Я забув пароль Зареєструватись

проблемс со страховой RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#511735»03-04-2008 14:33проблемс со страховой
+0
уркали машину во Львове вместе с документами, есть видеозапись кражы (лиц четко не видно) с камеры наблюдения. в договоре каско написано:
Причини відмови в здійсненні страхових виплат:
залишення в застрахованому ТЗ, що був викрадений, свідоцтва про реєстрацію застрахованого ТЗ, тимчасового реєстраційного талону, посвідчення водія, ключів від транспортного засобу.

Может кто знает что можно сделать в этой ситуации, а то машинка еще в кредите?..
может кто стыкался с подобной ситуацией?

Added after 32 seconds:

у меня СК "Вексель"
067~35~11~22~8
#512297»04-04-2008 10:21проблемс со страховой
+0
Є два варіанти:
1. Ніде не повідомляти, що документи були у машині і заявити про викрадення борсетки з документами на машину, наприклад у кафе і т.д.
Якщо ж ти вже кругом написав, що документи були у машині, то тебе спасе лише не вказання слідчим у постанові про порушення кримінальної, що документи були вирадені разом з машиною - не підтверджено. Тоді у тебе зявляються шанси сказати, що помилився зразу, при допиті як потерпілий сказав правду.

2. Намагатися визнавати по суду недійсним процитований тобою пункт договору як такий, що порушує твої права як споживача і т.д. Але, не можу придумати норму, яку можна сюди притягти Sad

Причина таких умов у договорах - недопущення "самовикрадення" машин.
#512798»04-04-2008 17:15проблемс со страховой
+0
Yeti, вже пізно робити щось по 1-ому варіанті, мені сказали що мої шанси збільшатся якщо я дістану страховій відеозапис викрадення машини...
067~35~11~22~8
#512846»04-04-2008 18:08проблемс со страховой
+0
jerrico, можливо шанси і збільшаться, але пункт договору вони не скасують  Sad

Форум : HONDA Право