Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

*Check system VSA* + блокировка АКПП RSS

HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#903982»31-08-2009 23:19*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Ппц севодня Хонда подкачала((
Ехал себе спокойно ночю и тут как тут ни с чего загорелса *Check system VSA* , думал глюк системи! Остановилса, заглушил мотор , опять завел и ничего не светитса уже легше и тут вижал тормоз чтоб включить D, и офигел коробка тупо не переключаетса з паркинга, я в шоке(((

кто с таким сталкивалса? в мануале почитал срочно к ОД ехать(
WTF>?
#903998»31-08-2009 23:36*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Korwin, Смотри, у АКПП есть электромагнитный блокиратор переключения, возможно, проблема в нем. Может помочь отключение аккума на 15-30 минут. А вообще - надо ехать к компухтеру, считать код ошибки и откуда она пришла. Не обязательно у официалов, можно на любой сто, где есть хондовские программы.
067 355 6 777
#904024»01-09-2009 00:10*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Так думаю, ця штука її і блокує, тому шо я прислуховувався коли машина не була заведена, біля акп постійно щось прощолкувало!
Мін вихід я найшов, там зліва біля акп була защолка я її зняв і притиснув, так воно зняло блок з АКП, але після проїзду пару метрів знову засвітилась помилка VSA, але в 12 ночы сервыс не працюэ і я направився додому.
Дивився перед тим запобіжники, вони там такі квадратні, вперше з такими стикнувся, але думаю з ними все впорядку!
Зранку попробую зняти клему з акп і подивлюсь результат, так я до офіціалів не хочеться особливо їхати і попадати в копійку, а іншого такого сервісу із програмами немає в регіоні(
WTF>?
#904070»01-09-2009 01:19*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Korwin, не все так плохо в регионе Laughing, "компухтерщиков" достаточно Cool Я думаю Львовская хонда-семья всегда с радостью поможет Very Happy
Не будь исключений , правила были бы невыносимы.
#904112»01-09-2009 08:56*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
А де ще можна підїхати і взнати що за помилка і щоб її зняли? Very Happy

Added after 7 minutes:

shats:Korwin, не все так плохо в регионе Laughing, "компухтерщиков" достаточно Cool Я думаю Львовская хонда-семья всегда с радостью поможет Very Happy

Спс за підтримку)))
WTF>?
#904190»01-09-2009 10:01*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Korwin, ЛС Very Happy
Не будь исключений , правила были бы невыносимы.
#904234»01-09-2009 10:36Re: *Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Проверьте, горят ли стоп сигналы, т.к. такая неисправность, как правило связана с цепью задних стопов.
#904316»01-09-2009 11:35Re: *Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
cympak:Проверьте, горят ли стоп сигналы, т.к. такая неисправность, как правило связана с цепью задних стопов.

Совершенно верно. Проверте лампы стоп-сигналов.
0636716042
#904712»01-09-2009 16:36*Check system VSA* + блокировка АКПП
+0
Короче стоп сигнали не горіли зранку !підїхав до комутера на діагностику в магазині порадили сервіс і сказали шо є прогарма до моєї машини і так і було! При діагностиці  сказали шо лягушка згоріла під педалю, а чекати її 2 тиждня! тому я поїхав до знайомого електрика, надіячись шо він її зробить, розібравши і повіривши він був більш ніж впевнений шо вона працює і поставив на місце, але виявив перегорівший запобіжник на стоп сигнали і ми його замінили! заводячи двигун,о чудо коробку розблокувало, але моя радість була  передчасною!!
Виїхавши довольний і з сервісу порямував додому і тут тупо машина починала сама зупинятись і знов засиівтилось Check VSA! я був в шоці, вона повнісю зупинилась на дорозі, коли я пробував рушитись, вона стояла на місці, переключившись на нейтральну , я зрозумів шо заклинили тормоза((( через 20 хв піїхав це й же електрик, все провірив і нічого не виявив з елекрикою і аж після 10 спроби нажаття по гальмам машинку відпустило і я з легким відчуттям мандражу доїхав додому!
Висновок дав 60грн за діагностику компутера +40 електрику і результату 0!

Уже ніби і нічого не світись і сама не тормозить, але завтра я записався ранком до офіціалів, хай зясують  чому така фігня!
WTF>?

Форум : HONDA СТО - двигатель, топливная система и бортовая электрика