Я забув пароль Зареєструватись

Тепловой счетчик RSS

HONDA Бытовуха

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#776340»23-03-2009 19:11Про теплолічильники
+0
Кимка:Идея такова: на фоне глобального повышения тарифов на все и вся, а в частности на тепловую энергию, чем дальше тем меньше возникает желание платить за еле теплые батареи.  Twisted Evil

Отсюда вопрос: сталкивался кто-либо с установкой теплового счетчика прямо в квартиру и последующим переходом на оплату по показаниям счетчика. Насколько это реально, если да - то процедура, желательно с конкретными ссылками на ТТХ счетчиков и законодательную базу/процедуры утирания носа ЖКХ.  Shock


Не тільки зустрічалися з цією проблемою, але й реально вирішили на прикладі трьох квартир з різними системами подачі теплоносія. Найпростіше - для двотрубних(горизонтальних)систем. Але й у випадку вертикальної (однотрубної) розводки існує також спосіб вирішення. Деталі можете знайти на Форумі та в Нарисах gro-za.io.ua Але потрібен комплексний підхід, слід виконати умови ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" (ст.ст. 19, 29)з урахуванням постанов КМУ від 12.07.2005 р. № 560 та від 21.07.2005 р. № 630.  Економія дуже значна, самоокупність - кілька місяців.  Laughing

Added after 9 minutes:

Кимка:Yarillo, спасибо!!!  Razz  Very Happy

З.Ы. наверное на этой мажорной ноте, можно прикрывать тему  :)

Тему закривати не варто. Дуже мало обізнаних людей, в основному поширюються міфи. А реальний стан справ дійсно можна побачити тут: gro-za.io.ua
#776667»24-03-2009 09:06Тепловой счетчик
+0
gro-za,

ооо... саме з Вами я намагався зв"язатися через Ваш сайт...

я згоден з Вами, що проблема вирішується достатньо просто.. тут навіть проблема не в техніці, а в правовому полі, та необхідності "оббивати пороги" різноманітних інстанцій. Я Вам більше скажу, я навіть цю "епопею" розпочну і пройду, але трошки пізніше, бо маленька дитинка двох місяців отроду не дуже буде в захваті від сантехників в засалених робах снуючих туди сюди по квартирі..

З.І. Комунальщиків пресувати треба як можна жорстче )))  Evil or Very Mad

З.І.І. Вибачайте за мій український, бо я - москаль з Дніпропетровщини  Laughing
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#776698»24-03-2009 09:23Москалю з Дніпропетровщини
+0
Кимка:gro-za,

ооо... саме з Вами я намагався зв"язатися через Ваш сайт...

я згоден з Вами, що проблема вирішується достатньо просто.. тут навіть проблема не в техніці, а в правовому полі, та необхідності "оббивати пороги" різноманітних інстанцій. Я Вам більше скажу, я навіть цю "епопею" розпочну і пройду, але трошки пізніше, бо маленька дитинка двох місяців отроду не дуже буде в захваті від сантехників в засалених робах снуючих туди сюди по квартирі..

З.І. Комунальщиків пресувати треба як можна жорстче )))  Evil or Very Mad

З.І.І. Вибачайте за мій український, бо я - москаль з Дніпропетровщини  Laughing


Не варто перейматися, ми всі у деякій мірі москалі, і навіть Вєрка Сердючка вважає своєю рідною мовою суржик з Полтави. А різноманітні пороги насправді оббивати не варто, бо для встановлення теплолічильників потрібна лише організація з ліцензією. А далі дійте згідно з постановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630.
За Ваші і наші права!
#776721»24-03-2009 09:38Тепловой счетчик
+0
gro-za, дивлячись на це все мені потрібно або дуже швидко почати робити якісь кроки аби встигнути до кінця опалювального сезона, або відкласти це все до слідуючого сезона. Напевне оберу останній варіант. Якщо Ви не проти я продовжу російською  Very Happy

Насколько я понял из Вашего поста и постановы КМУ упор в заявлении нужно делать на несоответствие параметров отопления необходимым? Может у Вас есть уже "отработанные" заявления? Какие этапы прохождения данного процесса?
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#776861»24-03-2009 11:07Про прилади обліку
+0
Кимка:gro-za, дивлячись на це все мені потрібно або дуже швидко почати робити якісь кроки аби встигнути до кінця опалювального сезона, або відкласти це все до слідуючого сезона. Напевне оберу останній варіант. Якщо Ви не проти я продовжу російською  Very Happy

Насколько я понял из Вашего поста и постановы КМУ упор в заявлении нужно делать на несоответствие параметров отопления необходимым? Может у Вас есть уже "отработанные" заявления? Какие этапы прохождения данного процесса?


Справа не у відповідності параметрів системи опалення встановленим нормативам. Ніяких додаткових дій, крім укладення договорів, не потрібно. Поясню юридичну сторону. Згідно зі ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" відносини у цій сфері повинні здійснюватися ВИКЛЮЧНО на договірних засадах. Стаття 29 того ж Закону зобов'язує балансоутримувача будинку або уповноваженої ним особи укладати з мешканцями договори на надання ЖКП. У прикінцевих положеннях до Закону на КМУ покладений обов'язок розробити типові договори, передбачені цим Законом. На виконання Закону КМУ розробив і затвердив постановами від 12.07.2005 № 560 та від 21.07.2005 № 630 Типові договори. Частиною 3 ст. 6 ЦК України встановлено, що сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано на це. Відповідно до ст. 648 ЦК України зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, обов'язкового для сторін, має відповідати цьому акту. Порядок укладання договрів врегульований ЦК України та ЗУ "Про ЖКП". Укладені договори зобов'язують виконавця послуг (балансоутримувача або уповноважену ним особу) взяти лічильники на абонентський облік, здійснювати їх обслуговування та ремонт за свій рахунок (ці витрати включені у тариф на утримання будинку та прибудинкової території), забороняють стягувати плату за ЖКП без урахування показів приладів обліку.
За Ваші і наші права!
#776881»24-03-2009 11:25Тепловой счетчик
+0
gro-za, т.е. получается я приглашаю специализированную организацию поставить счетчики. С актами выполненых работ и прочими документами подтверждающими правильность установки я иду в ЖЭК и пишу заявление (ну или что-то в этом духе), что керуючись тем-то и тем-то прошу перевести меня на расчет согласно показателям счетчиков поставленых тогда-то и теми-то?
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#776950»24-03-2009 11:49Про абонентський облік
+0
Кимка:gro-za, т.е. получается я приглашаю специализированную организацию поставить счетчики. С актами выполненых работ и прочими документами подтверждающими правильность установки я иду в ЖЭК и пишу заявление (ну или что-то в этом духе), что керуючись тем-то и тем-то прошу перевести меня на расчет согласно показателям счетчиков поставленых тогда-то и теми-то?


Вірно, але бажано спочатку укласти Типові договори. Інакше ЖЕК буде відмовлятися - "а ми не зобов'язані, у нас відсутні договірні відносини".
За Ваші і наші права!
#776959»24-03-2009 11:52Тепловой счетчик
+0
gro-za, в таком случае я так понимаю они должны выдать что-то вроде ТУ на подключение - указать типы счетчиков, места установки... иначе возможен вариант, что ЖЭК скажет - не те счетчики, не там стоят и вообще так нельзя делать, потому что дом упадет?!  Twisted Evil
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#776988»24-03-2009 12:03Про ТУ
+0
Кимка:gro-za, в таком случае я так понимаю они должны выдать что-то вроде ТУ на подключение - указать типы счетчиков, места установки... иначе возможен вариант, что ЖЭК скажет - не те счетчики, не там стоят и вообще так нельзя делать, потому что дом упадет?!  Twisted Evil

Усе це зайве. Якщо ЖЕК не має ліцензії на монтаж та обслуговування тепло- чи водолічильників, то не може і втручатися у цю діяльність. Його обов'язок - поставити лічильники на абонентський облік та враховувати їх покази. Звісно, на чужий роток не накинеш платок, і можливі різні балачки та перепони з боку свавільних чиновників. Однак, якщо будете мати укладені Типові договори, то на захисті Ваших інтересів стане закон, а будь-які суперечки з приводу недотримання норм права вирішуються у суді, якщо сторони не змогли врегулювати спір мирним шляхом. На жаль, один раз в житті цей шлях скоріш за все доведеться пройти, як пройшов його я свого часу. Радив би вивчити мою судову практику у "Нарисах" сайтів gro-za.io.ua , viki1234.io.ua . Там же знайдете тексти укладених договорів, додаткові ілюстрації у розділах "Фото". Бажаю успіхів!
За Ваші і наші права!
#777033»24-03-2009 13:17Тепловой счетчик
+0
gro-za,

только что звонил в ЖЕК: "инструкций нет, разъяснений нет, мы про такое и слыхом не слыхивали - звоните в Киевэнерго".. Киевэнерго обратно в ЖЭК.. про взятие на учет счетчиков - отказываются, мол мы не знакомы с такими счетчиками и вообще закон не для нас  Evil or Very Mad

Added after 1 minutes:

типовой договор мне опять же с ЖЭКом заключать... а они от них отпираются как могут.. значит - суд?!

Added after 49 minutes:

 gro-za, Виктор Иванович, а возможно "приземлить" весь процесс до уровня "шаг 1-шаг 2-шаг 3" с предоставлением по возможности неких основных вех (заявлений, решений)... потому как на вашем сайте достаточно тяжело сложить картину воедино... не совсем понятно с чего Вы начинали, как действовали...

Added after 3 minutes:

и если можно в общих хотя бы чертах описать затратную часть и протяженность процесса во времени?!
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#777143»24-03-2009 13:19Київенерго тут ні до чого.
+0
зичними особами
Кимка:gro-za,

только что звонил в ЖЕК: "инструкций нет, разъяснений нет, мы про такое и слыхом не слыхивали - звоните в Киевэнерго".. Киевэнерго обратно в ЖЭК.. про взятие на учет счетчиков - отказываются, мол мы не знакомы с такими счетчиками и вообще закон не для нас  Evil or Very Mad

Added after 1 minutes:

типовой договор мне опять же с ЖЭКом заключать... а они от них отпираются как могут.. значит - суд?!


По закону "Про  теплопостачання" Київенерго не може мати відносин з фізичними особами, за винятком власників садиб та СПД. Дзвонити будь-куди також не варто, а слід діяти. Якщо ЖЕК є балансоутримувачем, то він зобов'язаний укладати Типові договори. Але потрібно дотримуватися процедури. Спочатку Ви роздруковуєте обидва Типові договори у двох примірниках, заповнюєте їх, як це довелося зробити мені, пишете супровідний лист-оферту з доданими примірниками договорів і чекаєте. Протягом місяця Вам або надішлють відмову, або протокол розбіжностей, або нічого взагалі. У першому і третьому випадках спір доведеться вирішувати у суді, а протокол розбіжностей можна погодити, якщо в ньому не буде дикримінаційних умов, інакше знову-таки в суд.    Rolling Eyes
За Ваші і наші права!
#777145»24-03-2009 13:25Тепловой счетчик
+0
а затратная часть именно установки счетчиков?

и

судовые тяжбы + их длительность?
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#777200»24-03-2009 13:53Все колись закінчується
+0
Кимка:а затратная часть именно установки счетчиков?

и

судовые тяжбы + их длительность?


Все колись закінчується, а життя продовжується. Найбільша складова витрат - це теплорадіатори. Якщо залишити старі радянські, то ефект буде нульовий. В умовах недогріву носія в системах теплопостачання прилади опалення слід вибирати ефективні з точки зору тепловіддачі, та з двократним запасом теплової потужності і малоінерційні. А це - грошики. Однак, дармовий сир буває лише у мишоловці. Крім того, не виключено, що доведеться встановлювати байпаси, якщо їх немає. А може й замінити давно проржавілі стояки трубопроводів, бо ось-ось тріснуть. Що стосується теплолічильників, то хоч їх вартість досить висока, особливо нині у зв'язку з девальвацією гривні, однак все одно витрати окупляться за один рік. Особливо, якщо система подачі теплоносія двотрубна. Для однотрубної системи потрібен один теплолічильник плюс прилади-розподілювачі обліку теплової енергії, по одному на кожний радіатор. Це додатково по 10 USD на кожен радіатор у випадку рідинно-випарних приладів, або вдвічі дорожче для електронних. Останні мають переваги - строк служби 10 років без втручання, після чого потрібна заміна елемента живлення і запобіжних пломб. Чому у нас, в Україні, квартирні прилади обліку не запроваджуються у масовому порядку? Бо ми, хохли чи москалі, дуже ліниві. Крім того, традиційно ціни на газ для опалення були заниженими, а тому й тарифи також. Зараз інші часи. Ціни наближаються до європейських, тому ще не пізно запроваджувати європейську практику. Болгарія вже давно це здійснила, а ми поки-що обговорюємо - "ой, як трудно, ой, як важко, ой, як дорого, ой, якби хтось зробив за нас!". Як сказав Чорномирдін, так не буває (тобто задарма).
За Ваші і наші права!
#777716»25-03-2009 00:04Тепловой счетчик
+0
gro-za:

Вірно, але бажано спочатку укласти Типові договори. Інакше ЖЕК буде відмовлятися - "а ми не зобов'язані, у нас відсутні договірні відносини".


Наши ЖЭКи - это просто подарки какие-то....
Звонила мне надысь барышня какая-то из ВСП - по поводу письма об убирании моих подопечных из квитанций ГИВЦа и заодно самих квитанций тоже. Ага. Как квитанции рассылать - так у Дирекции и у ВСП договор на это есть - а значит, и у вас тоже есть (!!!).
А как придешь счетчики оформлять - тут же и не станет. Цырк.

Added after 6 minutes:

Кимка:а затратная часть именно установки счетчиков?
и
судовые тяжбы + их длительность?


Попробую ответить за Виктора Ивановича, как это выглядит с моей точки зрения, приблизительно прикидывающей длительность этого процесса с самого его начала.
Пока в ЖЭК напишешь, пока пару месяцев ответа подождешь, пока в суд подашь, пока пару заседаний отложат/перенесут. Пока наконец получишь решение суда, которым ЖЭК обязан будет с тобой договор заключить. Пока пару месяцев он его заключать не будет. Пока получишь исполнительный лист - с ним в исполнительную службу. Опять же будут пытаться заставить ЖЭК выполнить решение суда. Штраф директору ЖЭКа за невыполнение. Потом повторный еще через пару месяцев. Потом протоколы разногласий, потом еще что-то - в общем я думаю в нашей кутерьме реально уложиться в год-полтора. Но этим нужно заниматься. Как работой. С утра до вечера.

По поводу затратной части.
Радиаторы итальянские порядка 100грн. секция. В условиях тупо недогрева теплоносителя - нужно ставить 1 секцию на 1 метр площади. Плюс байпас сделать по уму + теплосчетчик (сейчас около 1500грн. насколько я понял), плюс счетчики на каждый радиатор. Реально уложиться тысяч в 5-7 (???), я пока точно не считал. В наших условиях должно окупиться за пару лет.
Тут дело ИМХО не в бабле. В принципе дело. И в том, сам-то ты себя любишь или нет. Если нет - то платишь дяде за воздух, отдаешь деньги парковщикам и подаешь милостыню. Если любишь - то добиваешься учета всех ресурсов, тебе отпущенных, и гордо смотришь на соседей, когда не платишь в неотопительный период ни копья, потому что у тебя батареи - холодные. А они - платят.
#777801»25-03-2009 09:08Тепловой счетчик
+0
есть у кого-нибудь типовой этот договор и письмо оферта? если да - в студию!
#777815»25-03-2009 09:29Тепловой счетчик
+0
fartik, пардон, а Вы следите за развитием событий?! ссылок на эти самые договора и офферты было дано предостаточно... Виктор Иванович в красках все расписал...

Added after 10 minutes:

dimaden:...в общем я думаю в нашей кутерьме реально уложиться в год-полтора. Но этим нужно заниматься. Как работой. С утра до вечера.


в том то и дело, что Виктор Иванович этим может заниматься.. думаю у него времени достаточно, у меня же времени просто нет - с 9-00 до 18-00 на работе и еще пытаться выкроить время на суды... боюсь, что уволят скорее чем судебные препирательства закончатся..

dimaden:По поводу затратной части.
Радиаторы итальянские порядка 100грн. секция. В условиях тупо недогрева теплоносителя - нужно ставить 1 секцию на 1 метр площади. Плюс байпас сделать по уму + теплосчетчик (сейчас около 1500грн. насколько я понял), плюс счетчики на каждый радиатор. Реально уложиться тысяч в 5-7 (???), я пока точно не считал. В наших условиях должно окупиться за пару лет.


это Вы еще не учли расходы на суды + время на суды + банально проезд туда-обратно..

вчера прикидывали немного, если даже учесть, что у меня половина из этого уже есть то все равно сумма некислая получается, а плюс еще нужно будет свежий ремонт покурочить.. Вообщем окупиться это дело при той сумме которую я плачу в месяц - по моим скромным прикидкам через 5 лет (не учитывая длительность судовых тяжб)..

dimaden:Тут дело ИМХО не в бабле. В принципе дело. И в том, сам-то ты себя любишь или нет. Если нет - то платишь дяде за воздух, отдаешь деньги парковщикам и подаешь милостыню. Если любишь - то добиваешься учета всех ресурсов, тебе отпущенных, и гордо смотришь на соседей, когда не платишь в неотопительный период ни копья, потому что у тебя батареи - холодные. А они - платят.


вот тут правильно, парковщиков и милостыню наверное Вы сгоряча и в пылу приписали сюда, а вот учета всех ресурсов добиваться это согласен... Хотя платят в неотопительный сезон не потому, что "Леня гад и тыды и тыпы", а потому, что есть два типа оплаты за отопление - каждый месяц понемногу и только в отопительный сезон, но бОльшая сумма...
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#777950»25-03-2009 10:51Тепловой счетчик
+0
я внимателен, как по мне. на сайте виктора ивановича без литра спирта очень сложно собрать раму. поэтому и задал этот вопрос. разъясните если в курсе.
#777953»25-03-2009 11:05Тепловой счетчик
+0
fartik:есть у кого-нибудь типовой этот договор и письмо оферта? если да - в студию!


Каким образом его тут выложить?
Может быть положу себе на ЖЖку, а сюда ссылочку?
Или аттачить полностью вордовские файлы?

Added after 10 minutes:

Кимка:
вот тут правильно, парковщиков и милостыню наверное Вы сгоряча и в пылу приписали сюда, а вот учета всех ресурсов добиваться это согласен... Хотя платят в неотопительный сезон не потому, что "Леня гад и тыды и тыпы", а потому, что есть два типа оплаты за отопление - каждый месяц понемногу и только в отопительный сезон, но бОльшая сумма...


Ну почему же сгоряча.
Платить за теплую воду в батареях и за еле теплую в кране горячей воды - как по мне тоже самое что платить 10грн. в час непонятно кому непонятно за что при полном отсутствии ответственности за повреждение твоей машины в случае чего. Особенно если учесть, что по ЗАКОНУ плата за такую "парковку" составляет 0,51грн. в час.....
#777978»25-03-2009 11:09Тепловой счетчик
+0
fartik, что правда то правда  Laughing

посему:


постанова КМУ №630: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=630-2005-%EF&p=1237879801173721
оферта: http://io.ua/s27979
ТИПОВИЙ ДОГОВІР про надання послуг з утримання будин
прибудинкових територій:   http://io.ua/s34959
ТИПОВИЙ ДОГОВІР про надання послуг з ЦО, ХВП, ГВП та в:    http://io.ua/s34958
Мирова угода про врегулювання спору стосовно укладенн
надання ЖКП       http://io.ua/s34957

Added after 1 minutes:

 dimaden, аттачить достаточно просто линки )))

по какому такому закону???
Fighting for peace is the same that fucking for virginity
#778015»25-03-2009 11:42Чи важко розібратися?
+0
dimaden:
gro-za:

Вірно, але бажано спочатку укласти Типові договори. Інакше ЖЕК буде відмовлятися - "а ми не зобов'язані, у нас відсутні договірні відносини".


Наши ЖЭКи - это просто подарки какие-то....
Звонила мне надысь барышня какая-то из ВСП - по поводу письма об убирании моих подопечных из квитанций ГИВЦа и заодно самих квитанций тоже. Ага. Как квитанции рассылать - так у Дирекции и у ВСП договор на это есть - а значит, и у вас тоже есть (!!!).
А как придешь счетчики оформлять - тут же и не станет. Цырк.

Added after 6 minutes:

Кимка:а затратная часть именно установки счетчиков?
и
судовые тяжбы + их длительность?


Попробую ответить за Виктора Ивановича, как это выглядит с моей точки зрения, приблизительно прикидывающей длительность этого процесса с самого его начала.
Пока в ЖЭК напишешь, пока пару месяцев ответа подождешь, пока в суд подашь, пока пару заседаний отложат/перенесут. Пока наконец получишь решение суда, которым ЖЭК обязан будет с тобой договор заключить. Пока пару месяцев он его заключать не будет. Пока получишь исполнительный лист - с ним в исполнительную службу. Опять же будут пытаться заставить ЖЭК выполнить решение суда. Штраф директору ЖЭКа за невыполнение. Потом повторный еще через пару месяцев. Потом протоколы разногласий, потом еще что-то - в общем я думаю в нашей кутерьме реально уложиться в год-полтора. Но этим нужно заниматься. Как работой. С утра до вечера.

По поводу затратной части.
Радиаторы итальянские порядка 100грн. секция. В условиях тупо недогрева теплоносителя - нужно ставить 1 секцию на 1 метр площади. Плюс байпас сделать по уму + теплосчетчик (сейчас около 1500грн. насколько я понял), плюс счетчики на каждый радиатор. Реально уложиться тысяч в 5-7 (???), я пока точно не считал. В наших условиях должно окупиться за пару лет.
Тут дело ИМХО не в бабле. В принципе дело. И в том, сам-то ты себя любишь или нет. Если нет - то платишь дяде за воздух, отдаешь деньги парковщикам и подаешь милостыню. Если любишь - то добиваешься учета всех ресурсов, тебе отпущенных, и гордо смотришь на соседей, когда не платишь в неотопительный период ни копья, потому что у тебя батареи - холодные. А они - платят.

Лічильники на кожен радіатор - це зайве. Для цього існують розподілювачі обліку теплової енергії - найдешевші по 10 дол. штука. Дивіться фото на моєму сайті. Відносно судової тяганини. Якщо у Вас лише одна справа, то не так вже вона й напружує. Судові засідання бувають рідко. Я веду одночасно біля 30 справ, і нічого, виживаю. Відносно затрат. В умовах Києва все окупується протягом декількох місяців. Мій останній рахунок за ЦО - 114,93 грн. у лютому при опалювальній площі 186 кв.м Влітку - нуль. А скільки платите Ви? По іншій квартирі - 90 кв.м, за лютий 94,52 грн. В Гігакалоріях - у першому випадку 1,76 Гкал, у другому - 1,28 Гкал. Перша квартира у теплому будинку, тому питомі витрати менші. Квартира сусіда - без теплолічильника, площа 93,5 кв.м, платить по 130 грн. щомісяця упродовж року, якщо розподілити на опалювальний період, то це еквівалент 260 грн. щомісяця. Теплолічильник Актаріс вартістю 768 грн., розподілювачі обліку 6 шт. по 10 дол. Радіатори у будь-якому випадку потрібно міняти, якщо не бажаєте мерзнути взимку. У мене в цьому році температура в квартирі не опускалася нижче 22 градусів, хоч батареї ледь теплі.

Added after 3 minutes:

fartik:есть у кого-нибудь типовой этот договор и письмо оферта? если да - в студию!

Студія - це сайт ВР України. Шукайте постанови КМУ від 12.07.2005 р. № 560 та від 21.07.2005 р. № 630.Крім того, на моєму сайті в Нарисах все викладено до деталей. Навіть тексти укладених договорів.

Added after 3 minutes:

fartik:я внимателен, как по мне. на сайте виктора ивановича без литра спирта очень сложно собрать раму. поэтому и задал этот вопрос. разъясните если в курсе.

Ну, коли вже пройдений і доведений до кондиції матеріал незрозумілий, тоді важко. Зайдвть на сайт, розділ Форум, беріть тексти укладених договорів, вставляйте свої прізвища та реквізити - і вперед!
За Ваші і наші права!
#778873»26-03-2009 00:31Тепловой счетчик
+0
Кимка:
по какому такому закону???


                          Д Е К Р Е Т
                   КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

                  Про місцеві податки і збори
Цей Декрет визначає  види  місцевих  податків  і  зборів,  їх
граничні розміри та порядок обчислення і спрямований на  зміцнення
бюджетів місцевого самоврядування.
Стаття 3. Збір за парковку автотранспорту

    Платниками збору за парковку автотранспорту є юридичні  особи
та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних  або
відведених для цього місцях.
    Ставка збору  за  парковку  автотранспорту  встановлюється  з
розрахунку за одну годину парковки, її граничний розмір не повинен
перевищувати  3  відсотків  неоподатковуваного  мінімуму   доходів
громадян  в  спеціально  обладнаних  місцях  і  1  відсотка  -   у
відведених  місцях
. ( Частина друга статті 3 із змінами, внесеними
згідно із Законом N 297/95-ВР від 11.07.95 )
    Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на  місці
парковки.
#779205»26-03-2009 11:23"Заземлити" судовий процес?
+0
Кимка:gro-za,

только что звонил в ЖЕК: "инструкций нет, разъяснений нет, мы про такое и слыхом не слыхивали - звоните в Киевэнерго".. Киевэнерго обратно в ЖЭК.. про взятие на учет счетчиков - отказываются, мол мы не знакомы с такими счетчиками и вообще закон не для нас  Evil or Very Mad

Added after 1 minutes:

типовой договор мне опять же с ЖЭКом заключать... а они от них отпираются как могут.. значит - суд?!

Added after 49 minutes:

 gro-za, Виктор Иванович, а возможно "приземлить" весь процесс до уровня "шаг 1-шаг 2-шаг 3" с предоставлением по возможности неких основных вех (заявлений, решений)... потому как на вашем сайте достаточно тяжело сложить картину воедино... не совсем понятно с чего Вы начинали, как действовали...

Added after 3 minutes:

и если можно в общих хотя бы чертах описать затратную часть и протяженность процесса во времени?!


"Заземлити" судовий процес? Він і так приземлений. Як діяти - багато разів повідомлено у "Нарисах" сайтів viki1234.io.ua gro-za.io.ua Судова тяганина по суті перманентна, для мене особисто закінчилася повною перемогою лише минулого року, коли пройшло чергове реформування житлово-комунальних підприємств у Солом'янському районі м. Києва. Нове керівництво нового КП "Індустріальне" заявили мені буквально наступне: "Вікторе Івановичу, ми вже з вами більше судитися не будемо, собі дорожче, підписуємо договори на ваших умовах". Так і сталося. Уклали мирову угоду, суд її затвердив. А поки судилися, я все одно платив виключно за показами лічильника тепла на поточний рахунок балансоутримувача, і ніхто не відмовлявся. Окрема пісня про незаконні тарифи. Але й у цьому питанні отримана цілковита перемога. Щодо витрат. Основні витрати - на утеплення квартири, заміну вікон, дверей, гіпосокартон, радіатори. Без цього взагалі не можна існувати. А прилади обліку тепла - незначна частина цих витрат. Оскільки це сталося більше 5 років тому назад, то ціни важко порівнювати. МОжу тільки порекомендувати на сьогодні - лічильник тепла Актаріс коштує біля 1000 грн., розподілювачі обліку теплової енергії рідинно-випарні на кожен радіатор 10 дол./шт., а у разі електрониих - вдвічі дорожче. Байпаси, трубопроводи, монтаж-демонтаж радіаторів - своїми руками.
За Ваші і наші права!


Востаннє редаговано: gro-za (27-03-2009 18:12), редаговано 2 раз
#780065»27-03-2009 01:51Тепловой счетчик
+0
gro-za,
Скжите, а можно все-таки пошаговую инструкцию для чайников? Что-куда-зачем.?
Пуля производит удивительные изменения в голове, даже если она попадает в задницу. (c) С. Лукьяненко
#780086»27-03-2009 08:32Тепловой счетчик
+0
Kisa:gro-za,
Скжите, а можно все-таки пошаговую инструкцию для чайников? Что-куда-зачем.?


Выше, 25-03-2009 11:09, Кимка уже все расписал.
Начать-то все равно следует с попытки заключить Договора по постановам КМУ 560 и 630.
#780755»27-03-2009 18:10Для "чайників"
+0
Kisa:gro-za,
Скжите, а можно все-таки пошаговую инструкцию для чайников? Что-куда-зачем.?

Для чайників неможливо. Потрібно зрозуміти суть і врахувати особливості Вашої системи теплопостачання.  Якщо Вам важко зрозуміти, що спочатку варто привести свої відносини з балансоутримувачем будинку у відповідність з законодавством, тобто укласти Типові договори на надання послуг, затверджені постановами КМУ від 12.07.2005 р. № 560 та від 21.07.2005 р. № 630, що трубопроводи теплопостачання у квартирі необхідно привести у належний стан (влаштувати байпаси та відсікаючі вентилі), що необхідно викинути застарілі радіатори опалення, тоді ніяка інструкція для "чайників" не допоможе. Людина відрізняється від робота чи "чайника", якщо вона має намір чогось досягти, то повинна усвідомити суть. Для цього потрібно трохи попрацювати, вивчити опубліковані матеріали, посилання на які наведені і на цьому сайті, і на інших. Вийдіть в Гугл, і багато чого корисного знайдете.
За Ваші і наші права!

Форум : HONDA Бытовуха