Я забув пароль Зареєструватись

Для тех, кто пользуется Google Chrome RSS

HONDA Бытовуха : HONDA Мобилки, компьютеры, интернет и софт

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
Какой браузер предпочитаете? :)
FireFox
 32%  [ 13 ]
Google Chrome
 30%  [ 12 ]
Opera
 27%  [ 11 ]
IE
 5%  [ 2 ]
другой
 5%  [ 2 ]
а что это ?
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 40
#974050»22-12-2009 15:03Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
dens, ну, не тільки по осях. Насправді на момент запуску цього форуму, думаю ходили в нього в основному з Експлорера. Так що в Лінукса ще все попереду  Cool
І роздільча здатність цікава - можна спробувати вгадати, що народ сюди в основному лазить з дешевих (невисока розд. здатн.) але відносно свіжих (дебільний широкий формат) ноутів і десктопів.
Цікаво, що з мобілок практично ніхто не ходить, а якщо ходять, то в основному з тиФонів і Ноклів.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974053»22-12-2009 15:07Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK, з мобілок ходять.. але я не повну статистику виклав... можна подивитися тотально ... з листопада 2005 - коли був встановлений код аналітики
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.


Редаговано: mazy (22-12-2009 15:39)
#974068»22-12-2009 15:23Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK, Костя - так Мазік виложив статистику за останні місяці, так що "момент запуску цього форума" ролі не відіграє Razz ...в далекому 2005-у я пам'ятаю, що виходив на форум навіть с Win2000/98SE - де воно зафіксовано ?
... а не хлопнуть ли нам по рюмашке? (с) х/ф Покровские ворота, для несведущих
#974073»22-12-2009 15:30Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
mazy:s2paK, з мобілок ходять..

Покажите того кто юзает Netscape - он еще разве живет? Shock
Ставьте перед собой большие цели, в них легче попасть.
#974086»22-12-2009 15:46Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
mazy:s2paK, з мобілок ходять.. але я не повну статистику виклав... можна подивитися тотально ... з листопада 2005 - коли був встановлений код аналітики


ну на загальному фоні майже й не ходять  Wink Лінь рахувати скільки там з мобільних браузерів - я так розумію десь до 3%.

Статистика цікава тим, що в принципі в нас достатньо багато користувачів, щоб говорити про репрезентативність цієї вибірки для всієї території України. Важливо тільки правильно зрозуміти який сегмент користувачів у нас тут сидить.

ДЕНС - про 2005й це я до того, що все міняється і, не виключено, що ще через 4-5 років відсоток користувачів інших ОСей буде приблизно рівним з відсотком користувачів вінди. І чим активніше МС буде займатися силовою легалізацією, тим швидше цей момент настане  Cool
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974088»22-12-2009 15:47Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
mazy, дякую !!! Волшебный глаз - полезная штука Razz
... а не хлопнуть ли нам по рюмашке? (с) х/ф Покровские ворота, для несведущих
#974092»22-12-2009 16:06Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK:
mazy:s2paK, з мобілок ходять.. але я не повну статистику виклав... можна подивитися тотально ... з листопада 2005 - коли був встановлений код аналітики


ну на загальному фоні майже й не ходять  Wink Лінь рахувати скільки там з мобільних браузерів - я так розумію десь до 3%.

Статистика цікава тим, що в принципі в нас достатньо багато користувачів, щоб говорити про репрезентативність цієї вибірки для всієї території України. Важливо тільки правильно зрозуміти який сегмент користувачів у нас тут сидить.


Більш-менш комп'ютерно-грамотні.. тому й опера пішла на перше місце замість ІЕ за останні місяці

Added after 16 minutes:

s2paK:
ДЕНС - про 2005й це я до того, що все міняється і, не виключено, що ще через 4-5 років відсоток користувачів інших ОСей буде приблизно рівним з відсотком користувачів вінди. І чим активніше МС буде займатися силовою легалізацією, тим швидше цей момент настане  Cool

Справа не тільки в насильницкій легалізаціі - лінух дуде додав у інтерфейсі.. раніше дійсно тільки "гіки" мали можливійсть її довести до юзабільного стану..
а тепер більшість дистрибутивів працюють "ізкаропки". та також виробники заліза стали більше приділяти уваги відкритим розробкам - ділитися специфікаціями, розробляти драйвери під лінукс ...
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#974106»22-12-2009 16:08Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
Red_Joker:
mazy:s2paK, з мобілок ходять..

Покажите того кто юзает Netscape - он еще разве живет? Shock

Мозилла Фаирфокс можно сказать и есть твой Нетскейп  Wink
Вставай со своей жопы
Кончай пить растворитель
К нам едет из Европы
Шива-разрушитель
#974126»22-12-2009 16:25Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK:народ сюди в основному лазить з дешевих (невисока розд. здатн.) але відносно свіжих (дебільний широкий формат)

Костик, если намекаешь на меня и мой скриншот - так я его делал с телека, который является вторым монитором, а первый монитор - нормального формата :)
Beer is proof that God loves us and wants us to be happy.
    - Benjamin Franklin
#974133»22-12-2009 16:31Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
MaxBotev:
s2paK:народ сюди в основному лазить з дешевих (невисока розд. здатн.) але відносно свіжих (дебільний широкий формат)

Костик, если намекаешь на меня и мой скриншот - так я его делал с телека, который является вторым монитором, а первый монитор - нормального формата :)


Та нє, я про статистику  Laughing Так що ти сам проколовся  Wink
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974138»22-12-2009 16:39Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
а мені не подобається як хром рендерить ....якось хромає...
мазілла приємніше
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#974141»22-12-2009 16:41Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
mazy:Справа не тільки в насильницкій легалізаціі - лінух дуде додав у інтерфейсі.. раніше дійсно тільки "гіки" мали можливійсть її довести до юзабільного стану..
а тепер більшість дистрибутивів працюють "ізкаропки". та також виробники заліза стали більше приділяти уваги відкритим розробкам - ділитися специфікаціями, розробляти драйвери під лінукс ...


З одної сторони згідний... з іншої - таки тупий юзер поки що не буде в стані легко налаштувати все так, щоб воно працювало ідеально. Глюків вже не більше, ніж в кращих дистрибутивах Вінди, але якщо юзери вміють в Вінді робити примітивні налаштування. то в Лінуху їм доведеться вчитися заново і більшість без сторонньої допомоги не справляться.

Сам, до речі, активно переїжджав протягом останніх двох мясяців і станом на сьогодні Убунта 9.10 - основна система як на робочій, так і на домашній машинах. При чому на робочій - пакет IBM Open Client, який гарантовано забезпечує виконання всіх робочих задач. Навіть до дебільного Сібеля, який працює виключно на Експлорері, можна доступитися (через Citrix)  Wink
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974143»22-12-2009 16:46Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK, я вже майже 2 роки на убунті - з 7.04 ...
на домашньюму деллі завелося майже все, окрім вафлі, але вона запрацювала через ndis-эмуляцію, на коалі вимкнув ндіс та поставив рідний драйвер - все забігало навіть краще. на робочій - навіть твтюнер працює ) ..
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#974166»22-12-2009 17:15Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
mazy, Ну я загалом десь підвтори роки екпериментую, правда донедавна надавав перевагу OpenSUSE. прогрес за цей час звичайно дуже великий. Я на даний момент не зміг тільки вирішити проблему з підключнням 3Г модему, ну але думаю. що з часом розберуся.
З більш концептуальних проблем - синхронізація мобільного з Лотусом і робота з MC МАНІ. До речі, якщо в когось є дистрибутив MS Money 2004 - дайте знати.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974170»22-12-2009 17:26Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK, AnyData від яєць працює аж гай шумить )
з ніксами я більше 10 років... але прогрес в юзабіліті в них почався тільки десь останні роки два..
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.

#974550»23-12-2009 10:11Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
Я использую мозилу и хром параллельно, несколько месяцев, оперу давно забросил. По скорости устраивают оба броузера. В хроме нравится поиск в строке адреса, в мозиле плагин кулвью. За информацию спасибо, если удастся прикрутить кулвью к хрому, остановлюсь на нем, пожалуй.
P.S. Прошу пробачення за офтопік  Very Happy
Семья! Принимай аппарат. Во, махнул не глядя. Извини, хонды небыло.

EVERYONE'S BORN DREAMING OF A HONDA
#974601»23-12-2009 10:38Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
PAN:В хроме нравится поиск в строке адреса
Я так розумію, це вже друга заявка в даній темі про функціонал, який абсолютно спокійно працює і в фірефоксі...
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#974678»23-12-2009 11:11Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
PAN:в мозиле плагин кулвью

Что это? И можно линк?

#974693»23-12-2009 11:21Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
sandro3, ооо это чумовая штука, щелкнул на лупу и побежал по ссылочкам, к сожалению хром, пока не поддерживается  Sad
http://www.coolpreviews.com/
s2paK, так, працює, але якось без душі  :)
Семья! Принимай аппарат. Во, махнул не глядя. Извини, хонды небыло.

EVERYONE'S BORN DREAMING OF A HONDA
#974957»23-12-2009 14:14Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
PAN: s2paK, так, працює, але якось без душі  :)


ну сцуко не знаю яку вам туди душу вкласти. В мене вона там від хухля, в налаштуваннях фірефокса можна вибрати й інший пошуковик. Так що ви по моєму гоните  Wink
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

#975092»23-12-2009 15:50Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
s2paK, так шутка
Семья! Принимай аппарат. Во, махнул не глядя. Извини, хонды небыло.

EVERYONE'S BORN DREAMING OF A HONDA
#975129»23-12-2009 16:32Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
Разобрался что куда... Этот самый кулирис становится ТОЛЬКО на бета-версию хрома.
Качать отсюда:
http://www.google.com/chrome/eula.html?extra=betachannel

Причем, если до этого стояла девелоперская версия - ее надо сначала анинсталл, ибо она более новой версии и бета не хочет устанавливаться поверх нее Evil or Very Mad
#975137»23-12-2009 16:37Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
кстати у Хрома встречаются ещё баги с кодировкой. Достаточно открыть
http://fc-mafia.honda.org.ua/
Вставай со своей жопы
Кончай пить растворитель
К нам едет из Европы
Шива-разрушитель
#975230»23-12-2009 18:56Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
Ваванчег:кстати у Хрома встречаются ещё баги с кодировкой. Достаточно открыть
http://fc-mafia.honda.org.ua/

у меня все ОК
Beer is proof that God loves us and wants us to be happy.
    - Benjamin Franklin
#975547»24-12-2009 10:51Для тех, кто пользуется Google Chrome
+0
Кстати как вам ньюОпера преальфа 10,50? По тестам с Хромом нос в нос идут.
Миру - Мир!

Форум : HONDA Бытовуха : HONDA Мобилки, компьютеры, интернет и софт