Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Час від часу тупить d15b2..бензонасос? RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1064197»21-06-2010 22:24Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
Добрий вечір. Можливо, хтось не дивиться футбол :) (я одним оком дивлюсь все-таки) і має час на форум. В мене така проблемка, час від часу, коли більщ-менш різкіше жму газюру- машина задумується. Після заміни паливного фільтра і чистки сіточки на бензонасосі ситуація виправляється. Також машина краще їде коли повний бак.  Але ж не буду я кожні 100 км міняти фільтри і чистити сіточку чи заправлятися. Недавно промимав бак- нанюхався в тапок- більше не хочу. На заправках лиють всяку хрень- їх не проконтролюєш...
В мене, власне питання, страхуюсь шо називається, чи можливий варіант, що приходить пенсія бензонасосу і йому просто після "процедур" краще працюється? Питався по львівських магазинах за новою сіточкою на бензонасос: одні сказали-тільки в комплекті з насосом, інші спитались чи бачив я свій бензонасос. Я заради інтересу сказав шо ні: відразу показали якийсь універсальний фільтр, який під штатний насос явно не присобачиш. І ще одне, хто розбирав власне сам насос? Який принцип його дії і чи підлягає він ремонту?
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#1064292»22-06-2010 09:10Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
Насос я ставил от Лады . БЫло три варианта. Взял за 175 гр ,польский. Так же решил сразу взять и сеточку для насоса от лады,но она короче и нужно постоянно держать половину бака,иначе шумит насос. Но,думаю что не в насосе дело. У меня тоже иногда тупит иногда олично едет. В чём проблемма- понять не могу.
Enjoy your life today,you may not have tomorrow!
Believe nothing of what you hear,but only half of what you see!
#1064318»22-06-2010 09:55Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
Выкатать бенз, залить литров 10 98-го, дать машине гари, по результатам отписаться.

Cool  Laughing
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9
#1064466»22-06-2010 12:59Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
Проверь давление хотя бы.
0636716042
#1064482»22-06-2010 13:22Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
у меня подобное было, когда поставил В18, в котором свечи мёртвые были... замена исправила
Портал Клуба любителей "Англосивиков"
#1066852»27-06-2010 22:41Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
Вибачайте шо пропав :). На рахунок тиску палива: поїхав до майстрів підключили манометр- норма, згідно мануалу. 98- го доливав, давав гарі- поїхало краще, але після активної їзди, як на мене, машина завжди краще їде :))) Заправив повний бак 95- го 50 км відїздив- ніби ок. Зараз знову піддьоргує. Може ше свічки поміняю. Але машина заводиться нормально, не троїть. Вже думаю про форсунки, але перечитав купу форумів- пишуть шо їхня чистка на цих моторах нічого не дає. Може дати собі спокій...
Хочу купити праворульну машину, щоб руль не мішав.
#1067148»29-06-2010 13:09Час від часу тупить d15b2..бензонасос?
+0
у меня до замены свечей тоже отлично заводилась, не знаю каким образом, но не помню что бы приходилось долго крутить и дважды... и троение тоже не ощущал, но машина дёргалась и когда выкрутил свечи офигел, как я вообще ездил, не смотря говоря уже о без проблемном заводе, свечи выкрутить и посмотреть на них минута дела, я бы сначала их смотрел, а потом уже тему создавал и к мастерам ехал, ну дело хозяйское
Портал Клуба любителей "Англосивиков"

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика