Я забув пароль Зареєструватись

Медицинские дела RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#802430»21-04-2009 15:41Медицинские дела
+0
Товарищи юристы, подскажите, пожалуйста:

- обязаны ли больницы хранить истории болезни умерших людей? Как долго?
- могут родственники затребовать историю болезнни покойного в личное пользование?
- где об этом читать?
+380 666 329 888

Почетный Волонтер (1)
#802534»21-04-2009 17:25Медицинские дела
+0
Оська, посмотри вот здесь (большой капец)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 3 липня 2001 року N 258
Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення форм первинної медичної документації лікувально-профілактичних закладів

И вот здесь
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про інформацію

Вообще в регулировании по вопросам медицины у нас страшный бордель. Хуже только с сертификацией и стандартизацией Twisted Evil
Я буду говорить только в присутствии моего авокадо
#802536»21-04-2009 17:28Медицинские дела
+0
TM, а мне нужно добыть дело 12-летней давности =//
+380 666 329 888
#802636»21-04-2009 19:39Медицинские дела
+0
Вроде как 25 лет должны хранится истории в больнице....

Почетный Волонтер (1)
#802661»21-04-2009 20:10Медицинские дела
+0
Как говорил товарищ Ленин, главное ввязаться в драку.

Пиши информационный запрос туда, где такая информация, предположительно, хранится, либо в вышестоящий орган, ссылаясь на вот это:

"Стаття 32. Інформаційний запит щодо доступу до офіційних документів і запит щодо надання письмової або усної інформації

Під інформаційним запитом (надалі - запитом) щодо доступу до офіційних документів у цьому Законі розуміється звернення з вимогою про надання можливості ознайомлення з офіційними документами. Запит може бути індивідуальним або колективним. Він подається у письмовій формі.

Громадянин має право звернутися до державних органів і вимагати надання будь-якого офіційного документу, незалежно від того, стосується цей документ його особисто чи ні, крім випадків обмеження доступу, передбачених цим Законом.

Під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Громадяни України, державні органи, організації і об'єднання громадян (надалі - запитувачі) подають запит відповідному органу законодавчої, виконавчої та судової влади, його посадовим особам.

У запиті повинно бути зазначено прізвище, ім'я та по батькові запитувача, документ, письмова або усна інформація, що його цікавить, та адреса, за якою він бажає одержати відповідь.

Органи законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадові особи зобов'язані надавати інформацію, що стосується їх діяльності, письмово, усно, по телефону чи використовуючи публічні виступи своїх посадових осіб.

Стаття 33. Термін розгляду запиту щодо доступу до офіційних документів

Термін вивчення запиту на предмет можливості його задоволення не повинен перевищувати десяти календарних днів.

Протягом вказаного терміну державна установа письмово доводить до відома запитувача, що його запит буде задоволено або що запитуваний документ не підлягає наданню для ознайомлення.

Задоволення запиту здійснюється протягом місяця, якщо інше не передбачено законом.

Аналогічний термін розгляду встановлюється і щодо запиту про надання письмової інформації."

Если откажут, то дальше действовать с учетом обоснования отказа.

Можно еще, например, адвокатский запрос придумать, если есть знакомый адвокат. Или инициировать запрос из правоохранительных органов, если там есть сочуствующие.
Я буду говорить только в присутствии моего авокадо

Форум : HONDA Право