Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Варіатор у Акорд купе RSS

HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1884710»20-04-2023 10:14Варіатор у Акорд купе
+0
Всім привіт. Розглядаю для купівлі Акорд Купе 2013 року. Трішки переймаюсь через варіатор, бо нічого про них не знаю. Може вже тут обговорювали, чи можете тицнути куди почитати про них. Наскільки дорого в обслуговуванні, що по надійності, по регламенту і таке інше.
Буду дуже вдячний.
Або просто розкажіть, якщо у вас був досвід з американськими хондами цих років )
Мало стать первым, надо чтобы и все остальные сдохли (с) Темуджин
#1884711»20-04-2023 18:44Re: Варіатор у Акорд купе
+1
Hayabusa:Всім привіт. Розглядаю для купівлі Акорд Купе 2013 року. Трішки переймаюсь через варіатор, бо нічого про них не знаю. Може вже тут обговорювали, чи можете тицнути куди почитати про них. Наскільки дорого в обслуговуванні, що по надійності, по регламенту і таке інше.
Буду дуже вдячний.
Або просто розкажіть, якщо у вас був досвід з американськими хондами цих років )

з того шо було - життя до 100к.
пошук тем по форуму  по слову "вариатор" шось таки видає...
але в сумуші з газовими варіаторами
Чёрный кот, перебегающий вам дорогу, означает, что животное всего лишь спешит куда-то по своим делам. Не усложняйте.
#1884712»21-04-2023 20:22Варіатор у Акорд купе
+1
А разве в 13году в Аккордах был вариатор? По моему там обычный автомат. Минусы вариатора это шум мотора при разгоне, не надежность(нельзя жарить) и дорогой ремонт, в случае чего. А так ничего страшного или особенного. Весь мир как то ездит.
#1884715»25-04-2023 13:38Варіатор у Акорд купе
+0
дякую ) пішов думати )
Мало стать первым, надо чтобы и все остальные сдохли (с) Темуджин
#1884718»29-04-2023 10:14Варіатор у Акорд купе
+0
Всі так кажуть у кого небуло варіатора, але є правда що він шумноватий і не любить навалювати з місця. Все залежить від стилю керування, але це вже не перші покоління варіаторів і багато виробників зараз ставлять їх в тому числі і Хонда.
Кто не был студентом тому не понять как хочется кушать, е####я и спать :)

ноль9семь*954*тридцатьвосемь*ноль7

Форум : HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление