому лишили на виховання неповнолітніх дітей....... я їх вже стіііільки підписав  Embarassed
#1118733»14-10-2010 12:08[Семейное право] Раздел имущества
+0
СВАРОГ, а як щодо наведених мною вище положень кодексів? Виходить Ваша установа діє незаконно.
Яка підстава законодавча?
Розумію, традиції роботи канцелярій і т.д., але ж прошу підставу )
#1118908»14-10-2010 15:34[Семейное право] Раздел имущества
+0
Значить так. Надсилається в органи РІШЕННЯ. Сторонам надається ВИПИСКА. Рішення надсилається без відома сторін. Тому Neputin і думав, що подається лише ВИПИСКА, оскільки вона йому і видавалася. Доречі я теж так думав... поки канцелярія мене не просвітила))))  Embarassed
#1119257»15-10-2010 11:06[Семейное право] Раздел имущества
+0
Разобрались наконец! Cool

СВАРОГ, спасибо, что не поленились разобраться. Прошу прощения за измененный пост - я случайно.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

#1119273»15-10-2010 11:28[Семейное право] Раздел имущества
+0
Оказалось что пользу от моей проблемкы вынес не только я))
очень этому рад! :)
И еще раз большое спасибо!

Форум : HONDA Право