Я забув пароль Зареєструватись

Лишение права управления транспортными средствами RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1008053»01-03-2010 17:53Лишение права управления транспортными средствами
+0
Когда изымаются права выдается Временное разрешение на право управления транспортным средством, так вот может кто то знает что оно с себя представляет? и что из документов с собой еще нужно возить кроме техпаспорта и его?
#1008079»01-03-2010 18:05Лишение права управления транспортными средствами
+0
Salt_ua,
Додаток 17
до Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху 


ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
бланка тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами
1. Бланк тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами є бланком документів суворого обліку, надрукований з двох сторін (5 + 4 фарби).
2. На бланку тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами нанесена лінія перфорації на відстані 30 мм від верхнього краю.
3. Формат бланка - 135 х 75 мм.
4. Папір масою 200 г/м2 без оптичного відбілювача із захисними волокнами не менше як двох видів.
5. Нумерація єдина наскрізна, що складається з двох літер та шести цифр і є однаковою на талоні та корінці.
6. Друковані елементи захисту:
6.1. Ірисний (райдужний) друк.
6.2. Невидимі в денному світлі зображення.
6.3. Мікрошрифт.
6.4. Нерегулярна фонова комп'ютерна сітка.
7. Бланки комплектуються по 25 примірників і скріплюються скобою.


относительно второй части вопроса было бы неплохо изучить ПДД: about44070.html
Ой, всё
#1008085»01-03-2010 18:12Лишение права управления транспортными средствами
+0
Satirka:Salt_ua,
Додаток 17
до Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху 


ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
бланка тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами
1. Бланк тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами є бланком документів суворого обліку, надрукований з двох сторін (5 + 4 фарби).
2. На бланку тимчасового дозволу на право керування транспортними засобами нанесена лінія перфорації на відстані 30 мм від верхнього краю.
3. Формат бланка - 135 х 75 мм.
4. Папір масою 200 г/м2 без оптичного відбілювача із захисними волокнами не менше як двох видів.
5. Нумерація єдина наскрізна, що складається з двох літер та шести цифр і є однаковою на талоні та корінці.
6. Друковані елементи захисту:
6.1. Ірисний (райдужний) друк.
6.2. Невидимі в денному світлі зображення.
6.3. Мікрошрифт.
6.4. Нерегулярна фонова комп'ютерна сітка.
7. Бланки комплектуються по 25 примірників і скріплюються скобою.


относительно второй части вопроса было бы неплохо изучить ПДД: about44070.html

Спс за додаток! Допустим выдался мне этот бланк, я вожу с собой бланк, техпаспорт, и полис, вот я и спрашиваю может паспорт нужен или что то еще чтоб утвердить свою личность?
#1008095»01-03-2010 18:33Лишение права управления транспортными средствами
+0
Лучше всего паспорт, но лично я показывал любой документ с фоткой и фамилией, и все подходило!
80633046490
#1008176»01-03-2010 21:43Лишение права управления транспортными средствами
+0
Salt_ua, хотя перечнем обязательных доков паспорт и не предусмотрен, но логика простая обыкновенная Вас не подвела - Вы таки должны будете показать, что ИванИваныч, на кого выписано временное разрешение - это именно Вы.
хотя при отличном знании норм закона можно и поцапаться с гаишником, но лично Вам я не рекомендую Cool

Added after 33 seconds:

 SergIS, почитайте правила ветки, прежде чем писать тут что-либо. Благодарствую.
Ой, всё

Форум : HONDA Право