Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Для тех кто едет во Львов из Киева на машине RSS

HONDA Путешествия и отдых

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#340971»21-06-2007 10:09Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
Для ездящих во Львов советую: выезжать из города не по трассе Львов-Киев (Е40), а по трассе Львов -Тернополь (М12). Доезжаете до населенного пункта "Золочів", и уходите на левый поворот на Броды. Выезжаете на трассу Е40 в населенном пункте "Ясенів" (где-то 440 км трассы). При этом проезжаете порядка 10 км лишних, но зато объезжаете всю эту каку строительную и едете по очень живописной дороге (пусть и не идеального качества но вполне пригодной).
Точно так можно и в обратном направлении проехать.
Удачи на дорогах!

А вот и фотки того, что там сейчас творится  http://b2fshen.io.com.ua/album44055

ЗЫ. Мопед не мой:-)
Пуля производит удивительные изменения в голове, даже если она попадает в задницу. (c) С. Лукьяненко
#340980»21-06-2007 10:16Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
Не думаю, что это стОит обьезжать: http://io.com.ua/1348749

Cool

А на каком конкретно отрезке идут рем работы? Думаю, что не стоит обьезжать ремонт аж настолько глобально.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#340992»21-06-2007 10:23Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
Товарищ вернулся со Львова сегодня ночью. Говорит там 50 км такого "танковго полигона". Где- то от Буська до Львова (а точнее чуть не доезжая Буська начинается, и чуть не доезжая Львова заканчивается), а если быть точным - там порядка 30 км  дороги нет вообще...
Пуля производит удивительные изменения в голове, даже если она попадает в задницу. (c) С. Лукьяненко
#341011»21-06-2007 10:38Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
Kisa:Товарищ вернулся со Львова сегодня ночью. Говорит там 50 км такого "танковго полигона". Где- то от Буська до Львова (а точнее чуть не доезжая Буська начинается, и чуть не доезжая Львова заканчивается), а если быть точным - там порядка 30 км  дороги нет вообще...


Тогда если обьезжать, то за Бродами около 5 км наверное поворот налево на Золочев. 3 км за поворотом останавливаемся на осмотр Пидгорецкого замка.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

#341524»21-06-2007 16:31Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
s2paK:
Тогда если обьезжать, то за Бродами около 5 км наверное поворот налево на Золочев. 3 км за поворотом останавливаемся на осмотр Пидгорецкого замка.


+1

Завжди так їздю. Значно швидше бо менша завантаженість транспортом. Різниця у відстані через Золочів +1км(!!!). Це того що Київська трса перед Львовом дуже покручена... Олесько, Йосипівка..... як сядеш за фурою то надовго, якщо, звісно без асовства..... Хоча коли чудово знаєш дорогу і 169коняк під капотом, то не є проблема....

Останній раз їхав Львів-Рівне через Золочів (Підгірці), старт в 6:20 ранку - фініш 07:55. Від порогу до порогу.

Я цим шляхом виграю від 20 до 40 хвилин в залежності від того як їду і в яку пору.

Ще слід зауважити що заїжджаєш у Львів з іншої сторони. На кільцеву рипатись не раджу - ремонтні роботи йдуть.
#341527»21-06-2007 16:36Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
iii, я б не ставився так оптимістично до цього маршруту, бо відрізо Золочів-Львів також вузький покручений. І якщо в районі буська ще є можливості для обгону, то від Золочева до Львова там зовсім фігово. І фур там також немало. Взагалі, намагаюся ні за яку ціну не попадати на трасу Львів-Тернопіль без крайньої необхідності.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

#341569»21-06-2007 17:11Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
s2paK, візьми карту автодоріг Львівської обл. і порівняй відстані Львів-Броди та Львів-Золочів-Броди, різниця в 1 км. Реально після Олеська дорога дуже покручена і місць для обгону, щоб не викручувати все з мотора і не йти лоб в лоб досить мало. Дійсно Золочів-Львів не є пряма та ше й 1 смуга, але враховуючи значно меншу кількість транспорту (особливо фур) і не настільки покручену дорогу як перед Львовом, заявляю що через Підгірці-Золочів до Львова доїхати легше ніж по київській трасі.

Їжджу Львів-Рівне постійно вже 4 роки абсолютно різним автотранспортом і вся дорога вже на автоматі. Навіть в період вдсутності ремонтних робіт на Київській трасі всеодно їздив через Підгірці-Золочів, бо легше, простіше, швидше і навіть мальовничіше (Підгірці-Золочів).

На рахунок часу поїздки тре врахувати  той факт що я знаю ожен поворот і кожнісіньке місце для зручного обгону, навіть ямки пам'ятаю:). Сівкою йду завжди з крейсерською 150, іншим транспортом помаліш Very Happy . Щоб так їхати Підгірці-Золочів-Львів тре дійсно добре знати дорогу. 110-120 намано навіть для першого проїзду, тільки від Підгірців до Золочева тре бути обережнішим.

Прошу враховувати дану думку, як думку доволі досвідченого водія, який має вкрай великий досвід пересування саме цими дорогами.

Коли зроблять для Олесько, Йосипівки та ін. об'їзну чи хоча би пряму дорогу без явного обмеження видимості тоді думаю мої аргументи втратять зміст.
#341578»21-06-2007 17:21Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
iii, питання не в выдстаны. Я достатньо выдъздив ы в одному ы в другому напрямку. Львів-Буськ-Броди швижший і безпечніший, ніж Львів-Золочів -Броди. Відрізок Львів-Золочів взагалі один з найбільш трагічних на моїй памяті. Вузько, вбита дорога і завантаженість в першу чергу автобусами і повільним легковим транспортом.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

#341589»21-06-2007 17:41Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
s2paK, звиняй, але я категорично непогоджусь з тобою Very Happy .
Але оскільки думки та особливості водіння людей не можуть бути однаковими, то заявляю що для мене та всіх моїх друзів-родичів-знайомих через Підгірці-Золочів до Львова доїхати легше ніж по київській трасі

Їздю Львів-Рівне-Львів десь від 1 до 4-6 раз на місяць... як коли... в середньому 2-3рази.

Ще раз задля уникнення непорозумінь раджу всім зацікавленим особам проїхатись через Підгірці-Золочів і лишити коментар тут.

Перший раз по незнайомій дорозі їхати не завжди комфортно, хіба незнайомою дорогою буде 2 прямих смуги Very Happy .
#341808»22-06-2007 09:16Для тех кто едет во Львов из Киева на машине
+0
iii:s2paK, звиняй, але я категорично непогоджусь з тобою Very Happy .


ну на тому і завершимо нашу дискусію   Laughing
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt

Форум : HONDA Путешествия и отдых