Я забув пароль Зареєструватись

Просветите о рекламе. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#917105»22-09-2009 08:22Просветите о рекламе.
+0
Вчера остановили гайцы и нагрузили лапшу на уши мол наклейка на авто с рекламой сайта должна быть зарегестрирована в органах госавтоинспекции, так ли это? Брать в дорогу вилку для снятия лапши?
#917148»22-09-2009 09:39Просветите о рекламе.
+0
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про рекламу

Стаття 18. Реклама на транспорті
1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.
2. Розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху.
3. За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами.
4. Забороняється розміщення на транспортних засобах:
реклами, яка повторює чи імітує кольорографічні схеми спеціальних та оперативних транспортних засобів;
реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;
реклами, яка супроводжується звуковими чи світловими сигналами.
Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.
5. Забороняється розповсюдження реклами через радіотрансляційні або інші звукові мережі сповіщання пасажирів у транспортних засобах громадського користування, на станціях метрополітену, вокзалах, в портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#917158»22-09-2009 09:49Просветите о рекламе.
+0
Neputin:ЗАКОН УКРАЇНИ
Про рекламу.

4. Забороняється розміщення на транспортних засобах:
.....реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;

А наклейки-то у нас светоотражающие.
Мафия вне закона? Very Happy
#917179»22-09-2009 10:07Просветите о рекламе.
+0
Mick,

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про рекламу

Стаття 1. Визначення термінів
.....
реклама - інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару;
.....
соціальна реклама - інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку
.....
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#917208»22-09-2009 10:35Просветите о рекламе.
+0
Абажаю юристов. Их ответы всегда очень точные и в практическом смысле совершенно бесполезные  Very Happy Так что, собственно, сообщать интересующемуся гаишнику русскими буквами в доходчивой форме?  Rolling Eyes
No tengo fronteras
Скромность-кратчайший пусть в неизвестность и бедность ;)
#917217»22-09-2009 10:40Просветите о рекламе.
+0
Giveme5:Абажаю юристов. Их ответы всегда очень точные и в практическом смысле совершенно бесполезные  Very Happy Так что, собственно, сообщать интересующемуся гаишнику русскими буквами в доходчивой форме?  Rolling Eyes


Сейчас поищу. Был когда-то приказ, согласно которому регистрировали рекламу на транспорте в ГАИ. Отменен еще до моего рождения.

А гаишнику распечатать приведенные выше нормы и сунуть в нос. Если хочет - пусть пишет протокол и передает в суд. Исе безперспективно. Доказывать что водитель верблюд должен тот, кто этот бред озвучил ,а не наоборот (хотя в нашей стране почему-то все происходит как раз наоборот).
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#917239»22-09-2009 10:54Просветите о рекламе.
+0
Giveme5, скажи мне, пожалуйста, лично тебе, как человеку с верхними образованиями и т.д., из моего ответа что-то неясно?
Мне вот неясно следующее - зачем, как бы пользуясь правами старожила форума, нарушать правила ветки ПРАВО.
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#917250»22-09-2009 11:02Просветите о рекламе.
+0
Neputin, мне всё офигенно ясно - полный, исчерпывающий ответ.
Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.
#917272»22-09-2009 11:27Просветите о рекламе.
+0
Neputin, Сева, спокойнЕЕ, товарищ, спокойнЕЕ. привыкай к тому, что мы часто разговариваем на языке, непонятному людям без юр.образования.
в данной ситуации ВИЖУ смысл в расшифровке доступным изыком приведенных норм закона Wink
Ой, всё
#917983»23-09-2009 10:20Просветите о рекламе.
+0
Satirka:Neputin, Сева, спокойнЕЕ, товарищ, спокойнЕЕ. привыкай к тому, что мы часто разговариваем на языке, непонятному людям без юр.образования.
в данной ситуации ВИЖУ смысл в расшифровке доступным изыком приведенных норм закона Wink


+1. Именно это я и имела ввиду, господа  Cool
No tengo fronteras
Скромность-кратчайший пусть в неизвестность и бедность ;)

Форум : HONDA Право