Я забув пароль Зареєструватись

Оплата пошлины в валюте RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#955850»20-11-2009 17:09Оплата пошлины в валюте
+0
Ребята, приветик!

Подскажите, для оплаты госпошлины в суд в иностранной валюте - это правильные реквизиты? кто-то платил, может?

Платіжні реквізити для перерахування держмита до Державного бюджету України у іноземній валюті Державне казначейство України, ЄДРПОУ:20055032 Державний експортно-імпортний банк України, МФО:322313, рахунок № 2513101284489

Ukreximbank Kiev, Ukraine S.W.I.F.T.: EXBSUAUX
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#955880»20-11-2009 17:52Оплата пошлины в валюте
+0
Aniri, вообще-то у каждого суда свои реквизиты. Желательно уточнить, куда иск подается.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#955931»20-11-2009 20:30Оплата пошлины в валюте
+0
Neputin, Для оплаты пошлины в валюте существуют единые реквизиты.
Aniri, Точно не понмю они ли...Но ты можешь проверить их на сайте Высшего хозяйственного суда Украины.
Да, и. кстати, банк этот тебе и справочку выдаст за 60 грн "про зарахування грошей до державного бюджету"...
"Обратиться к нам стоит дорого, но не обратиться - еще дороже..."
#956746»23-11-2009 09:20Оплата пошлины в валюте
+0
Станислав:Neputin, Для оплаты пошлины в валюте существуют единые реквизиты.

Обоснуйте, пожалуйста.


Станислав: Aniri, Точно не понмю они ли...Но ты можешь проверить их на сайте Высшего хозяйственного суда Украины.


Именно оттуда взяты реквизиты автором топика. Тема была не о том, как попасть на сайт ВХСУ, а о том, актуальны эти реквизиты. Будьте любезны читать повнимательнее.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#956755»23-11-2009 09:38Оплата пошлины в валюте
+0
Neputin, Обосновываю...
Именно о тех реквизитах, которые на сайте ВХСУ я и писал... Они и есть актуальны...
А обоснование читайте в Декрете КМУ "О гос. пошлине..." (я думаю, Вы понимаете о чем я...)
"Обратиться к нам стоит дорого, но не обратиться - еще дороже..."
#956761»23-11-2009 09:47Оплата пошлины в валюте
+0
Нда. Повторяю еще раз.

1. Автор темы УЖЕ ПРИВЕЛ в 1 топике реквизиты, взятые с сайта ВХСУ. Его (ее) интересует их актуальность.

2. Судя по Вашему ответу,  Станислав,
Станислав: Aniri, Точно не понмю они ли...
,
Вы не уверены в их актуальности. Между тем уже ниже Вы утверждаете строго обратное. Где правда?

3. Внимательно перечитал Декрет КМУ "О госпошлине", который я и так знаю практически наизусть, нигде не нашел информации о том, что
Станислав:Neputin, Для оплаты пошлины в валюте существуют единые реквизиты.


4. Есть еще такой документ, как Наказ Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993 року №15 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита", зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 травня 1993 р. за №50 (я думаю, Вы не понимаете, о чем я). Так вот:

"13. Державне мито, що справляється з позовних заяв, які подаються до господарських судів, із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови господарських судів, заяв про їх перегляд за нововиявленими обставинами, зараховується до державного бюджету України (розділ II, § 1, символ звітності 57). До державного бюджету (розділ II, § 2, символ звітності 55) зараховується також державне мито за дії, пов'язані з одержанням охоронних документів (патентів і свідоцтв) на об'єкти інтелектуальної власності.

Сплачене за ці дії державне мито в іноземній валюті зараховується до Державного валютного фонду України через рахунки валютних фондів органів місцевого самоврядування (NN рахунків доводяться на місця Національним банком України).

У випадках, коли громадяни проживають не за місцем розгляду та оформлення документів, державне мито може бути перераховано поштовим переказом, в якому вказується, за яку дію чи документ сплачується це мито.

Державне мито з позовних заяв, що надходять з інших держав та розглядаються відповідними органами України, зараховується до державного бюджету України на рахунок Міністерства фінансів України N 1100657 в міській дирекції Укрсоцбанку м. Києва (МФО 322012 по розділу II, 1, символ звітності 57), в іноземній валюті - зараховується до Державного валютного фонду України."

И будьте любезны - тем более если Вы юрист - отвечая на вопросы в ветке ПРАВО, не поленитесь воспользоваться хоть какими-то правовыми источниками, прежде чем давать ответ и уж тем более вступать в пререкания с модератором.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#957222»23-11-2009 18:02Оплата пошлины в валюте
+0
Neputin, Хоз суд г.Киева
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#957898»24-11-2009 17:33Оплата пошлины в валюте
+0
Aniri, на днях будет там сотрудник, напишу.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#957934»24-11-2009 18:24Re: Оплата пошлины в валюте
+0
Aniri:Ребята, приветик!

Подскажите, для оплаты госпошлины в суд в иностранной валюте - это правильные реквизиты? кто-то платил, может?

Платіжні реквізити для перерахування держмита до Державного бюджету України у іноземній валюті Державне казначейство України, ЄДРПОУ:20055032 Державний експортно-імпортний банк України, МФО:322313, рахунок № 2513101284489

Ukreximbank Kiev, Ukraine S.W.I.F.T.: EXBSUAUX


Клиент обращался в суд по поводу депозита и платил на эти реквизиты
#960769»30-11-2009 09:22Оплата пошлины в валюте
+0
реквизиты действующие, можно платить!
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#960776»30-11-2009 09:35Оплата пошлины в валюте
+0
Cool
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне

Форум : HONDA Право