Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Схеми слаломних фігур RSS

HONDA Автоспорт

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#288744»25-03-2007 22:03Схеми слаломних фігур
+0
Привіт всім! :)
Сьогодні зареєструвався на сайті.
Хотілося б знайти по-більше схем простих фігур, бажано з кваліфікаційним часом.
Хочеться у вільний час потренуватись. :)
Або схеми пройдених етапів автослалому (як about15489.html).
Так, кілька схем знайшов, але вибірково Sad
Хто володіє більшою інформацією - поділітся будь-ласка.
Життя таке, яким ми його робим... :)
#288827»26-03-2007 08:47Схеми слаломних фігур
+0
Шукай мапи
/opencup/
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#288845»26-03-2007 09:28Схеми слаломних фігур
+0
Уверен, что у автоспортивных хондаводов должны быть схемы с пояснениями по проезду и временем прохождения, базовая теория, возможно видеокурсы какие-то. Типа теоретический материал для начинающих и не только.
Думаю многим полезно будет.

Вобщем выкладывайте что у кого есть Wink
А у меня все хорошо.

#294167»03-04-2007 19:24Схеми слаломних фігур
+0
Нету? Shock
#294198»03-04-2007 20:31Схеми слаломних фігур
+0
Romich, есть книжки Э. Циганкова.
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#294733»04-04-2007 20:01Схеми слаломних фігур
+0
mazy:Romich, есть книжки Э. Циганкова.
Де можна дістати ці книжки?  Question  :)
Життя таке, яким ми його робим... :)
#294825»05-04-2007 03:35Схеми слаломних фігур
+0
Lion HC:
mazy:Romich, есть книжки Э. Циганкова.
Де можна дістати ці книжки?  Question  :)


...На полке взять... Cool ТОка фигурок там нет...
#366097»28-08-2007 15:05Схеми слаломних фігур
+0
Є можливість засунути схемку слаломної фігури в автосимулятор NFS 5 (Porsche Unleashed)
Кому цікаво маленька інструкція до застосування:

У вас має бути заінсталена повна версія NFS 5 (Need for Speed - Porsche Unleashed)!
Потім траба закачати файл з схемкою (skidpad_st1.scn) і замінити ним аналогічний у папці:
... \Need for Speed - Porsche Unleashed\GameData\Track\
Тепер запускаєте гру, створюєте новий профіль грака і заходите на Factory Driver (Заводской Испитатель), де замість першого етапу маєте... відповідну схемку з автослалому :)))

P.S.: ще кілька порад: легше їхати з ручною коробкою передач, вид камера з бампера,
якщо немає руля для ПК то керування краще розбити під дві руки ( в мене: D - вліво, F - вправо(керує ліва рука); J - тормоз, K - газ, L - передача-, O - передача+, : - ручний тормоз(а ці кнопки правою)(руки в положенні ніби для друку 10 пальцями))

Added after 28 minutes:

Остання схемка до 5 етапу Чемпіонату України з АвтоСлалому 2007р. тут:
http://rapidshare.com/files/45958563/2007_1_5_skidpad_st1.scn
Після закачування треба переіменувати на: "skidpad_st1.scn"
Або в прикріпленому до повідомлення файлі витерти ".pdf"

А тут повтор проїзду цієї схемки:
http://rapidshare.com/files/46906539/Lion_HC_02.rpl
Його треба закинути в папку:
... \Need for Speed - Porsche Unleashed\SaveData\

Added after 575 hours 58 minutes:

Знайдіть 10 відмінностей...

Ніхто сюди не пише, то обговорювати фігурки почну я :)
Напишу, як я їх ррозумію, тож, якщо десь помилюсь - вибачайте і по можливості виправіть.

Почну з, на перший погляд, простої фігурки - змійка.
На першому малюнку простенька змійка, яка найчастіше використовується в автослаломі. А на другому - трохи складніша і IMHO цікавіша. Расширение 'pdf' запрещено администратором, поэтому файл не будет показан.
Расширение 'pdf' запрещено администратором, поэтому файл не будет показан.

Маленька змійка.jpg Проста змійка з малою відстанню між конусами

Проста змійка з малою відстанню між конусами



Змійка.jpg Змійка із зміщеними конусами і більшою відстанню між ними

Змійка із зміщеними конусами і більшою відстанню між ними


Життя таке, яким ми його робим... :)
#378764»28-08-2007 15:15Схеми слаломних фігур
+0
А как эти файлики делать??? ОЧЕНЬ ЯРКО И НУЖНО! всегда мечтал об постановке фигуры в НФСе. там слалом учить  Embarassed тошонада
#378795»28-08-2007 16:00Схеми слаломних фігур
+0
John Ripper:А как эти файлики делать??? ОЧЕНЬ ЯРКО И НУЖНО! всегда мечтал об постановке фигуры в НФСе. там слалом учить  Embarassed тошонада

Я користуюсь 16-ковим редактором "Hex Workshop" У текстовому редакторі не всі символи видно, тому появляються помилки.
Знайшов де прописувати координати конуса (методом научного тика) і хімічу Very Happy Можу детальніше розказати, якщо знаєш що таке 16-ковий редактор.
Взагалі, можна прогу написати для розстановки конусів. Але якось часу не вистачає і самому простіше вручну в редакторі.
В неті знайшов, як змінити фізику машини,  думаю, що двіжок іграшки розроблений для повного приводу, з можливістю зміни коофіцієнта на осі, але повністю передній привід емулювати не виходить.
Життя таке, яким ми його робим... :)
#378803»28-08-2007 16:09Схеми слаломних фігур
+0
расказуй детальнее. Икак растояние между ними вымерять:))
#378838»31-08-2007 13:45Схеми слаломних фігур
+0
Зараз розпишу, але спочатку ще кілька слів про змійку до поста про 10 відмінностей.

Мала відстань між конусами акцентує увагу на швидкість крутіння баранки, практично проста змійка з відстанню між конусами 7-8м. проходиться накатом.
Змістивши конуси в поперечному напрямку можна регулювати кут повороту біля конуса (цікавіше, коли наближається до 90гр.), а збільшивши відстань між конусами - збільшується швидкість. І коли швидкість набрана між конусами більша ніж критична для повороту на потрібний кут, перед конусом приходиться підгальмувати, завантажувати переднє зовнішнє колесо, вибирати правильну траекторію. А це вже набагато цікавіше, ніж просто крутити баранку. Тому я б просив частіше використовувати різні варіанти змійки в схемках. І взагалі, можна придумати один етап ЧУ з АвтоСлалому тільки на вкатуванні змійки з різною амплітудою і відстанню між конусами. Також можна обмежувати траекторію з зовнішньої сторони. І ще цікаво розставити змійку на перекритій дорозі загального кортистування, з перепадами висоти, можливістю переключати передачі, заїздом зовнішніми колесами на узбіччя (або підсипати піску на асфальт біля вибраного конуса). Одним словом поле для фантазії величезне. Змійку можна зробити навіть цікавішою, ніж серії розворотів з ручником IMHO Cool

Added after 3 hours 23 minutes:

Про NFS
Можна прикріплений файл відредагувати.
На цьому тільки два конуса і машинка.
В редакторі видно дані першого конуса: обведено розміщення по X (-100.000000), по висоті (0.000000) це нас не цікавить, далі знов обведено по Y (0.000000)... Потім дані другого конуса я виділив чорним, далі розміщення машинки (-102.500000 0.000000 2.500000)
Щоб додати конус треба зкопіювати виділений фрагмент і вставити копію перед "TRIGGER_ELEMENT" І обов'язково змінити координати, щоб не було двох конусів на одному місці, бо висне ігрушка. Ще там є якесь обмеження кількості конусів, здається 50.

Added after 65 hours 34 minutes:

John Ripper, покажи що получилося з NFS ... Расширение 'pdf' запрещено администратором, поэтому файл не будет показан.

Змінна амплітуда.jpg



Координати.jpg Координати для схемки

Координати для схемки



Hex1.jpg Схемка в редакторі

Схемка в редакторі


Життя таке, яким ми його робим... :)

Форум : HONDA Автоспорт