Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ) RSS

HONDA Теревені

Добавить в Facebook Добавить в Twitter

#299744»14-04-2007 17:56...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то!

Товариші одноХОНДОлюби! Я тут привіз свою англійчанку VTi-шку. Хотів би показати комусь у кого любов до техніки закладена глибоко в серці (ну і в голові Laughing ), попитати що мене цікавить, послухати думку іншого...

zapppp???????? Наскільки я зрозумів по певних статейках в цього хлопця неоднозначна любов до вдосконалення двигунів :)

Буду всім вдячний за думки-поради-пропозиції.
#300060»15-04-2007 23:04...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
До Паші, тільки до Паші, але будь готовим до того, що він тобі скаже :)

#300664»16-04-2007 23:16...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Bluz:До Паші, тільки до Паші, але будь готовим до того, що він тобі скаже :)


Ше би хтось поміг зконтактуватись, то був би дуже вдячний Laughing .
#302092»18-04-2007 17:39Re: ...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
iii:...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то!

Товариші одноХОНДОлюби! Я тут привіз свою англійчанку VTi-шку. Хотів би показати комусь у кого любов до техніки закладена глибоко в серці (ну і в голові Laughing ), попитати що мене цікавить, послухати думку іншого...

zapppp???????? Наскільки я зрозумів по певних статейках в цього хлопця неоднозначна любов до вдосконалення двигунів :)

Буду всім вдячний за думки-поради-пропозиції.


машинка бомба. вчера прокатился. мурлыкаю.  Very Happy  Very Happy  Very Happy  клёва
#302095»18-04-2007 18:40...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Пардон, муа, камрады. Есть вопрос от донецкой братии. Еду на майские выходные в экскурсию по Западной Украине. Хочу ребёнку показать что в родной стране есть не меньше (а и больше) интересного чем в какой-нить Чехии. Наметил маршрут по замкам и потом на Синевир.
Местные наши начинают пугать политической нестабильностью, и агрессивными людьми на той стороне Днепра. Мол, куда я с ребёнком тем более, прусь.
Скажите чтонить доброе, а то жена меня уже запинала и требует отменить поездку.

Added after 55 minutes:

ЗЫ. По вопросу возникшему в тернопольской ветке - человек я апсалютна антиполитичный, все люди братья. Полит.флейм развивать не надо. Просто скажите, мол, все хорошо и велкам Wink Или наоборот... Wink
#302176»18-04-2007 20:52...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
2 Vad El' : велкам , велкам! Західна Україна - прекрасний вибір для екскурсії. Дуже багато гарних місць та історичних памятників. В одному Львові їх сотні. Синевір теж класний вибір. Мальовниче місце. Був там в жовтні, дуже сподобалось. А на рахунок агресивних людей - насмішив  Very Happy  Very Happy  Very Happy ! Приїзжай обовязково - переконаєшся їх тут нема!

#302231»18-04-2007 23:32...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
zapppp, подякував за кумпанію та поради-відгуки Cool

Vad El', найбільш неприємна ситуація, яка, за моєї пам'яті, склалась між Галичанином і Східняком була така: два дядьки познайомились, почали балакати про роботу, потім життя-буття, політику, авто, рибалку.... короче в результаті два мужика напились встельку і ледь не цілувались, дружини приклали немаленьке зусилля щоби розібрати чоловіків по номерам (кімнатам в готелі). Неприємність тут така, що один, десь згубив чи по п'яні роздушив свої окуляри і мусив купувати нові Laughing. Приїжджай обов'язково - отримаєш з сімєю масу позитивних вражень (ну, можна і без вищеописаних Laughing ).
А не рахунок маршруту, то я би радив по дорозі не пропустити Тараканівський форт та Підгорецький замок (для мене він більш вражаючий ніж Олеський). Якщо є потреба, то можу спробувати детальніш пояснити, як в ці місця добратись (вони в 2-5хв їзди попри Київську трасу (Київ-Львів)).

Added after 7 minutes:

Агресивні у нас лише водії маршруток Laughing , але лише в плані їзди по маленьких вулицях своїми здоровенними Еталонами чи Богданами. Та навіть не то шо агресивні, а просто мудакі (хоча не всі). Але я думаю що так всюди Laughing
#302267»19-04-2007 08:36...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Спасибочки за добрые слова!
Тараканив, Подгорцы, Олесько - всё в маршруте есть конечно!

ЗЫ. А водители маршруток и тут какие-то инопланетяне...  Laughing
#303210»19-04-2007 21:54...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
На рахунок замків подіставай Сержи, він тобі всі гепеес координати здасть :)
Жовква ще таке затишне маленьке приємне містечко.
#304119»20-04-2007 16:57...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Vad El':Пардон, муа, камрады. Есть вопрос от донецкой братии. Еду на майские выходные в экскурсию по Западной Украине. Хочу ребёнку показать что в родной стране есть не меньше (а и больше) интересного чем в какой-нить Чехии. Наметил маршрут по замкам и потом на Синевир.
Местные наши начинают пугать политической нестабильностью, и агрессивными людьми на той стороне Днепра. Мол, куда я с ребёнком тем более, прусь.
Скажите чтонить доброе, а то жена меня уже запинала и требует отменить поездку.

Added after 55 minutes:

ЗЫ. По вопросу возникшему в тернопольской ветке - человек я апсалютна антиполитичный, все люди братья. Полит.флейм развивать не надо. Просто скажите, мол, все хорошо и велкам Wink Или наоборот... Wink


Знаєш, в Західній Україні останні 50 років надлишок російськомовного населення, а не тих, хто його відстрілює  Cool Ти головне не кричи, що кругом бандерівці, то ніхто тебе й рухати не буде  Wink

Не слухай придурків, які в нас ніколи не були. Все ОК. Будь готовий до того, що по українськи не буде з ким поговорити.

По маршруту, рекомендую: 1. Шипітський водоспад (с Пилипець. Воловецького району, Закарпаття), 2. Синевир (і не тільки озеро, офігенні краєвиди по дорозі до нього). 3. Невицький замок (с. Невицьке біля ужгорода, дорога Ужгород - Перечин). 4. Тустань (скеля, де колись була деревяна фортеця в передгірї Карпат. Їхати з траси Київ-Чоп, в с. Верхнє Синьовидне направо на Корчин, або через Дрогобич/Східницю).
5. Мукачівський замок.
6. Ужгород. Власне саме місто. Приємна атмосфера в центрі. Можна ненадовго сходити на Замок і поряд в музей архітектури. обовязково поообідати у Деці У Нотаря.

На Львівській області і особливо її рівнинній частині не зациклюйся. Самі Карпати значно цікавіші всяких Олеських і інших замків. Закарпатська область значно цікавіша як з точки зору колориту, так і інфраструктури і сервісу.

Рекомендую виділити день часу і вилізти на якусь гору. На говерлі ще сніг - краще не треба. Я б по традиції рекомендував г. Параску. Вихід з м. Сколе, маршрут досить довгий, але не екстремальний. Добре витоптана стежка - не заблудишся. Просто треба виділити цілий день. Зверху в одну сторону вид на все вищі карпати, в другу на стрийську (передкарпатську) долину. Дуже мальовничо.

Тут є трохи фоток:
http://new.photos.yahoo.com/sydney_polak/album/576460762341564413
http://new.photos.yahoo.com/sydney_polak/album/576460762341563230
http://new.photos.yahoo.com/sydney_polak/album/576460762341564135
http://new.photos.yahoo.com/sydney_polak/album/576460762341564266
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#304416»21-04-2007 19:49...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Все шесть пунктов в маршрутнике уже есть. Только Тустань не знал...хотя ехать намереваюсь как раз там как ты пишешь, на Корчин.
Спасибо.
На горы пешком мои дамочки не полезут, я сам жалею...надеюсь что смогу выехать по маршруту, описаному у Тычины, на гору рядом с Говерлой прям. Там вроде метеостанция и туда есть дорога (ну или её подобие..) Wink

Added after 1 minutes:

Да, а Синевир у нас как раз пункт назначения. У нас там мотель свой.
#304962»23-04-2007 12:55...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Vad El':Все шесть пунктов в маршрутнике уже есть. Только Тустань не знал...хотя ехать намереваюсь как раз там как ты пишешь, на Корчин.
Спасибо.
На горы пешком мои дамочки не полезут, я сам жалею...надеюсь что смогу выехать по маршруту, описаному у Тычины, на гору рядом с Говерлой прям. Там вроде метеостанция и туда есть дорога (ну или её подобие..) Wink

Added after 1 minutes:

Да, а Синевир у нас как раз пункт назначения. У нас там мотель свой.


По горах треба ходити  Wink Кидай баб внизу на базі - хай день розслабляться і сходи з малим.

Тичина, до речі, рулить.
What else should I say - everyone is gay
What else should I write - I don't have a right...
(с) Kurt
#304989»23-04-2007 13:21...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Vad El':Все шесть пунктов в маршрутнике уже есть. Только Тустань не знал...хотя ехать намереваюсь как раз там как ты пишешь, на Корчин.
Спасибо.
На горы пешком мои дамочки не полезут, я сам жалею...надеюсь что смогу выехать по маршруту, описаному у Тычины, на гору рядом с Говерлой прям. Там вроде метеостанция и туда есть дорога (ну или её подобие..) Wink

Added after 1 minutes:

Да, а Синевир у нас как раз пункт назначения. У нас там мотель свой.



ВадЭль - ты когда и каким маршрутом начинаеш? Я выеду из Киева в сторону Ивано-Франковска в воскресенье утром. Если наши дороги каким-то образом могут пересекаться (особенно на западе - ласкаво просимо!  Very Happy ) буду рад компании.

ПО поводу Сыневира и мотеля на горе - ты там был раньше? В смысле в мотеле? Меня он не устроил по всем пунктам, по этому там я не останавливался ночевать. Грязно, неприятно, но с очень большими понтами - мол поищите лучше. (они там единственные).
И реально на самом Сыневире больше 2-3 часов делать нечего, если ты не будеш по горам ходить. Ну обойдёш вокруг озеро, ну посмотриш на красоту. И всё.

Рекомендовал бы с.Поляна (около Свалявы) - там много санаториев и отелей отличного качества, и кроме того всё закарпатье на расстоянии до 100 км - т.е. Мукачево, Хуст (их замки), тот же Шыпитский водопад и т.д.
#305114»23-04-2007 15:25...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
GreG:
ВадЭль - ты когда и каким маршрутом начинаеш? Я выеду из Киева в сторону Ивано-Франковска в воскресенье утром. Если наши дороги каким-то образом могут пересекаться (особенно на западе - ласкаво просимо!  Very Happy ) буду рад компании.


из киева выезжаем утром 29го. Дальше Луцк(ночёвка29-30апр)-Дубно-Каменец-Почаев-Олесько-Свирж-Трускавец(ночёвка30-1мая)-Невицкое-Ужгород-Мукачево-Хуст-Синевир(ночёвки1-2 и 2-3мая)-Верховина-Косов-Коломия(ночёвка3-4мая)-Хотин-КаменецПодольский(ночёвки 4-5 и 5-6мая)- и далее домой через Кировоград.

ПО поводу Сыневира и мотеля на горе - ты там был раньше? В смысле в мотеле? Меня он не устроил по всем пунктам, по этому там я не останавливался ночевать. Грязно, неприятно, но с очень большими понтами - мол поищите лучше. (они там единственные).
И реально на самом Сыневире больше 2-3 часов делать нечего, если ты не будеш по горам ходить. Ну обойдёш вокруг озеро, ну посмотриш на красоту. И всё.


Не уверен что мы про один и тот же мотель. Наш не прям возле озера. И мотелей там совсем даже не один, а минимум три только ближайших. Не считая толпы в районе самого Межгорья. Наш - "Арника" чуть в стороне от озера. Будет грязно - я кого-то буду убивать Wink Но не думаю...старое здание ремонтировать и приводить в порядок уже закончили (как мне доложили Wink ), новый ещё только строится. Открытый бассейн к майским должны запустить по-любому...

Added after 51 seconds:

А что там делать - я найду Wink Директор обещался показать местные достопримечательности.
ЗЫ. Надо бы ещё карпатский трамвай найти...любопытна
#305136»23-04-2007 15:41...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
Vad El':
Не уверен что мы про один и тот же мотель. Наш не прям возле озера. И мотелей там совсем даже не один, а минимум три только ближайших. Не считая толпы в районе самого Межгорья. Наш - "Арника" чуть в стороне от озера. Будет грязно - я кого-то буду убивать Wink Но не думаю...старое здание ремонтировать и приводить в порядок уже закончили (как мне доложили Wink ), новый ещё только строится. Открытый бассейн к майским должны запустить по-любому...

Added after 51 seconds:

А что там делать - я найду Wink Директор обещался показать местные достопримечательности.
ЗЫ. Надо бы ещё карпатский трамвай найти...любопытна


Я тебе именно об Арнике и говорю. Был прошлым летом. Он там один. Остальное мотелями язык не поворачивается назвать. Разве что в Межгорье...

Для сравнения "шо такое хорошо, а шо такое плохо" - заедь в Поляну по дороге, и зайди в санатории Сонячна долина и те что рядом (там их штук 5-6). И после это скажеш мне как в Арнике  Wink .

http://dkz.info/ua/sanatoriums/kz/ тут погляди  Wink

А трамвай... так это обычная узкоколейка ещё со времён Габсбургов, одна из первых в Европе к стати.
Мое дело предупредить  Wink  Very Happy ...
#305191»23-04-2007 16:20...Мм-дя.. весна, сонечко, та не про то! (ЛЬВІВ)
+0
GreG:Я тебе именно об Арнике и говорю. Был прошлым летом. Он там один. Остальное мотелями язык не поворачивается назвать. Разве что в Межгорье...

Для сравнения "шо такое хорошо, а шо такое плохо" - заедь в Поляну по дороге, и зайди в санатории Сонячна долина и те что рядом (там их штук 5-6). И после это скажеш мне как в Арнике  Wink .


Скажу. И фотки привезу. За этот год там должно было многое измениться. По крайней мере из бюджета фирмы денег туда ушло немало Wink

Форум : HONDA Теревені