Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Проблем з акпп RSS

HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1884348»06-07-2022 16:15Проблем з акпп
+0
Доброго дня! Хочу поговорити про помилку АКПП, Акорд 2007, 2.00 л, автомат. При русі починає моргати D (АКПП таким чином входить в аварійний режим), і перестають працювати коректно швидкості, 2 і 3 (перемикання між ними з ривком), на панелі приладів (бортовий комп'ютер) спалахують помилки Сheck Еngine, VSA, знак оклику в шестірні (Ілюстрація), і т д. Зупинився, заглушив, завів, D перестає моргати (АКПП виходить з аварійного режиму), на панелі приладів (бортовий комп'ютер) помилка у вигляді ілюстрації двигуна з знаком оклику горить ще деякий час, і потім теж пропадає, і через час, (15-40 км.) повторюється одна і та сама процедура. На діагностиці прописується вона так. Помилка Р0985 електромагнітний клапан Е перемикання передач: низький вхідний сигнал. Розібрали кришку цих клапанів і замінили його (клапан Е), він (електрик) сказав, що дійсно працював слабо при подачі на нього 12В. Все змінили масло залили але приблизно через 40 км. ЗНОВУ заморгала D, і все повторилося як і було до цього! Я почитав форуми, у людей було щось схоже і більшість схиляється до ЕБУ ("мозки") або мікросхеми SPF5003 яка знаходиться в "мозках" і відповідає за роботу деяких клапанів. Я дуже переживаю та засмучений, вже багато грошей пішло на цю помилку і результату немає. На сервісі HONDA майстер каже, треба шукати. Допоможіть (підкажіть) Будь ласка, якщо знаєте, в чому може бути причина цієї неприємної помилки, вам дуже вдячний. 0951570207 роскажіть як вирішили свою проблему
#1884349»06-07-2022 16:24Проблем з акпп
+0
Ви з якого міста?
#1884350»06-07-2022 16:32Проблем з акпп
+0
Івано - Франківська
#1884355»07-07-2022 09:44Проблем з акпп
+0
0951570207maxmob(a):Івано - Франківська

В Києві є декілька СТО, що можу порадити, у І.-Франківську, на жаль, нікого не знаю...
А взагалі, тлковий майстер на СТО, і проводити заміну/ремонт усього по черзі, що може приводити до таких симптомів, у 7-го Аккорда автомат простий і надійний, але час не обдуриш...

Форум : HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление