Я забув пароль Зареєструватись

Сроки постановки на учет по генералке? RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#588965»25-07-2008 10:47Сроки постановки на учет по генералке?
+0
Доброго времени суток всем!
Воддные данные: машина пренадлежит организации, будет продаваться со снятием с учета частному лицу.
Вопрос:можно ли оформить право эксплуатации(продажи, постановки на учет) по генеральной доверенности от юр. лица частному лицу.(между физ. лицами знаю, что такое возможно), если "да", то какой законный срок эксплуатации машины с красными номерами?
Может ли человек, на которого будет выписана ген. доверенность поставить машину на себя?
Спасибо всем!
#589135»25-07-2008 12:54Сроки постановки на учет по генералке?
+0
Стаття 246. Довіреність юридичної особи
1. Довіреність від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами, та скріплюється печаткою цієї юридичної особи.
(Кодекс цивільний, ВР України, від 16.01.2003, № 435-IV "Цивільний кодекс України")

Added after 13 minutes:

7. Власники транспортних засобів - юридичні та фізичні особи або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати їх протягом 10 діб після придбання або митного оформлення, чи тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Термін реєстрації може бути продовжено у разі неможливості власника транспортного засобу (хвороба, відрядження, інші поважні причини) вчасно її здійснити. Експлуатація транспортних засобів, не зареєстрованих у підрозділах ДАІ, а також без номерного знака "Транзит" забороняється.
(Постанова КМ, КМ України, від 07.09.1998, № 1388 "Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок")
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#589161»25-07-2008 13:01Сроки постановки на учет по генералке?
+0
Если машина снята с учета, но владельцем осталось юр. лицо то можно ездить на красных номерах 2 месяца.
Если машина снята с учета и продана физ. лицу, то поставить на учет новый владелец должен в течение 10 дней.
С доверенностью поставить на учет на себя нельзя.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.


Редаговано: Biohit (25-07-2008 14:54)
#589165»25-07-2008 13:06Сроки постановки на учет по генералке?
+0
49. На транспортні засоби, що доставляються своїм ходом до місця реєстрації з підприємств-виробників, авторемонтних підприємств, торгівельних організацій, з-за кордону, а також на зняті з обліку у зв'язку з вибуттям до іншої області, торгівельної організації видаються номерні знаки "Транзит" терміном на два місяці.
(Постанова КМ, КМ України, від 07.09.1998, № 1388 "Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок

Added after 1 minutes:


Biohit, почему с довереностью нельзя? все перекупщики так покупают и продают, а потом хазяин ставит на учет. разве не так?
Я бы не сказал, что женщины не имеют характера, - просто у них каждый день другой характер. Генрих Гейне
#589284»25-07-2008 14:44Сроки постановки на учет по генералке?
+0
Aniri,  Biohit,  спасибо!
Кстати, перекупщики, на снятую с учета машину
, просят доверенность лишь из-за того чтобы ее потом продать по договору купли-продажи, а в свою очередь их покупатель имеет лишь возможность поставить машину на учет, а они в свою очередь не попадают на деньги!
У меня немного по-другому (я не перекупщик:)))), мне нужно знать если на меня доверка, то смогу ли я, потом поставить ее на учет на себя?
Похоже, что нет Sad , так говорит уже 2-й человек!

Форум : HONDA Право