Я забув пароль Зареєструватись

0
minus plus

Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8 RSS

HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление

Добавить в Facebook Добавить в Twitter
#1881611»12-11-2020 22:04Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8
+0
Історія така, був на модному вібростенді де приговорили задній аморт (потік) і сказали є мінімальнй стук по верхній шаровій. Звернувся в магазин де замовив аналог CTR (cbho-cu2r) , як виявилось він на кілька мм більший і аж ніяк в ричаг туда не встане(( можливо інший аналог CTR існує? або, хто ще знає нормальну альтернативу?
Новий і бу ричаг не розглядаю впринципі.
WTF>?
#1881614»13-11-2020 13:53Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8
+0
Була колись історія застукала теж верхня шарова, тоді ніхто не захотів заморочуватись із заміною шарової і я купив ричав в зборі. Купив фірму Фебест і ця фігня застукала рівно через рік і саме перед відпусткою. Потім пошукавши в інтернеті та різні форуми вибір пав на фірму Sidem.
Замінив ричаги в зборі обидва, хоч верхня шарова як і нижня міняється треба просто знайти норм Сто. З того часу пройшло роки вже три чи чотири, після цього я в підвіску рекомендую цього виробника.

Sidem 47173
Sidem honda рычаг передний верхний прав.accord 08-

Це в  зборі його номер разом з шаровою, а по каталогу оригінальний іде 51510TA0A03 це права сторона.

Доречі як застукала тіпа рейка рульова, я купив ціеї фірми рульову тягу, наконечник та нижню шарову. І як бабка пошептала. В кінці 19 року на автопро ці запчастини стали мені в 1235 грн і за роботу в гаражах хлопці взяли 600грн.
А є акт умельців одних які на вібростенді мені нарахували запчастин і роботу на 22 тисячі грн )

Просто мене пробило щось я ж колись все робив сам, а потім ці гарантії офіційні сервіси )
Короче останнього разу масло в двигуні  і масло в коробці замінилось за 40 хвилин і дві бутилки пива ) Ну і генератор я шваброю витягував але то трошки інша історія )
#1881618»13-11-2020 16:11Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8
+0
Ричагів в зборі на задню вісь від Sidem наче немає. Рішення по шаровій є взяти CTR — CBKH-10 і обточити на 1мм, тоді має ідеально встати замість оригіналу. Вже при потребі поіду до токаря, ще й прихоплю цей cbho-cu2r, щоб прозапас зробити 2 варіанти.Взагалі то рідну шарову вчора поставили назад, і як сказали механіки зауважень по ній немає. Ці специ із вібростенду мені тільки час і нерви згаяли Mad через них ще розбиралась права полуось, і підшипник там теж був в ідеалі... добре що здам назад його) але робота пророблена і оплачена)
WTF>?
#1881619»13-11-2020 19:16Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8
+0
был немного люфт у клиента --снял пыльник поджал на пресе перемазал ..50 тысяч было ок пото авто продалось
0667568778.0737568778 киев-позняки-механик
#1881620»13-11-2020 20:25Заміна зданіх верхніх шарових Accord 8
+0
Юра-Жора:был немного люфт у клиента --снял пыльник поджал на пресе перемазал ..50 тысяч было ок пото авто продалось

Мій механік теж саме зробив)
WTF>?

Форум : HONDA СТО - подвеска, трансмиссия, тормоза, рулевое управление