Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Відкритий чемпіонат зі слалому!!! RSS

HONDA Автоспорт

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#349718»06-07-2007 18:19Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0


Маємо змогу представити вам, наш перший чемпіонат із автослалому.
Маємо надію, що даний захід тільки сприятиме розвитку автоспорту у даному напрямку.
Отже,
Початок о 23:00
Місце проведення: пр-т. Московський, 34 (паркінг супермаркету "Fox Mart").

В'їзд: 10 грн. з машини

Партнери та підтримка:
Мультімедійний журнал "Forz"
Автомобільний журнал "Україна за кермом"
Радіо Київ 98 Fm
Тюнінг ательє "Autotuning"
Консалтингова компанія AFFINITY
Магазин електроніки

Регламент:
Чемпіонат із автослалому м. Києва 2007
Організатор: Автомобільний клуб – SkyRacing Club
Дата проведення: 13, 20, 27 липня 2007 року.


Регламент чемпіонату зі слалому

1. Чемпіонат складається із трьох етапів, кожен з яких проходитиметься відповідно: 13, 20, 27  липня 2007 року.
2. В день проведення кожного з етапів, учасник повинен з'явитися для реєстраціі та підтвердження участі до 22-00
               та заповнити анкету.
3. Організатори мають право відмовити у реєстрації без повідомлення причин.
4. Присвоєння стартових номерів відповідає порядку реєстраціі учасників.
5. Машина допускається на стоянку для учасників після проходження технічного огляду організаторами, а саме:
         А. перевірка гальмівної системи
         Б. наявність пасків безпеки (якщо заводом-виробником вони передбачені)
         В. стан шин.
6.             Автомобілі учасників змагань розміщуються на стоянці згідно вказівок організаторів змагань.
7.             Автомобілі поділені на наступні залікові групи:
                  -Автомобілі з приводом на передню вісь
                  -Автомобілі з приводом на задню вісь
                  -Автомобілі з повним приводом
     8. Змагання по кожній групі проводяться, якщо в групі є хоча б 3 учасники.
     9. Учасник має: один ознайомлюваний проїзд по карті та 2 спроби, що будуть фіксуватися.  
         Найкраща спроба буде занесена до результату.
   10. Фініш заїзду – база автомобіля
   11. При порушенні правил проїзду, до учасника застосовується така система штрафів:
         - за дотик або збитий конус (маркер) – додається 1-на секунда до часу проходження
         - за фальшстарт додається 3 секунди до часу проходження
         - за відсутність фінішу базою додається 2-ві секунди до часу проходження
         - проходження дистанції з порушенням схеми –незалік
   12. Учасники будуть розподілені до таблиці згідно їх залікового часу. Для вирахування
          переможців усіх етапів, кожний кращий заліковий час додається з кожного етапу.
   13. За результатами 3-х етапів, будуть оголошені переможці по кожному із класів. Перші три
         переможця у кожному класі, будуть нагороджені грошовими винагородами та цінними  
         призами. Усі призери будуть нагороджені медалями та пам’ятними грамотами.
   14. Реєстраційний внесок: 50 грн.


www.skyracing.kiev.ua

Додаткова інформація

Ми чекаємо на вас!
#350045»07-07-2007 21:56Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Де можна схемки подивитися?
Я так розумію, вони мають бути короткі...
Життя таке, яким ми його робим... :)
#350150»15-07-2007 17:37Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Lion HC:Де можна схемки подивитися?
Я так розумію, вони мають бути короткі...

Каждую легенду буду выкладывать во вторники, очерёдностью в неделю Wink

Added after 73 hours 49 minutes:

Итак: легенда первого этапа...
http://www.skyracing.com.ua/forum/index.php?showtopic=341&pid=3417&st=0&#entry3417

P.S. Уважаемые водители и зрители. Не берите с собой стеклянную посуду, пиво, воду. Будет ларёчек с холодненьким пивком и водичкой.
Также на мероприятии будут стоять мусорники повсюду, так что просим выкидывать всё в урны.

Added after 97 hours 54 minutes:
#355109»17-07-2007 01:20Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Ну что ж! Первый этап прошёл не так плохо и мы рады тому, как оно случилось. Мы учли свои ошибки и повторены они не будут.

Второй этап, который состоится в эту пятницу, распределит список участников не по порядку, а в зависимости от своих результатов.
Итак легенда этапа №2

http://www.skyracing.com.ua/forum/index.php?showtopic=341&pid=3571&st=26&#entry3571
#358348»22-07-2007 19:20Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Я так понял Мафия (кроме Ариеса) ездить не умеет в отличии от клуба 2108...

Marshall (4) Open Cup II (2) Open Cup III (2) Активист мафии (1) Организатор (1) Соучастник (2)
#358642»23-07-2007 13:19Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Алехандро:Я так понял Мафия (кроме Ариеса) ездить не умеет в отличии от клуба 2108...


no comments...
Жизнь прекрасна... Все разрулится....
#358683»23-07-2007 14:08Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Да просто я думал Хонда мафия будет одной из первых, которые поддержат такого рода мероприятие, хотя бы словами не делом...

Ну что же. Результаты многое пояснили, но места всё же распределятся в финале....
http://www.skyracing.com.ua/forum/index.php?showtopic=341&st=52&gopid=3778&
#358773»23-07-2007 15:25Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Алехандро:Да просто я думал Хонда мафия будет одной из первых, которые поддержат такого рода мероприятие, хотя бы словами не делом...

Ну что же. Результаты многое пояснили, но места всё же распределятся в финале....
http://www.skyracing.com.ua/forum/index.php?showtopic=341&st=52&gopid=3778&

Позволь спросить - почему мы должны быть одними из первых что бы  поддержать вас? Если ребята из Семьи не ездят на этом этапе, это не наша проблема, а оргов соревнования.
Китч на тему кто лучше ездит вызывает лишь улыбку, мы очень рады что в клубе 2108 в отличии от нас умеют ездить, респект им и уважуха Cool
ИМХО.
J.
#358896»23-07-2007 16:41Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Я не прошу поддерживать нас. Когда я вывешивал инфу о ночных, нелегальных покатушках вы, многие из вас говорили, что сделайте нормальное соревнование, легальное, с безопасностью и мы приедим. Так же говорили и 2108, и они в отличии от некоторых тут (которые писали), приехали и берут верх.  
Может кого обидел, тогда простите. Обращался к тем, кто обещал, но теперь молчит... Rolling Eyes
#359455»24-07-2007 12:01Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Фото-отчёт со второго этапа http://skyracing.com.ua/photo/thumbnails.php?album=41

Легенда финала будет опубликована 25.07.07, то есть в среду Wink (у нас ДР)
#362263»27-07-2007 21:06Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Алехандро, Только без обид ок? Я думал приехать к Вам, но как увидел фигуры..... Дело в том, что такое даже на тренировках катать скучно, не то что на соревнованиях. Думаю, по этой же причине, мафиози отсутствовали.
Еще раз сорри, и с почином Вас!!!
AVTOSLALOMточкаCOM
#362420»28-07-2007 14:39Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Prima:Алехандро, Только без обид ок? Я думал приехать к Вам, но как увидел фигуры..... Дело в том, что такое даже на тренировках катать скучно, не то что на соревнованиях. Думаю, по этой же причине, мафиози отсутствовали.
Еще раз сорри, и с почином Вас!!!

Да ты что! Какие обиды.
Просто ваш контингент, это люди, которые катают слалом уже не первый год, наши же покатушки были больше шоу. Потому фигуры были не такие сложные, но мы повышаем уровень, теперь я могу точно сказать, что для 80% участвовавших можно делать фигуры посложнее, нужно ведь делать всё постепенно.
Спасибки за критику Wink
#362437»28-07-2007 15:45Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Алехандро:
Prima:Алехандро, Только без обид ок? Я думал приехать к Вам, но как увидел фигуры..... Дело в том, что такое даже на тренировках катать скучно, не то что на соревнованиях. Думаю, по этой же причине, мафиози отсутствовали.
Еще раз сорри, и с почином Вас!!!

Да ты что! Какие обиды.
Просто ваш контингент, это люди, которые катают слалом уже не первый год, наши же покатушки были больше шоу. Потому фигуры были не такие сложные, но мы повышаем уровень, теперь я могу точно сказать, что для 80% участвовавших можно делать фигуры посложнее, нужно ведь делать всё постепенно.
Спасибки за критику Wink

Удачи вам, ребята!!! Надеюсь слаломному полку прибудет, в том числе и вашими усилиями  Wink
AVTOSLALOMточкаCOM
#362444»31-07-2007 16:31Відкритий чемпіонат зі слалому!!!
+0
Спасибки, бум стараться!

Added after 72 hours 3 minutes:

А следом и фото http://skyracing.com.ua/
291 фото...

Форум : HONDA Автоспорт