Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Нужны гиды по Львову/Сколе RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#383956»07-09-2007 00:15Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Привет Семья, собираюсь в отпуск ориентировочнос 12 числа по маршруту Киев-Львов-Сколе, с остановками в указанных городах на пару дней. Кто из семьи в том регионе сможет уделить внимание и выступить гидом по своим родным местам?
Управлять можно только оставшейся частью проекта!!!
#384256»07-09-2007 13:07Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
со Львовом поможем
а в Сколе что ты собираешся смотреть? там вродь одна дорога через весь город... ты где там останавливаэшся?
#384452»07-09-2007 15:57Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Дето у знакомы, пока еще точного адреса в сколе не знаю. в сколе если нечего смотреть - то просто по округе покататься, все равно что то найдется...
Управлять можно только оставшейся частью проекта!!!
#384694»07-09-2007 22:53Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Micron, Водопад Каменка ну і на Скали Довбуша.
коли назад? я якраз на тих вихідних буду у Львові.
#384820»08-09-2007 17:07Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Біля Сколе можна ще Тустань подивитись. Гарне місце - рекомендую!
#385418»10-09-2007 16:55Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Водоспаду в Камянці, кажуть, після зсуву грунту кілька років тому більше немає. Сам не перевіряв.

Тустань відвідати варто, хоча вона не так вже близько біля Сколе. Якщо Їхати зі Сколе в напрямку Львова, в кінці с. Дубина навпроти АЗС повертаємо наліво на вбиту дорогу. Далі по карті. Цією дорогою, доречі можна виїхати у Східницю/Трускавець/Дрогобич. По дорозі зупиняємося в Дубині біля двоповерхового багатоквартирного будинку навпроти Заводу пластмас і пишемо на його (будинку) стіні "тут жив Ступак у 1979-1989 роках."

Ще по сколівському району:
1. Гора Параш(с)ка. Вихід на гору 4 години по добре втоптаній стежці. Якщо не помиляюся, перепад висоти 800 м, довжина маршруту 11 км. Гора - найвища у районі, з неї офігенний вид на околицю. Дуже рекомендую.
2. Славськ. Типу можна зїздили, але не знаю нащо :)
3. Скелі Довбуша. У Вехеньому Синьовидному повертаємо на Труханів і Побук. Наскільки реально туди зараз доїхати на машині - не знаю.
4. Траса Київ-Чоп ближче до кордону Львівської і Закарпатської областей. Дуже класні пейзажі навколо, не говорячи про те, що кращої дороги я в Україні не бачив.

Взагалі, Сколівський район - це дуже правильне місце для того, щоб просто полазити по горах, позбирати гриби, чорниці. Місць для цього - повно. Дотепер не забуду лісок за с. Камянка з білими грибами і чорничники на горі за с. Либохора. В останній точці, до речі вода вимиває прямо з грунтової дороги гільзи 1912-1914 років і не менш цікаві знахідки тої ж пори.
Класні чорничники на полонинах за с. Коростів та зрештою по всьому району.

Для любителів екстріму, на рідній мені горі в с. Дубина запросто можна знайти ведмедів. Звичайно ж не в клітці. Дикі кабани, зайці і олені там також не рідкість.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#385596»10-09-2007 23:08Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Камянецький водоспад нікуди не подівся. Принаймні в червні цього року я ставав під його холодні води. А до Тустані від Сколе не так вже й далеко, приблизно 30 км. З Ступаком згідний на 100 % : Сколівський район - правильне місце, щоб класно відпочити!  Very Happy
#385602»10-09-2007 23:31Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Костя/Славік - 100%
Влад я ж тобі казав що Сколівський район і прилеглі території - то просто супер. і подивитись і прогулятись дуже   гарно можна.
#388479»16-09-2007 11:27Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Я уже во Львове, живу на Коперника 35! Кто на сегодняшний вечер может составить компанию по городу?

Added after 14 minutes:

Еще прикол. дорого с Ровно до Львова ремонтируется!!! После Олескива отворот на лево в обезд и там жопа разбитая фурами. А потом кусок реверсивки на трассе, когда выезжаеш из этой жопы. в общем оставшихся 80 км до Львова ехал порядка 2,5 часа!!!
Управлять можно только оставшейся частью проекта!!!
#388746»17-09-2007 11:03Нужны гиды по Львову/Сколе
+0
Micron,  А ця тема: about9696.html очевидно існує чисто для приколу, бо всім нема що робити і вони пишуть чисто для власного задоволення.   Cool
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

Форум : HONDA Путешествия и отдых