Я забув пароль Зареєструватись

Панове, юристи,..... RSS

HONDA Право

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#501859»21-03-2008 13:17Панове, юристи,.....
+0
підскажіть, чи можна направити в суд заяву поштою ( чи такі заяви приймаються до розгляду)?
Прийшов з суду лист, щоб я сплатив борги компанії мобільного звязку, написано, що якщо я хочу оскаржити це рішення то повинен подати заяву. Я як законослухняний громадянин, хочу оскаржити, але нехочу їхати 70 км, чи маю я право надіслати її листом. Друге питання- заява пишеться на їмя судді, чи просто на імя суду.
#501869»21-03-2008 13:25Панове, юристи,.....
+0
slavko,

1. Можна.
2. До суду.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#501874»21-03-2008 13:37Панове, юристи,.....
+0
Biohit, дякую, а в тебе часом шпаргалки немає, а то я без матів незнаю чи напишу.

Added after 2 minutes:

лист може бути звичайним, чи якийсь особливий треба надсилати, і як переконатись що він не пішов у смітник.

Added after 3 minutes:

якщо я не знайду ручки чи олівця, щоб написати цю заяву, як в подальшому буде вирішуватись моя доля?
#501892»21-03-2008 13:57Панове, юристи,.....
+0
slavko, По-перше, подібних шпаргалок не існує в природі.

По-друге : а що ти збираєшся оскаржувати ?

А взагалі ситуація, як я зрозумів, така : в тебе є якийсь борг за послуги мобільного зв'язку. Компанія-оператор звернулася з позовом до суду, щоб відшкодувати завдані тобою збитки у вигляді боргу, та можливо ще й проценти (дивлячись як там у тебе було в угоді з оператором). Компанія-оператор, як я зрозумів, виграла суд і тепер суд передав справу в виконавче провадження. Потім до тебе прийдуть хлопці з виконавчої служби з пістолетом і будуть вимагати повернути гроші :-) Якщо грошей в тебе не виявиться, вони будуть забирати майно :-)

Оскаржити рішення суду - означає в суді довести, що оператор неправий і ти їм нічого не винен. Тобі прийдеться їздити в суд майже стопроцентно. Якщо ти впевнений, що боргу немає і що ти зможеш це довести судді - будь ласка апелюй.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#501894»21-03-2008 13:58Панове, юристи,.....
+0
slavko, прыйшов з суду лыст - это что за документ? судебное решение? если да, то оно обжалуется не письмом на имя судьи, а апелляционной жалобой, причем в другой суд Wink
маловато вводных для раздачи советов
Ой, всё
#501909»21-03-2008 14:17Панове, юристи,.....
+0
Панове, цей документ називається " судовий наказ" і вньому йдеться мова, що така-то компанія подала, такі-то притензії і суд прийме рішення на її користь на протязі 10+3 доби з дня отримання мною цьго документу. Я підпису ніякого не ставив, що його отримав, на суд мене ніхто не викликав, в договорі з компанією є один номер тел. в її притензії фігурує другий номер яким я нібито користувавася Very Happy . В договорі сказано, що компанія має право змінити номер але мене про це попередивши( яким способом не вказано)- ніякого попередження я не отримував і такого документу немає в прикріплених файлах.
Що робити? Хочуть забрати 100 євро?
#501928»21-03-2008 14:35Панове, юристи,.....
+0
slavko, вышли скан в мыло. описанного тобой документа не существует в природе.
Ой, всё
#501931»21-03-2008 14:39Панове, юристи,.....
+0
Satirka, Новый приемчик коллекторов ? :-)
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#501934»21-03-2008 14:46Панове, юристи,.....
+0
Satirka, зараз не можу, так як немаю при собі.
Але документ так і називається " судовий наказ"
 якщо вам цікаво з професійної сторони то в понеділок вишлю. А шо мені робити зараз? На документі є підпис судді і печатка суду, і йдеться мова що суд прийме рішення на користь компанії.
#501943»21-03-2008 14:54Панове, юристи,.....
+0
slavko, РІШЕННЯ суду є, чи немає ?

Суд ніколи не пише, що він ЗБИРАЄТЬСЯ приймати рішення на чиюсь користь.

Або це підробка, або ти щось неправильно зрозумів.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#501945»21-03-2008 14:57Панове, юристи,.....
+0
slavko, такого не может быть я тебе говорю! и если ты хочешь получить полный и ясный совет, что и как делать дальше, то без этого документа никак
попробую объяснить почему
документ, который может принять суд ДО ВЫНЕСЕНИЯ РЕШЕНИЯ единственный и называется он "ухвала"

и в ней никак не может быть написано, в чью пользу суд примет решение, ну никак :)

если же суд уже принял чью-то сторону в споре, то он виносит решение либо постановление

т.н. судовый наказ - это документ, который сопровождает судебное решение/постановление
и он НЕ ВЫСЫЛАЕТСЯ ответчику
он предоставляется истцу и исполнительной службе

понимаешь, о чем я?

если тебе каким-то немыслимым макаром прислали именно его, то дело уже рассмотрено, решение вынесено и дело ушло в исполнительную службу на исполнение
остановить этот процесс можно только подачей апелляции

короче
документ в студию
Ой, всё
#501955»21-03-2008 15:04Панове, юристи,.....
+0
Biohit, а "судовий наказ" це що, не рішення.
Написано " судовий наказ". який вступить в дію через 10 діб з дня отримання, судддя такий-то, печатка, перароховані деякі статті, = прикріпленні документи, заява компанії, договір, попередження і притензія компанії, які вона мені раніше надсилала.
#501956»21-03-2008 15:07Панове, юристи,.....
+0
Satirka, Тань, ему просто выслали повестку с прикрепленной копией иска. А банки и моб.операторы в последнее время в исках по взысканию долгов почему-то сплошь и рядом оперируют термином "судовий наказ". Шо это такое, х/з, а рыться некогда.

Added after 1 minutes:

slavko:Biohit, а "судовий наказ" це що, не рішення.
Написано " судовий наказ". який вступить в дію через 10 діб з дня отримання, судддя такий-то, печатка, перароховані деякі статті, = прикріпленні документи, заява компанії, договір, попередження і притензія компанії, які вона мені раніше надсилала.


хотя... может, я и ошибаюсь
Воробьиная, кромешная, пронзительная, хищная, отчаянная стая голосит во мне
#501962»21-03-2008 15:07Панове, юристи,.....
+0
Satirka, там вказано що я можу оскаржити цей наказ ЗАЯВОЮ (памятаю чітко- заявою)
#501968»21-03-2008 15:09Панове, юристи,.....
+0
slavko, Відскануй документ. Бо без цього неможливо зрозуміти точно про що йде мова.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#501970»21-03-2008 15:10Панове, юристи,.....
+0
все ясно
вот:            

Апеляційний суд _____________
м. ___________- вул. ______________

                                Заявник: Славко
                                                           Відповідач у справі №___________
місце проживання _______




          ___________ року                                Заява про апеляційне оскарження
                                                          подається в _________  райсуд м. _________
                                                       

Заява
про апеляційне оскарження

____________ року ___________ районним судом м. ________/суддя __________/ ухвалене рішення по справі № ______________
Керуючись ст. 294, 296  ЦПК України  заявник, -  

заявляє:

Про апеляційне оскарження рішення ________ районного суду м. ______________від  __________ року  у справі № _______________.

Додаток: копії заяви по числу учасників справи.


Підпис Славка



____________
это заявление о твоем намерении обжаловать решение

далее нужно писать саму жалобу
Ой, всё
#501983»21-03-2008 15:18Панове, юристи,.....
+0
Таня а що суду можна приймати рішення не викликаючи мене до суду. там вказано щоя можу написати заяву в цей суд, що я не згідний.

Added after 2 minutes:

 Satirka,там не вказано номер справи, там є тільки номер наказу.
#501989»21-03-2008 15:19Панове, юристи,.....
+0
slavko, бля :)
то, что я тебе выложила сверху, и есть эта заява :)
есть определенная процедура защиты твоих нарушенных прав, установленная кодексом - сначала это заявление, потом - апелляционная жалоба
иначе никак

принимать решение можно, если ты не являешься по вызову
другое дело, что суд не счел нужным посылать тебе повестки
или они тупо потерялись, такое тоже бывает
но этот вопрос все равно можно поднять путем обжалования решения
и неуведомление тебя должным образом о дате и месте слушаний также есть одним из основания для отмены решения

Added after 49 seconds:

и не надо мне своими словами пересказывать содержимое бумажки)))
ты ее покажи
Ой, всё
#502017»21-03-2008 15:32Панове, юристи,.....
+0
slavko, Зараз дуже важливо зрозуміти : чи є рішення суду, чи його немає. Тому що якщо воно є, то треба писати те, що каже Сат. А якщо його немає, то треба судитися в тому суді, який тобі цю бумажку відправив.

Взагалі в мене підозра, що це оператор отримав рішення суду (на свою користь) і судовий наказ, який тобі відправив для залякування.
Есть одна для всех врожденная ошибка - это убеждение, будто мы рождены для счастья.
#502026»21-03-2008 15:37Панове, юристи,.....
+0
передзвонив дружині вона мені продиктувала, ось що я запамята
Судовий наказ
суддя такий-то, про поданння судового наказу.
наказую стянути з Славка на користь компанії. суму таку-то за борги що надані за послуги.
боржник Славко має право подати заяву про скасування накау, на протязі 10 діб з дня отриманя.згідно ст.105 у разі не подання заяви на протязі 3 діб з дня .кінцевого терміну  судовий наказ, набуває чинності,  та за наявності доказів про його отриманя передається стягувачу для виконання .  Заява розглядається на протязі 5 діб з дня подання  і згідно ст. 106 -виноситься Ухвала без виклику сторін.


Востаннє редаговано: slavko (21-03-2008 15:50), редаговано 2 раз
#502042»21-03-2008 15:44Панове, юристи,.....
+0
ага. так это наказне провадження
Славко. дальнейшая переписка тут теряет смысл
тебе надо писать аргументированное заявление об отмене этого приказа
причем быстро
для этого нужно:
а) сам приказ
б) тебе также должны были выслать заявление мобильного оператора, на основании которого суд издал этот приказ
Ой, всё
#502051»21-03-2008 15:49Панове, юристи,.....
+0
Таня а по якій шпаргалці, чи сам , самостійно і поетично, писати цю заяву, і чи можна надіслати її поштою.
#502056»21-03-2008 15:51Панове, юристи,.....
+0
почтой можно - ценным рекомендованным письмом с описью вложения
но я не советую тебе этого делать
лучше самолично отнести в канцелярию суда и получить отметку на копии

шпаргалок нет
сам ты не напишешь
Ой, всё
#502069»21-03-2008 16:00Панове, юристи,.....
+0
Satirka, всі ці документи я маю і вони заперечують один одного , договір один номер, притензія на другий, документу попередження про зміну номера немає- чи це є підстави судити що я правий і що компаннія мені не надавала послуги на номер який вказаний у договорі і що це навпаки компанія мені винна 100 євро а також моральної шкоди на 2 млн. євро  Very Happy

Added after 3 minutes:

а чому сам не напишу? це ж заява, а  я на відпустку заяви сам пишу наприклад ?
#502075»21-03-2008 16:01Панове, юристи,.....
+0
(Дед)- баба, я вскопаю этот огород на 5 часов!
(Баба) - дед, а я за 3 часа!
(Дед) - копай!

копай, slavko :) как грится - бог в помощь Wink
Ой, всё

Форум : HONDA Право