Я забув пароль Зареєструватись

Операція "Номерний знак" RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#822572»15-05-2009 10:55Операція "Номерний знак"
+0
В Україні розпочато операцію "Номерний знак"

З 14 травня цього року Державтоінспекція МВС України проводить операцію "Номерний знак". Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 5 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким чином, інспектори будуть звертати особливу увагу на водіїв, які керують транспортними засобами:
- без номерного знаку або з номерним знаком, що не належить цьому засобу,
- з номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці,
- з номерним знаком, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані двадцяти метрів,
- з перевернутим чи неосвітленим номерним знаком.
Відповідно до санкцій ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водіїв, які скоїли зазначені порушення, може бути накладено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення правопорушення накладається штраф від 255 до 510 гривень або "громадські роботи на строк від 30 до 40 годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого".


14 травня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

#822578»15-05-2009 10:59Операція "Номерний знак"
+0
у меня встречный вопрос к залу - я отдал бампер на покраску, номер вожу под лобовым стеклом. Закон нарушать НЕ хочу и не намерен.
Насколько это законно\незаконно, как быть?
ЗЫ. В право? Rolling Eyes
#822584»15-05-2009 11:02Операція "Номерний знак"
+0
V,

незаконно. Ты експлуатируешь авто, не прошедшее сертификацию (отсутствуют демпфирующий елемент кузова). Или ставь бампер взад, или машину в гараж до того времени, когда оба будет соответствовать.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#822668»15-05-2009 11:33Операція "Номерний знак"
+0
scrom, баян about51857.html

31.4. Забороняється  експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності  таких  технічних  несправностей  і невідповідності таким вимогам:
31.4.7. Інші елементи конструкції:
е) відсутній  передбачений  конструкцією  бампер  або  задній захисний пристрій, грязезахисні фартухи і бризковики;
31.7. Забороняється експлуатація транспортного засобу  шляхом доставки    його    на    спеціальний    майданчик    чи   стоянку Державтоінспекції у випадках, передбачених законодавством.
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"

Форум : HONDA Право