Я забув пароль Зареєструватись

детский дом с Макарова RSS

HONDA Допомога

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1884499»20-09-2022 00:27детский дом с Макарова
+0
знаю лично

https://www.facebook.com/photo?fbid=3276070519329655&set=pcb.3276071262662914

Added after 1 hours 5 minutes:

вони в Італіі. вже пів-року. 30 діток та директорша, Свєтлана
там дітки виживають. хочуть додому. їсти хочуть
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9
#1884503»20-09-2022 23:36детский дом с Макарова
+0
вірне посилання на публікацію

https://www.facebook.com/svitlana.habanova/posts/pfbid0pG5nqpyLRDAwQUdRk6TfwhivGqxfEx7aKsdUbaue4aqSVUFuUtzmD4B4FF61FAFwl

а в чому проблема? ніде не написано що голодні, наче все норм
Пессимист видит трудности при каждой возможности, оптимист в каждой трудности видит возможности.
Уинстон Черчилль
#1884510»25-09-2022 18:19детский дом с Макарова
+0
проблема існує...

Може Світлана не хоче на власній сторінці висвітлювати суть питань, тому завжди можна звернутись до неї особисто - не докучати, звісно, недоречними запитаннями, побажаннями або задовільняти власну любопитність, а з конкрентними пропозиціями та намірами...

Заздалегіть Дякую за розуміння.

Я знаю, що Вона регулярно та неодноразово пише в відповідні інстанції в Україні, звертається до місцевої влади в Італії. Але поки що марно...

Спробую коротко обрисувати:

1. Погане харчування. Діти не отримують ту кількість та якість їжі, яка має бути в раціоні. Паста, варені овочі, відсутність рідкої їжі, молочної продукції - це не раціон для дітей...

2. Відсутність вихователів. Світлана - директорша. Вона з дітками там одна - і за Маму/Тата, і за вчительку, і за подругу тощо....

3. Відношення місцевої влади вкрай байдуже - там просто не розуміють (або не хочуть розуміти) що не так? що їм ще потрібно? аж прийняли - то радійте... а насправді дітям заборонено виходити за межі двору... Відповідні інстанції в Україні, таке враження, що просто "забули" про них...

4. Повернення додому. Як це питання організувати, я навіть не уявляю... Може якісь думки або намальовки існують в Світлани...

....

Added after 57 hours 51 minutes:

Прошу закрити коментарі до цього посту за проханням Світлани.
Все подальше обговорення лише в приваті.
Дякую за розуміння
063-624-дваодин-дваодин
097-0семь5-семь8-семь9

Форум : HONDA Допомога