Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Civic 1993 Порадьте майстрів RSS

HONDA Лог - дневники и тюнинг-проекты

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#616246»06-09-2008 00:16Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Всім привіт! Cool

От, купив Хонду і одразу зареєструвався у форумі. Це моя перша іномарка, а тому багато нових вражень і, відповідно, багато запитань.

Як і більшість новачків, не впевнений, що розміщаю тему у правильному розділі, але тут вона мені здається до місця.

Спочатку про машинку (все, що знаю, бо з усім ще не встиг розібратися) - Honda Civic, 1993 р.в., седан, 1,5 л., 16 клап., карбюратор, газ/бензин, ц/з, кондиціонер, ел. склопідйомники, ел. люк, старенька касетна магнітола, штатна акустика (по 1 колонці в передніх дверях) - оце й все.

Спочатку загальне враження від авто - загалом гарний стан, іржі ніде не видно, салон добре зберігся, електрика в основному працює (недоліки далі), досить тиха (особливо на газі), по ходовій особливих питань ще не виявили (на СТО сказали поміняти два сайлентблока на задній підвісці і з однієї сторони подушку під двигуном, але це не критично - зі слів майстра), динаміка задовільна (навіть на газі), і, взагалі, з вітчизняними авто (навіть новішими, ніж 93 р.в.) порівнювати не можна, ні за ходовими характеристиками, ні за комфортом, ні за комплектацією (з таких міркувань і обирався автомобіль - на нову іномарку коштів не вистачало, а Хонда, хоч і 93 р.в., здалася кращою за нову вітчизняну).

Коли купував машину, все ніби було робоче, однак за тиждень експлуатації виявлено ряд недоліків і, відповідно, виник ряд запитань.

І так, недоліки:

- нестабільні оберти двигуна (коли прогрівається, тримаються 800-900, однак в процесі їзди після розгону і зупинки оберти на холостому ходу можуть нижче 1500 не опускатися, а можуть опуститися десь до 200, дуже рідко може й захлонути, при цьому, незалежно, чи на холостому ходу тримається 800, чи 1500 обертів - при роботі кондиціонера машина 100% глохнеSad , звідси і запитання до розходу пального - зараз в змішаному циклі десь 7-8 л. бензину і біля 9 газу, продавець казав, що має бути біля 6 бензину і біля 7 газу, це правда?);

от і перше питання: які оберти повинні бути на холостому ходу? кажуть, норма - 700-850?

звідси друге питання: до кого їхати регулювати оберти - до карбюратощика чи електрика? (з однієї сторони холості оберти залежать від роботи карбюратора (в т.ч. клапана хол.хода), а з іншої - їх в цій машині регулює електроніка, якщо не помиляюся)

заодно буду вдячний, якщо порадите хорошого майстра

- глючить спідометр і, відповідно, одометр і загальний лічильник пробігу (не пам*ятаю, як називається). Як я розумію, робота цих приладів залежить від ел. датчика і проводів, які від нього йдуть до панелі і швидше за все десь відходять контакти. Знову виникає питання про хорошого електрика;

- перебої в роботі сигнала (часом не працює, приблизно 50% на 50%) - знову питання до електрика;

- на 2500 і на 3000 обертів двигуна чути дзижчання (коробка, двигун?), на інших обертах машина йде тихо. Ніяких проблем при русі, коли чути звук, не виникає. Які думки? Що це може бути? Це серйозно? До кого їхати дивитися?

- задня передача (десь в 60% випадків) включається із зусиллям і з характерним звуком (кхж-ж), це смертельно? без заміни чи серйозного ремонту усунути можна?

Якщо хтось знає щось про хворі місця такої машини, пліз, розкажіть - вік добра не забуду!
Про усунуті недоліки, нові враження розповім по мірі їх виникнення.

Заздалегідь вдячний за хелп.
#616265»06-09-2008 01:12Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08, Напиши хоть звідки ти, а потім може хтось порадить тобі майстрів. Відчувається по ввічливості, що ті із Західної Неньки. Я  вже тобі плюса в карму б поставив, але сходи спочатку сюди:
about4-1225.html
Успіхів тобі у нелегкому життю ХОНДОВОДА  :)
Все будет офигенно!:)
#616296»06-09-2008 09:41Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08, ох дядку...   был у меня точно такой же сивик (D15B3 карбулятор с конедеем). и были точно такие же проблемы...  НО МНЕ ТАК ЛЕНЬ нажимать МНОГО-МНОГО кнопок.. ибо вопросы очень-очень обширные...

Вот если бы ты был в Киеве - приехал бы ко мне - я бы тебе все показал, рассказал и что смог - покрутил бы... Rolling Eyes
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#616310»06-09-2008 11:14Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Androll, есть 2 варианта
1. нажать много-много кнопок 1 раз и оставить для потомков.
2. каждый раз рассказывать
п.с а еси не в киеве - есть телефон ))
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#616315»06-09-2008 11:42Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
mazy:Androll, есть 2 варианта
1. нажать много-много кнопок 1 раз и оставить для потомков.


я уже пытался оставлять для патомкафф - даже список накатал чаво в архив перенести - мадераторы пахерили.  Sad
о! about36670.html&highlight=%E0%F0%F5%E8%E2 хоть шонить в архив папало?
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#616419»06-09-2008 22:49Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Всім привіт!

Приємно бути в сім*ї - за один день стільки людей відгукнулося.
Живу в Обухові, тому можу під*їхати в Київ на вихідних без проблем.

Androll, а можна якось твій телефон, щоб домовитися про зустріч? Мені зараз допомога досвідченого хондовода не завадить.

Сьогодні поставив автомобіль на облік - вийшло недорого - 1200 грн. :)

Далі буде...
#616425»06-09-2008 23:23Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
кинул в личку.
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#617392»08-09-2008 18:18Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Смотри в личку...
#621093»13-09-2008 23:34Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
І знову привіт!

Дякую Фарту, що порадив гарного майстра. Слава (той самий майстер), почувши про проблему (бзичання при певних обертах двигуна) і трохи проїхавшись на машині, знайшов причину і зразу ж її полікував. Причина - на вихлопній трубі є бляшка (термозахист), яка відкололася і стукала по вихлопній трубі. От ту бляшку і приварили на місце за невелику, що приємно, винагороду.

Так що їдьте до Слави - і буде вам щастя.

Судячи з усього, доведеться міняти тормозну рідину. Ще треба поміняти масло в моторі з усіма фільтрами. Так що далі буде...
#621227»14-09-2008 15:59Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08, з заміни усіх рідин треба починати експлуатацію автомобіля з пробігом  Rolling Eyes
в двох словах: у гальмівній рідині з часом накопичується певний відсоток води, конденсату, за рахунок чого вона може закипіти, а в наслідок кипіння гальмівної рідини в кращому випадку станеться короткочасова втрата гальм в принципі, і набагато гірші наслідки в теорії.
Від якості масла залежить моторесурс, віддача двигуна, отож заміна тіеї, на 95% бурди, що була в моторі перед продажем є першим кроком після купівлі авто.
В радіаторі може бути не антифріз, а вода, чи вода+антифріз, внаслідок чого може відбутись, знову-ж таки закипання охолоджуючої рідини з цілим букетом негативних наслідків.
Потім масло в коробці перемикання передач, не відомо що там, краще замінити одразу.
Ну і рідини в циліндрах щщеплення да гідропідсилювачі, якщо такий є теж не слід ігнорувати.
І не завадило-б замінити паливний фільтр + зробити профілактичну чистку паливного баку, знову-ж таки 95%, що там є конденсат та відходи після неякісних заправок.

Added after 2 minutes:

Далі, якщо тебе ще не проконсультували, то задня передача найкраще лікується двійним вижимом щщеплення, бо це досить розповсюджена проблема для японських КПП, чим рідше ти будеш її втикати з характерним звуком, тим довше вона проживе, отож двійний вижим це перший спосіб уникнути проблем.

Кермо стоїть рідне, чи замінене на щось типу спортивного?
#621370»14-09-2008 23:44Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Привіт!

Дякую Bobbsta за корисні поради.

Я не думав, що все так критично (я про рідини), але вже розумію, що краще поміняти всі.

Bobbsta, як скажеш, що з рідин можна поміняти самому (без особливих вимог до знарядь і складності процесу), а з чим краще їхяти до майстра?

Які масла і рідини краще обирати (виробники, характеристики)?

За пораду з приводу задньої передачі - дякую, буду пробувати, напишу результат.

Вдячний за поради. Пишіть.
#621427»15-09-2008 08:57Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08,
В принципі без досвіду краще всі змінювати у майстра.
Рідини тільки оригінал Хонда.
На мене - краще за все подзвонити Трахіму, замовити в нього оригінал всіх рідин, та проконсультуватись одночасно, він на Сівіках з'їв собаку, і якщо якусь рідину можна буде залити не оригінальну - він про це знає на 100%.
В принципі самому можна змінити масло, але в принципі краще спочкатку зробити це не своїми силами, але в вашій присутності, и вже знаючи процес зі сторони потім міняти масло з фільтрами самому.
#622019»15-09-2008 22:09Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Знову привіт!

Зразу скажу про задню передачу - пробував при включенні натискати декілька раз щеплення, але не можу сказати, що це допомагає.Sad

Bobbsta, а яке значення має заміна керма? У мене, по-моєму, рідне (на спортивне не схоже точно!).

Багато чув хорошого на форумі про Трахіма. Але вже мав справу зі Славою - працює в гаражах біля фармацевтичної фабрики "Дарниця". Зараз домовляюся з ним про те, щоб все оглянути машинку і поміняти, що треба. Він же дістає запчастини/рідини. Порівнював ціни на ролик з ременем ГРМ - у Слави гривень на 35 дешевше, ніж на авторинку на Перова.

Є хтось, хто ремонтується/ремонтувався у Слави? Що скажете? Варто бути у нього, чи все ж краще до Трахіма? Питання не життя і смерті, але все ж хочеться обрати краще, якщо є такий вибір. Very Happy
#622051»15-09-2008 22:58Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08, бо зазвичай при заміні керма там "вусики", контакти, які замикаються при натисканні сигналу часто розходяться, и сигнал час від часу не працює. В принципі найкраща діагностика - стати на рівному місці, крутити кермо від крайньої точки до крайньої, одночасно натискаючи сигнал, якщо час від часу буде працювати, то треба зняти кермо та підправити ці "вусики", мені саме такий спосіб перевірки радив не один майстер  Rolling Eyes

Задню ти точно правильно вмикаєш? Спочатку один повний вижим щеплення, потім другий повний вижим, а вже після другого пробуй вмикнути передачу?
#622859»16-09-2008 22:11Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Задню передачу саме так і пробував включати. Можливо трішки краще і стало, але проблема не зникла.

А з сигналом - я думаю, це пов'язано з загальним станом електрики - були проблеми зі спідометром і сигналом, але зараз вже працюють нормально (нічого не робив). Можливо пов'язано зі зміню погоди (стало прохолодніше і вологіше) і порушені контакти почали працювати краще.

То як, Трахім - без варіантів?

А є якісь думки про причину нестабільності обертів двигуна? В мене два варіанта - забився карбюратор (клапан холостого хода) чи збій в роботі електрообладнання, яке регулює швидкість обертів двигуна. До кого можна поїхати встановити причину?
#622983»17-09-2008 08:35Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08:
- глючить спідометр і, відповідно, одометр і загальний лічильник пробігу (не пам*ятаю, як називається). Як я розумію, робота цих приладів залежить від ел. датчика і проводів, які від нього йдуть до панелі і швидше за все десь відходять контакти. Знову виникає питання про хорошого електрика;


Там не электрика скорее всего, а тросик спидометра.... в районе коробки передач там он крутится пластмассовыми шестерёнками, которые от времени и пробега тупо стираются. Вполне вероятная причина. Или тросик пережат в приборке при корявом ремонте был.

ЗЫ "Заздалегідь вдячний за хелп." йо...переведите мне ктонить,а? я только последнее слово понял :)

Added after 3 minutes:

Andrew08:
- нестабільні оберти двигуна (коли прогрівається, тримаються 800-900, однак в процесі їзди після розгону і зупинки оберти на холостому ходу можуть нижче 1500 не опускатися, а можуть опуститися десь до 200, дуже рідко може й захлонути, при цьому, незалежно, чи на холостому ходу тримається 800, чи 1500 обертів - при роботі кондиціонера машина 100% глохнеSad , звідси і запитання до розходу пального - зараз в змішаному циклі десь 7-8 л. бензину і біля 9 газу, продавець казав, що має бути біля 6 бензину і біля 7 газу, це правда?);

от і перше питання: які оберти повинні бути на холостому ходу? кажуть, норма - 700-850?

звідси друге питання: до кого їхати регулювати оберти - до карбюратощика чи електрика? (з однієї сторони холості оберти залежать від роботи карбюратора (в т.ч. клапана хол.хода), а з іншої - їх в цій машині регулює електроніка, якщо не помиляюся)


по сумме симптомов - до карбюраторщика. Похоже или вакуум подсасывает, или топливная засрана... а может и то и другое. Но электроника там настолько проста, что ей всё равно. До карбюраторщика однозначно

Added after 3 minutes:

Andrew08:
Судячи з усього, доведеться міняти тормозну рідину. Ще треба поміняти масло в моторі з усіма фільтрами. Так що далі буде...


тут уже не раз упоминалось и пыталось в различные ФАКи вставлять -
"При покупке б/у автомобиля замена ВСЕХ жидкостей и ВСЕХ фильтров - строго рекомендуется"
#623099»17-09-2008 10:12Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Andrew08:Задню передачу саме так і пробував включати. Можливо трішки краще і стало, але проблема не зникла.


1. Задняя у всез так включается. очень просто лечится - включаешь 3-ю передачу а потом сразу заднюю - 100% результат.

А з сигналом - я думаю, це пов'язано з загальним станом електрики - були проблеми зі спідометром і сигналом, але зараз вже працюють нормально (нічого не робив). Можливо пов'язано зі зміню погоди (стало прохолодніше і вологіше) і порушені контакти почали працювати краще.

Бывает такой глюк - окисляются контакты. либо в самой приборке, либо датчик скорости в коробке. надо определить что именно методом подключения рабочей приборки. Таковая была вроде у кисы (если он еще не продал). Если у него нет - у трахима есть 100%.

То як, Трахім - без варіантів?

Я бы на твоем месте не рисковал, потому как если
Але вже мав справу зі Славою - працює в гаражах біля фармацевтичної фабрики "Дарниця". Зараз домовляюся з ним про те, щоб все оглянути машинку і поміняти, що треба. Він же дістає запчастини/рідини. Порівнював ціни на ролик з ременем ГРМ - у Слави гривень на 35 дешевше, ніж на авторинку на Перова.
А на ПЕРОВА оригинала не было никогда! значит человек тебе продает НЕ ОРИГИНАЛ, что КРАЙНЕ, СИЛЬНО-ПРЕСИЛЬНО, ОДНОЗНАЧНО не рекомендуется! (разве что в пустыне поменять чтобы до СТО добратся). Спроси своего Славу какое масло он тебе порекомендует залить в коробку? Вязкость. Если назовет нечто отличное от 10В40 (5В40 на самый крайняк), смело говори ему спасибо_досвидания и ЗАБУДЬ дорогу на это СТО. Ибо человек ремонтирует ВСЕ, а не конкретно Хонды. Дядька Трахим наоборот ремонтирует ХОНДЫ!


До кого можна поїхати встановити причину?

Карбулятор - это парафия гения карбюраторщика Димы с СТО "Добрый Путь". Больше никому не доверяй. телефон. 8-095-683-1358.

забився карбюратор (клапан холостого хода)  До кого можна поїхати встановити причину?

Клапана ХХ в ЭТОМ карбуляторе нет. ХХ там поддерживаются с помощью вакуумной диафрагмы, которая "придерживает" открытой дроссельную заслонку. Регулируется подпружининым винтиком. Возможно это все просто нуждается в банальной чистке СНАРУЖИ. Попробуй купить "Карбклинер" и почистить карб ТОЧНО следуя инструкции на балончике. 50/50 что поможет и съэкономит тебе 50-60 баксов.

чи збій в роботі електрообладнання, яке регулює швидкість обертів двигуна.

Я тебя сильно расстрою - нет там никакой электроники ВООБЩЕ! т.е. АБСАЛЮТНА! Из всей "электроники" - термовосковой клапан - трубочка заполненная воском, который плавясь при прогреве отпускает пружинку, снижая прогревочные обороты с 1500 до холостых 750-800.

А є якісь думки про причину нестабільності обертів двигуна?

Есть - поменяй нафиг свечи, воздушный и топливный фильтр (он находится у тебя ПОД ДНИЩЕМ! прикручен на кронштейн к бензобаку! в отличии от Моноинжектора - там в моторном отсеке на передней панеле металлический такой. А у тебя ПЛАСТИКОВЫЙ. Уточни сей факт, когда будешь покупать. Воздушный фильтр - подходит от мотора 1.3 D13B2, И НЕ подходит от 1,5 D15B2!!! Желательно сменить ВВ провода.
Если сделаешь все єто и не поможет - тогда надо искать причину более глубоко.

З.Ы. ничё что я по-русски  Very Happy

Added after 1 minutes:

Vad El':
Там не электрика скорее всего, а тросик спидометра.... в районе коробки передач там он крутится пластмассовыми шестерёнками, которые от времени и пробега тупо стираются. Вполне вероятная причина. Или тросик пережат в приборке при корявом ремонте был.


Нет там никакого тросика спидометра!! Стоит датчик скорости в коробке, от которого идет провода в приборку!
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#623151»17-09-2008 10:46Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Vad El', зарание спасибо за помощь  :)
#623811»17-09-2008 19:19Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Androll:Нет там никакого тросика спидометра!! Стоит датчик скорости в коробке, от которого идет провода в приборку!


ды? пардон муа. Я был не прафф.  Embarassed

Added after 1 minutes:

Bobbsta:Vad El', зарание спасибо за помощь  :)


мнэ?  Question
#623853»17-09-2008 20:45Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Androll:А на ПЕРОВА оригинала не было никогда![/b]

Не поверишь. Купил детальку 710 (крышку маслогорловины) оригинал. В кулечке с номером :) Других не было.
лучше день потерять,потом за пять минут долететь.. (с)
#623909»17-09-2008 22:39Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Evo VII,  Shock . хуясе.
и наклейка біла красная с надписью "Made in Japan"???
Лошадиные силы продают автомобиль, а крутящий момент выигрывает гонки
#624002»18-09-2008 08:45Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Androll:Evo VII,  Shock . хуясе.
и наклейка біла красная с надписью "Made in Japan"???


а я номер знаю! 710 да?  Laughing
#624029»18-09-2008 09:24Civic 1993 Порадьте майстрів
+0
Androll:Evo VII,  Shock . хуясе.
и наклейка біла красная с надписью "Made in Japan"???

Да, наклейка, пакетик. номер каталожный. Маде н Жапан. Хонда И Ко.
все как нужно. Даже сохранил. Могу показать :)

Added after 2 minutes:

Vad El':
Androll:Evo VII,  Shock . хуясе.
и наклейка біла красная с надписью "Made in Japan"???


а я номер знаю! 710 да?  Laughing

Нет
15610-РС6-305
лучше день потерять,потом за пять минут долететь.. (с)

Форум : HONDA Лог - дневники и тюнинг-проекты