Я забув пароль Зареєструватись

Отказ от эвакуации. Образец заявления. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter

Почетный Волонтер (1)
#718857»14-01-2009 18:48Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
Снято с http://kiev.pravda.com.ua/publications/496df4aad6469/

Заявление в Киевтранспарксервис, если не хотите платить за эвакуацию.
Як повернути автомобіль  безкоштовно?

Ви можете звернутися (в усній формі) до працівників "Київтранспарксервісу", які забрали автомобіль на штрафмайданчик, з проханням повернути машину без оплати будь-яких послуг. Якщо на ваші дії не відреагують, варто написати заяву, у якій обгрунтувати незаконність дій евакуювальників.


Заява про повернення транспортного засобу / ДОКУМЕНТ



Комунальному підприємству
"Київтранспарксервіс"
01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 6

Петренко Петро Петрович
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 12, кв. 22
власника/користувача транспортного засобу

___________(марка та № авто)

Заява

про повернення транспортного засобу

__ ____________ 2009 року близько __:__ години мною було виявлено зникнення транспортного засобу ______________________ (надалі - транспортний засіб, машина), право на керування яким я маю в установленому чинним законодавством порядку, із місця стоянки за адресою: _____________________.

Як з'ясувалося, мою машину було евакуйовано за порушення правил стоянки транспортних засобів на спеціально обладнаний майданчик за адресою: м. Київ, __________________. На місці цього майданчику, куди я прибув цього ж дня близько __.__ години і провів до __.__ години, мені так ніхто і не повідомив, яке адміністративне правопорушення я вчинив, протокол про вчинення адміністративного правопорушення складено не було, пояснень щодо допущеного порушення у мене не відбиралося, винним в адміністративному правопорушенні мене визнано не було.

Як вбачається зі змісту протоколу огляду та затримання транспортного засобу від __ ____________ 2009 року, затримання транспортного засобу було здійснено у зв'язку з порушенням мною вимог частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі - КУпАП). Однак порушень частини 2 статті 122 КУпАП я не вчиняв. Порушення правил стоянки або зупинки, які нібито мені інкримінуються, є складом адміністративного правопорушення за частиною 1 або 3 статті 122 КУпАП, але аж ніяк не за частиною 2 статті 122 КУпАП.

Із затриманням транспортного засобу (його евакуацією) та вимогою оплатити послуги евакуації незгоден, вважаю їх незаконними виходячи з того, що:

Затримання транспортного засобу відповідно до частини 1 статті 265-2 КУпАП з підстав порушення статті 122 КУпАП не передбачено.

Мені до цього часу не повідомлено склад адміністративного правопорушення, яке я вчинив, не відібрано моїх пояснень, не кажучи вже про те, що до цього часу мене не визнано винуватим у встановленому чинним законодавством порядку у вчиненні цього адміністративного правопорушення.

Юридичні і фактичні підстави для евакуації (затримання) транспортного засобу відсутні.

Відповідно до пункту 2.12 Порядку, затвердженого наказом КМДА № 14/104 від 16.07.2008 року, транспортний засіб має бути повернуто його власнику або довіреній особі без оплати послуг евакуації у випадку відмови від оплати таких послуг з подальшим стягненням таких коштів у судовому порядку.

Роботи з евакуації свого транспортного засобу я не замовляв, відтак вимоги щодо їх оплати є безпідставними.

У присутності ________________, ______________________ я, керуючись статтею 41 Конституції України, статтею 260 КУпАП, пунктом 2.12 Порядку, затвердженого наказом КМДА № 14/104 від 16.07.2008 року, __ __________ 2009 року неодноразово звертався з усними та письмовими заявами до _______________ про повернення мені транспортного засобу. Однак у поверненні транспортного засобу з незрозумілих незаконних причин мені було відмовлено. Більше того, працівники майданчику _________________ відмовилися прийняти мою письмову заяву про повернення транспортного засобу.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 19, 41 Конституції України, статтями 7, 260, 265-2 КУпАП, пунктом 2.12 Порядку, затвердженого наказом КМДА № 14/104 від 16.07.2008 року, беручи до уваги те, що усі присутні на майданчику за адресою: ______________________, - працівники КП "Київтранспарксервіс" відмовилися повернути транспортний засіб без оплати послуг евакуації та/або зареєструвати мою письмову заяву про повернення транспортного засобу, беручи до уваги особисті заяви начальника КП "Київтранспарксервіс" Поліщук О. М. у засобах масової інформації, яка стверджувала, що КП "Київтранспарксервіс" повертає транспортні засоби їх власникам або законним володільцям без оплати на місці за послуги евакуації, прошу: повернути мені транспортний засіб _____________________ без оплати за послуги евакуації.

/ Петренко П. П.
#718862»14-01-2009 19:04Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
mpa, я прошу прощения, а Вы владеете всей свежей правовой информацией в этой области?
"Мнение, сынок, оно как жопа: есть у каждого и у каждого воняет!"

Почетный Волонтер (1)
#718863»14-01-2009 19:05Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
netvalerka, нет.
#718870»14-01-2009 19:13Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
mpa, мдаа, а ВЫ уверены что действия юзера с такой заявой в руках будут легетимными?
"Мнение, сынок, оно как жопа: есть у каждого и у каждого воняет!"
#718874»14-01-2009 19:21Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
netvalerka, мне кажется, этот вопрос нужно адресовать не  mpa, а авторам: http://nsubota.com.ua/news/2009/01/02/283/
Если вы кого–то ненавидите не зная этих людей лично, значит это кому–то нужно.

Почетный Волонтер (1)
#718917»14-01-2009 20:38Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
netvalerka, читайте статью. Там подробно описано как машина была получена назад без оплаты.
Сюда я скопировать только заявление, статья слишком большая.
#719307»15-01-2009 10:43Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
В статье все правильно написано, согласно законодательства, действующего на данный момент. Ответсвенность за нарушение правил остановки, стоянки предусмотренна ч.1 ст.122 КпАП. В то же время, перечень правонарушений, за которые автомобиль может быть временно задержан, приведен в ст.265-2 КпАП. Ссылки на ст.122 КпАП там не содержится. Так что эвакуация за нарушение правил стоянки является незаконной, и посему нормы п.12 постановления КМУ от 17.12.08 №1102 (где говорится о том, что автомобиль возвращается со спецплощадки при условии оплаты расходов, связанный с транспортировкой и хранением) не могут быть применены.
#720114»15-01-2009 22:30Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
сколько сейчас штраф за остановку/стоянку/парковку в неположеном месте (т.е. под знаком) ?
veni vidi vici
#725973»22-01-2009 14:42Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
Andyco:сколько сейчас штраф за остановку/стоянку/парковку в неположеном месте (т.е. под знаком) ?

250-345 грн.
P.S. Воспользовавшись "козой", забрал машину бесплатно. Только сначала необходимо на Леонтовича, 6 поставить штамп и входящий номер. И уже с копией заявления тулить на Московский.
Делай, что должен, и будь, что будет.
#728056»25-01-2009 00:08Отказ от эвакуации. Образец заявления.
+0
Я думаю заявление можно и покороче написать



Также вводятся такие меры, как изъятие или блокирование транспортных средств в ряде случаев. К этим случаям относятся, в частности, наличие неисправностей, с которыми эксплуатация запрещена, отсутствие регистрации транспортного средства, управление без документов, управление в состоянии опьянения или под действием лекарств, снижающих внимание и реакцию. При этом лицу, у которого изымается транспортное средство, должна быть предоставлена возможность сообщить об изъятии транспортного средства, или принять меры к возврату его на место постоянной дислокации. То есть и в этих случаях об обязательном изъятии говорить нельзя, очевидно, всё может решаться индивидуально (например, при отстранении нетрезвого водителя от управления может осуществляться передача транспортного средства другому водителю). При этом срок задержания транспортного средства не может превышать трёх дней.

Кстати, за возврат транспортного средства запрещено требовать плату. А нарушение правил парковки не входит в еперечень случаев, когда разрешено изъятие. А отсюда следует, что практика эвкауации транспортных средств в ряде населённых пунктов будет противоречить закону ещё более серьёзно, чем это есть сейчас, и обжаловать факты такой эвакуации будет проще с правовой точки зрения. about43100.html
Скупой платит дважды,дурак платит трижды,лох платит всегда.

Форум : HONDA Право