Я забув пароль Зареєструватись

Незаконный штраф - куда жаловатся. RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#511442»03-04-2008 11:03Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Итак - в октябре 2007 остановили на КП по житомирской трассе . Зная их прикол постоянно оттормаживаюсь перед ними. Инспектор показывает мне радар с замером 7ми минутной давности - 95 км/ч. за 7 минут там с сотню автомобилей проезжает. Составили протокол, в протоколе я изложил чо не согласен, что время замера давнее. Что с нарушением не согласен, ехал как положено и прошу рассматривать дело в моем присутствии. В машине со мной был доктор, может выступить как свидетель. Все это было в октябре-ноябре. 19.11.2007 выноситса постановление что виновен, меня естественно никто не извещал. 15.01.08 постанова взыскать штраф, которую я сегодня получил с предупреждением от исполнительной службы. их письмо отправленно 21.03.08.
Подобное свинство возмущает. Хочу накатать заявление в прокуратуру, на гаишников, суд и исполнительную службу. Кто посоветует с формой заявления?
#511454»03-04-2008 11:09Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
BlackAlex, может Биохит подскажет
Хочешь рассмешить Бога - расскажи ему о своих планах
#511748»03-04-2008 15:07Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
BlackAlex, Исполнительная служба тут действует абсолютно законно. Вариант жалобы сейчас выложу.

Added after 7 minutes:

На действия ГАИ :

Прокурору Донецької області
МУРЗІ В.В.

Громадянина

що мешкає за адресою :


СКАРГА

на дії співробітника ДПС ДАІ МВС України

07.04.2007р. близько 17:30 я рухався по пр. Ілліча на автомобілі Mitsubishi Colt,
д/н 352-95 ЕН, яким керую на за довіреністю ВЕК № 298994 від 31.03.2007р. В районі перехрестя пр. Ілліча з бул. Шахтобудівників мене зупинив інспектор ДПС ДАІ МВС України (нагрудний знак № ДО 0261). Я виконав вимогу інспектора, зупинився в правому ряду біля автомобіля ДПС. До мене підійшов інспектор і повідомив, що я перебільшив дозволену правилами швидкість. Я не погодився з інспектором, бо їхав зі швидкістю 60 км./год і попросив показати мені його службове посвідчення, а також продемонструвати мені прилад, яким був зроблений вимір швидкості і показати якісь докази того, що це моя швидкість. Інспектор відмовився показувати мені прилад, але погодився показати службове посвідчення. В той момент він почав питати мене чому на машині немає номерних знаків. Я пояснив йому, що це є не моя машина, я керую нею по довіреності, а власник робить на автомобіль нові бампери, на яких поки немає кріплення для номерних знаків, тому вони тимчасово лежать в салоні автомобіля. Я продемонстрував інспектору наявність номерних знаків, передав йому мої документи і дав можливість звірити номерні знаки з документами. Після цього інспектор почав питати мене що ми будемо далі робити, таким чином, як я зрозумів, він натякав на те, що я повинен дати йому хабар за своє порушення. Я пояснив йому, що йому має бути відомо про порядок складення протоколу про адміністративне правопорушення, тим самим я дав йому зрозуміти, що будь-яких протизаконних дій з мого боку він не дочекається, в тому числі я не збираюсь давати хабар представнику міліції. Тоді інспектор запропонував мені пересісти до них в патрульний автомобіль. Я відмовився, і продовжував сидіти в машині і чекати на протокол. Доки інспектор пішов писати протокол, інакший інспектор прямо поруч з моїм автомобілем зупинив джип BMW X5. Перед тим він робив вимір приладом невстановленого мною зразка. Інспектор підійшов до автомобіля, водій якого передав у вікно свої документи, після чого інспектор забравши щось з документів повернув їх, і автомобіль поїхав далі. Вся процедура зайняла менше однієї хвилини. На моє зауваження про те, що можливо водій дав хабар у вигляді 10 гривень, інспектор засміявся і сказав „можливо”. Згодом повернувся той інспектор, який мене зупинив, він задав мені декілька питань про моє місце проживання, район, місце роботи. Я дав йому відповідь і попросив протокол для ознайомлення. Інспектор почав поводити себе неповажливо, задавати питання „Почему это я в Донецке разговариваю по-украински ?”, „Вы наверное недавно тут живете ?”, „Вы знаете вообще какой большой штраф за то, что Вы умышленно прячете номера ?”. Я зауважив, що номерні знаки я не приховував, тим більше навмисно, а насправді просто не мав фізичної можливості причепити їх на бампер, бо на передньому бампері немає кріплення, а задній бампер взагалі знаходиться на станції технічного обслуговування. Після цієї принизливої для мене процедури інспектор надав мені протокол для ознайомлення. Мене дуже здивувало, що протокол був складений не за моє ніби-то порушення швидкості, а за навмисне приховування номерних знаків, тобто зрозумівши, що я не погоджуюсь з закидами щодо порушенні швидкості, інспектор вирішив скласти протокол на інакше порушення. Я знову зауважив, що не приховував навмисно номерні знаки, але інспектор продовжував мене звинувачувати. Я вирішив дати пояснення про це в протоколі, після чого попросив ознайомити мене згідно законодавства зі ст. 63 Конституції України, а також зі ст. 268 КУпАП, що інспектор мені зробити відмовився і сказав, що він цього робити не зобов’язаний. Я зауважив, що навіть в самому протоколі написано, що мене з цими статтями ознайомлено, під чим я маю поставити свій підпис. Я зрозумів, що інспектор навмисно не хоче ознайомити мене зі ст. 268 КУпАП, щоб я не знав порядок провадження по адміністративним справам, одною з яких є складений ним протокол, тим самим знов натякаючи мені на хабар. Я відмовився ставити свій підпис у зв’язку з тим, що інспектор мене не ознайомив з жодною з зазначених статей законів і Конституції, про що повідомив інспектора і написав коментар в протоколі. Після цього інспектор сказав „Ну ладно, я Вам расскажу 63 статью Конституции” і почав розказувати щось на російській мові. Я попросив читати статтю з Конституції державною мовою, бо не впевнений в правильності перекладу у виконанні інспектора ДПС ДАІ МВС України. Інспектор різко відмовив мені зі словами „Не собираюсь я Вам еще что-то по-украински говорить”, після чого він взяв мій талон попереджень до посвідчення водія і зробив там запис „7.04.07, ДО 0261” в графі „Керування незареєстрованим ТЗ без номерних знаків або з підробленим, не стандартним, умисно прихованим номерним знаком”. Я попередив інспектора, що його дії щодо мене є наявними ознаками корупції і я буду скаржитись про це в прокуратуру, на що інспектор відповів „Да мне все равно, жалуйтесь куда хотите”, після чого він повернув мені документи і пішов.

Вважаю дії інспекторів ДПС ДАІ МВС України, і особисто інспектора з нагрудним знаком № ДО0261 порушенням моїх законних прав і вбачаю в них наявні ознаки корупції, такі як :

- Зупинка транспорту за надуманою причиною ;
- Неповажливе ставлення до громадян-учасників дорожнього руху, неповажливе ставлення до державної мови, відмова спілкуватись нею, принижування громадян, користуючись наданими повноваженнями, що є порушенням ст.5  Закону України „Про міліцію” ;
- Відмова ознайомити мене із законодавством щодо адміністративного провадження з метою залякати можливими проблемами і таким чином вимагати хабар, що порушує моє право на інформацію згідно ст. 212-3 КУпАП і має наявні ознаки корупції згідно пункту „г” ст. 5 Закону України „Про боротьбу з корупцією”

Враховуючи вищеописані факти, ПРОШУ :

1. Перевірити законність перебування інспектора ДПС ДАІ МВС України з нагрудним знаком № 0261 07.04.2007р. близько 17:30 на пр. Ілліча, перевірити наявність у патруля приладу для виміру швидкості.
2. Роз’яснити інспектору ст.5 Закону України „Про міліцію”, пункт „г” ст. 5 Закону України „Про боротьбу з корупцією”.
3. Притягнути інспектора до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу згідно ст. 8 Закону України „Про боротьбу з корупцією”.
4. Скасувати складений ним щодо мене протокол про адміністративне правопорушення, як складений з грубими порушеннями діючого законодавства.
5. Анулювати запис в талоні попереджень до посвідчення водія.
6. Проінформувати мене про результати.



ДОДАТКИ :


1. Посвідчення водія і талон попереджень до нього ;
2. Тех. талон на автомобіль ;
3. Довіреність.




10.04.2007р. ___________

Added after 3 minutes:



На незаконное решение суда :


Прокурору Донецької області

Громадянина

що мешкає за адресою :



СКАРГА

10.04.2007р. до прокуратури на ім’я прокурора області мною була подана скарга на дії співробітника ДПС ДАІ МВС України, яка була зареєстрована за № 1245 від 10.04.2007р. До сьогодні відповіді я не отримав.

04.05.2007р. Кіровським районним судом м. Донецька, суддею Сідоровим Є.І. по матеріалах цієї справи було прийнято рішення про притягнення мене до адміністративної відповідальності і стягнення штрафу у розмірі 34 (тридцять чотири) грн.

Вважаю вищевказанне рішення Кіровського районного суду м. Донецька незаконним по таких причинах :

1. В порушення ст. 268 КУпАП засідання суду відбулося без моєї присутності, також я не був своєчасно сповіщений про місце і час судового засідання, що зробило неможливим захист моїх інтересів в суді.

2. Факти, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення, складеному інспектором ДПС ДАІ МВС України з нагрудним знаком ДО 0261 не відповідають дійсності, а саме : я рухався не без номерних знаків, а номерний знак не був причеплений до бампера і знаходився під лобовим склом. Номерний знак я навмисно не приховував, а не мав фізичної можливості причепити його до бампера, бо там не було кріплення, саме тому він знаходився під лобовим склом. Таким чином п.2.9.”в” ПДР України не був мною порушений, бо там йдеться про відсутність номерних знаків, а номери в мене були в наявності, і це було продемонстровано інспектору, що складав протокол.

3. Протокол про адміністративне правопорушення був складений з порушенням законодавства, а саме : в порушення ст. 256 КУпАП мені не роз’яснили мої права і обов’язки, передбачені ст. 268 КУпАП, про що я написав коментар в протоколі, але це не було враховано судом.

Керуючись викладеними вище фактами, ПРОШУ :

1. Внести протест на рішення Кіровського районного суду м. Донецька щодо притягнення мене до адміністративної відповідальності.

2. Звернутися до Кіровського районного суду м. Донецька з проханням притягнути інспектора ДПС ДАІ МВС України з нагрудним знаком ДО 0261 до адміністративної відповідальності згідно ст. 212-3 за неправомірну відмову в наданні мені інформації, надання якої передбачено діючим законодавством (ст. 256 КУпАП).

3. Повідомити мене про результат.


23.05.2007р. _______________
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#511783»03-04-2008 15:23Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Biohit:BlackAlex, Исполнительная служба тут действует абсолютно законно. Вариант жалобы сейчас выложу.


Законно, но решение декабрьское, а меня они известили в апреле... тоесть когда все варианты опратестовать прошли. 21го они отсылают письмо что бы я явился 26го... 26-27го я проверял почту - не былоо письма. вот на это хочу пожаловатся
#511815»03-04-2008 15:47Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
BlackAlex, Решения суда по административной ответственности окончательные и обжалованию не подлежат.

О каких сроках опротестования ты говоришь ?
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#511927»03-04-2008 16:59Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Biohit, что выходит без меня меня женили, и еще и обратного хода нет? решение суда онулируют иногда. хирасебе закончики.
#511937»03-04-2008 17:03Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Biohit,

подлежат. в порядке прокурорского надзора, если мне не изменяет память.
Не бойся сумы, не бойся тюрьмы, не бойся ни хлада, ни глада – а бойся единственно только того, кто скажет: Я ЗНАЮ, КАК НАДО!»
#511958»03-04-2008 17:18Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
нехер вам граждане делать. чесна слово. купите козу.
Ой, всё
#511990»03-04-2008 17:40Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Satirka, Таня, у меня есть встречное желание испортить нервные клетки кощлиным ментам и судьям. Впредь в протоколе буде черкать все незаполненое, писать околесицу, про нарушеные пломбы, ругань, запах алкоголя и вымогание взятки. Пусть покажут кому то такой протокол
#513158»05-04-2008 11:29Незаконный штраф - куда жаловатся.
+0
Студент, Прокурор может внести протест на решение суда. Но при чем тут сроки обжалования ?

BlackAlex, Писать в протоколе то, чего не было - не нужно. Испортить клетки гайцам можно через министерство или прокуратуру. Судьям не испортишь - им все пох. Исполнительная служба вообще тут не при делах - они просто делают свою работу.

Все ответы на твои вопросы в этой теме есть.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.

Форум : HONDA Право