Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ? RSS

HONDA СТО - ГБО - газобалонное оборудование

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1031088»13-04-2010 21:40Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
Недавно менял техпаспорт в Одессе МРЭО 1 на ул. Королева, так вот требуют квитанцию о уплате дорожного сбора за два года, если такой квитанции нет, то на 2-х литровый мотор это 400грн. (из расчета 10гр. за 10кубиков в год) плюс новый техпаспорт 400грн. еще могут потребовать экспертизу номеров еще 250-300грн. итого 1000-1200грн. Вот можете ориентироваться!
#1036903»24-04-2010 11:36Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
В связи с изменение законодательства ..постанова 1388, пунк 8 порядку - переобладнання
(крім  переобладнання для роботи на газових паливах),  відчуження,
передача  права  користування  і  (або)  розпорядження   придбаних
транспортних    засобів,    не    зареєстрованих   у   підрозділах
Державтоінспеції, не допускається.
пункт 37 - Переобладнання транспортного  засобу,  у   результаті   якого
змінюється  його  повна маса та її розподіл за осями,  центр ваги,
тип двигуна,  його вага і  потужність,  колісна  база  чи  колісна
формула,  система  гальмового і рульового керування та трансмісії,
здійснюється за погодженням з виробниками транспортних засобів  та
їх  складових  частин,  що  мають  ідентифікаційні  номери,  або з
державним  підприємством   "ДержавтотрансНДІпроект"   чи   Центром
безпеки   дорожнього  руху  та  автоматизованих  систем  при  МВС.
Зазначене  погодження  може  надаватися  тільки  після  проведення
огляду  транспортних  засобів із дотриманням вимог пункту 15 цього
Порядку  та  надання  зазначеним  установам   відповідного   акта,
засвідченого  підписом  посадової  особи,  що  скріплений печаткою
підрозділів Державтоінспекції.

т.е. как я понимаю акта осмотра по 15 пункту при переоборудовании на газ не надо, вернее перед переоборудование, но перед регистрацией надо все равно
- "Здесь разворот есть?"
- "Есть! Но он платный!"
#1042789»07-05-2010 15:08Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
Буду брати собі іншу машину. Газ там не стоїть. Чи можливо в тех паспорт відразу вписати що машина на газу щоб потім не міняти талон?
#1042822»07-05-2010 15:35Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
СВАРОГ:Буду брати собі іншу машину. Газ там не стоїть. Чи можливо в тех паспорт відразу вписати що машина на газу щоб потім не міняти талон?

Законно нет, понятное дело. Если за левое бабло решишь, то вполне.
Форум- это эстонский чат.
#1042825»07-05-2010 15:40Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
bihta:Законно нет, понятное дело. Если за левое бабло решишь, то вполне.

Якщо є слово "решить" це мне вже радує. Просто я думав, що туди якісь серійні номера вписуються цієї установки... А вирішити, думаю, зможемо все  Rolling Eyes  Тобто прив"язка до самої установки (серійний номер чи інше) в тех талон не вписується?
#1042872»07-05-2010 17:12Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
СВАРОГ:
bihta:Законно нет, понятное дело. Если за левое бабло решишь, то вполне.

Якщо є слово "решить" це мне вже радує. Просто я думав, що туди якісь серійні номера вписуються цієї установки... А вирішити, думаю, зможемо все  Rolling Eyes  Тобто прив"язка до самої установки (серійний номер чи інше) в тех талон не вписується?

В техпаспорті ставиться відмітка "встановлено ГБО". Я точно не скажу, чи ставлять вони якісь відмітки в себе в документах, однак в техпаспорті ні про що інше не пишеться це абсолютно точно. В будь-якому разі в принципі копії документів про встановлення ГБО ти маєшь їм надати (якщо воно не було встановлено попереднім власником). Як ти вже вирішишшь на місці, яне знаю.

Added after 2 minutes:

СВАРОГ:Буду брати собі іншу машину. Газ там не стоїть. Чи можливо в тех паспорт відразу вписати що машина на газу щоб потім не міняти талон?

Якщо машину купуешь не в тому ж місті, яке обслуговує твоє МРЕВ, то тобі дадуть тимчасовий талон, який все одно будешь міняти на пластиковий техпаспорт. Тому можешь просто перед отриманням постійного техпаспорту поставити ГБО з документами та і все.
Форум- это эстонский чат.
#1042886»07-05-2010 18:00Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
Можна купити документи на фірмі, яка встановлює ГБО, подати їх в ДАІ, а вже пізніше поставити ГБО. Відразу поставити ГБО фінансів не вистачить(((. Тому і видумую як зробити так щоб вийшло дешевше. Документи на ГБО коштують на багато дешевше ніж перевидача техпаспорта на 3.5 двигун...
#1043138»08-05-2010 19:59Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
СВАРОГ:Можна купити документи на фірмі, яка встановлює ГБО, подати їх в ДАІ, а вже пізніше поставити ГБО. Відразу поставити ГБО фінансів не вистачить(((. Тому і видумую як зробити так щоб вийшло дешевше. Документи на ГБО коштують на багато дешевше ніж перевидача техпаспорта на 3.5 двигун...

Сразу предупрежу...Если всё чин-чином...гаишник сам смотрит есть ГБО или нет. Если решать будешь через "ускоритель", - мысль дельная вполне.
Форум- это эстонский чат.
#1050644»25-05-2010 19:10Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
Сегодня регестрировал ГБО. - 757,02 грн.

#1098376»04-09-2010 20:53ГБО
+0
Все проплати около 1000грн.

#1206410»25-03-2011 15:49Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
господа, а что там сейчас на счет постановки ГБО на учет, сколько нынче дерут не знаете?
еще есть глупый вопрос. если как писалось спрятать заправочный клапан под крышку бензобака и кататься до наступления лучших времен не регистрируя (в смысле когда появится не нужная тыща). Грозит ли чем нить такое поведение?
А потом я зарегистрирую, чесслово!
#1206606»25-03-2011 21:00Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
SIR, я так уже катаюсь больше десяти лет, вот только времена лучшие так и не наступили  Laughing

P.S. регистрация ГБО - это простая замена техпаспорта с соответствующим этой процедуре прайсом.
Ребята, как же это вы без гравицапы пепелац из гаража выкатываете? Это не порядок! (с) х/ф Кин-дза-дза
#1207092»27-03-2011 02:16Сколько стоит регистрация ГБО в ГАИ?
+0
SIR:господа, а что там сейчас на счет постановки ГБО на учет, сколько нынче дерут не знаете?
еще есть глупый вопрос. если как писалось спрятать заправочный клапан под крышку бензобака и кататься до наступления лучших времен не регистрируя (в смысле когда появится не нужная тыща). Грозит ли чем нить такое поведение?
А потом я зарегистрирую, чесслово!

Прайс
1 осмотр эксперта каиминалиста 330хр
2 транспортный за 2010
3 замена пластика 500хр
П.С.
 Цены плюс минус сто хривен ибо не помню точно стоимости

Поведение ничем не хрозит если не спалит бдительный дядя
Если будеш долхо ездить то потом придется еще раз заехать к установщикам за свежим комплектом документов по уст. свапа

Added after 1 minutes:

СВАРОГ:Можна купити документи на фірмі, яка встановлює ГБО, подати їх в ДАІ, а вже пізніше поставити ГБО. Відразу поставити ГБО фінансів не вистачить(((. Тому і видумую як зробити так щоб вийшло дешевше. Документи на ГБО коштують на багато дешевше ніж перевидача техпаспорта на 3.5 двигун...

экономия по любому если с умом решать
06семь50298семь6
куплю катализаторы б/у
по всей Украине

Форум : HONDA СТО - ГБО - газобалонное оборудование