Я забув пароль Зареєструватись

Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1048361»19-05-2010 14:27Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Якщо потрібно в "Право", перекиньте, будь ласка, у відповідну тему. Дякую.
По справі.
По вул. Тимірязівській у мій зупинений автомобіль (~1-2 хв.!***) у праві задні двері, здаючи заднім ходом, в’їхала жінка (до цього її авто припарковано було за ~2 м). Я джентльмен і не хочу сваритися, тратити час + у неї дитина на задньому сидінні, телефоную, питаю скільки двері/окраска/шумка/робота (350$-400$ мін.), кажу: - «Давайте 350$ і я поїхав», у відповідь: - «У мене цивілка, викликаємо ДАІ і т.д.»...
Коли інспектори приїхали, ця дама почала запевняти, що це я не дав виїхати, різко зупинився перед самим її авто і т.д.
Я не реагував на її аргументи і продовжував спокійно допомагати складати протокол.
Потім підслухавши (уже не по-джентльменські) її розмову з її чоловіком, мамою/свекрухою (її група підтримки, свідків не було), почув типу такого: «і В ЦЬОМУ ВИПАДКУ буде обоюдна (пля, а після першого разу не міг їй парктроніки всунуть, мля). І тут я занервував...

Оскільки я з судами досвіду не маю, по фаху не юрист -
питання:
1. Що у суді буде? Точніше, чи не буде так, що я: «Вона в мене» + вона:  «Він в мене» + суддя: «Ідіть обидва найух» = обоюдна?!
Вчора зателефонували, сказали суд (Печерський) відбудеться в цю п’ятницю.

2. Зробив на ДМІ оцінювання пошкодження (10800 грн.). Це пред'являти в суді і з цим готувати позов на її стархову? Чи, якщо я суд виграю, то суддя винисе рішення про відшкодування мені збитків, а вона вже буде зі своєю СК сама розбиратися?

*** у ці 1-2 хв сварився з іншим водієм, авто якого стояло до мого перпендикулярно, який пересік 2 ряди руху по зустрічній і став перед моїм авто, що не дало можливість проїхати мені далі. Після ДТП я хотів не дати йому утекти, щоб був свідком, але, оскільки йому штраф би виписали, після «бійки» він благополучно поїхав.
#1048373»19-05-2010 14:48Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Я тоже не юрист, но в суде бывала.
Если не найдешь свидетелей - в лучшем случае будет 1ый вариант, однозначно. В подавляющем случае судья принимает решение исходя из мнения гаишников (де-факто они его описывают в сопроводительных бумагах).
Имхо, срочно ищи свидетелей! Посмотри вокруг места ДТП, может чья-то камера безопасности записала проишествие...

Кстати, как с правами? У кого отобрали? Что думают сами составители схемы и протокола, если ты с ними общался?
Можешь делать - делай.
#1048374»19-05-2010 14:48Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Михайлович, мало информации выдал. На кого составлен протокол? или их два?-на тебя и на женщину? ГАИ составляет админпротоколы, а возмещение ущерба - это уже гражданский иск!
Жить-хорошо, а хорошо жить-ещё лучше!
#1048397»19-05-2010 15:09Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Bygaga:Имхо, срочно ищи свидетелей! Посмотри вокруг места ДТП, может чья-то камера безопасности записала проишествие...

Кстати, как с правами? У кого отобрали? Что думают сами составители схемы и протокола, если ты с ними общался?

Єдиний свідок дав мені у морду і втік.  Laughing
Права мої мені повернули, її... не знаю, я не бачив чи віддали їй.
Самі інспектори склали схему правильно, вказали напрям руху і т.д. (я прискіпливо перевіряв).
JoraKiev:Михайлович, мало информации выдал. На кого составлен протокол? или их два?-на тебя и на женщину? ГАИ составляет админпротоколы, а возмещение ущерба - это уже гражданский иск!

мені дали на руки права і папірець "Довідка" про механічні пошкодження. Все.
#1048442»19-05-2010 16:10Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Михайлович, если тебе отдали права на месте, то это хорошо. Обычно у того, кто виновен в ДТП и на кого составляют протокол - ГАИ права отбирает на месте.

Суд, который у тебя в пятницу будет - это админ суд...и там решиться только виновник ДТП, штраф и вопрос с отбиранием прав. Для последующих действий, надо дожаться этого решения суда.

С оценкой ты поторопился. Её надо будет делать еще раз и вызывать телеграммой представителей страховой компании виновницы (если её таковой признают) и её саму на оценку повреждений.
Если признают виновниками ДТП вас обоих, то, к сожалению, ремонтировать прийдется свою машину самому.

А у тебя КАСКО нет?
Только о двух вещах мы будем жалеть на смертном одре - что мало любили и мало путешествовали.
#1048473»19-05-2010 16:58Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Baton4ik, ні, КАСКО на потерпіле авто немає.
Якщо викликати телеграмою представників її СК, то не потрібно відразу позовну заяву на СК писати? А оцінку ремонтних робіт сама СК буде складати?
#1048590»20-05-2010 08:53Проконсультуйте по розгляду суду у справі ДТП
+0
Это, смотря, что у неё в договоре гражданки прописано. Может, и скорее всего, оценку будет проводить их независимый эксперт, что для тебя крайне нежелательно, так как будет меньше, чем на ДМИ тысячи на 2-3 в лучшем случае...

Во-первых, когда будешь в суде, и, если она (виновница ДТП) явится - разузнай у нее, в какой страховой у неё гражданка, запиши её ФИО и желательно номер договора ГО.
Потом едь в страховую (желательно с ней же), она должна была в течении 2-х, 3-х дней написать заявление о ДТП. Там на месте будет видно, что да как.
Если со страховой будут проблемы (а они 90%, что будут) тогда уже надо будет давить через Госфинуслуг и в крайнем случае через суд.
Ну и, для начала - сообщи какая страховая. Может кто поможет изнутри.

Удачи тебе в этом нелегком деле.

Added after 9 hours 41 minutes:

По поводу того, что надо оповестить страховую компанию:
Стаття 33. Повідомлення про страховий випадок

33.1. Учасники дорожньо-транспортної пригоди зобов'язані:

33.1.1. терміново повідомити про дорожньо-транспортну пригоду відповідні органи Міністерства внутрішніх справ України;

33.1.2. вжити заходів для невідкладного, але не пізніше трьох робочих днів, повідомлення страховика, з яким було укладено договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, або, у випадках, передбачених цим Законом, МТСБУ про настання дорожньо-транспортної пригоди.

Якщо зазначені особи з поважних причин не мали змоги виконати зазначені дії, вони мають підтвердити це документально;

33.1.3. проінформувати один одного про себе, своє місце проживання, назву та місцезнаходження страховика та надати відомості про відповідні страхові поліси;

33.1.4. вжити всіх можливих заходів з метою запобігання чи зменшення подальшої шкоди.

После суда в случае признания её вины:

Стаття 35. Заява про страхове відшкодування

35.1. Для отримання страхового відшкодування особа, яка має право на відшкодування, подає страховику (або якщо страховик невідомий - МТСБУ) відповідну заяву. У заяві про виплату страхового відшкодування має міститися:

а) найменування страховика, до якого подається заява, або МТСБУ;

б) назва (для юридичної особи), прізвище, ім'я, по батькові (для фізичної особи) заявника, його місцезнаходження або місце проживання;

в) зміст майнової вимоги заявника щодо відшкодування завданих збитків;

г) інформація про вже здійснені взаєморозрахунки осіб, відповідальність яких застрахована, та потерпілих;

ґ) обставини, якими заявник обґрунтовує свою вимогу, та докази, що підтверджують її відповідно до законодавства;

д) розмір шкоди;

е) підпис заявника і дата подання заяви.

35.2. До заяви додаються довідки про дорожньо-транспортну пригоду, довідки відповідних закладів охорони здоров'я щодо тимчасової втрати працездатності або довідки спеціалізованих установ про встановлення стійкої втрати працездатності (інвалідності) у разі її виникнення, інші документи, які мають відношення до даної дорожньо-транспортної пригоди, завірені у встановленому порядку.

35.3. Страховик зобов'язаний надавати консультаційну допомогу заявнику при складанні заяви та на прохання заявника зобов'язаний ознайомити його з відповідними нормативними актами та порядком обчислення страхового відшкодування.

Added after 5 minutes:

И еще, самое главное - не ремонтируйте машину! До тех пор пока окончательно не решится вопрос с выплатой.
Только о двух вещах мы будем жалеть на смертном одре - что мало любили и мало путешествовали.

Форум : HONDA Право